South Park

Καμία σχέση μεταξύ τους. Το χιούμορ του South Park είναι πολύ πιο βαθύ. Το Family Guy είναι τέλειο αλλά βασίζεται περισσότερο στα άκυρα που ρίχνει.

γουστα

το επεισοδιο south park που τα χωνει στο family guy το χεις δει???

για μενα το south park δεν μπορει να συγκριθει με κανενα αλλο γιατι ειναι ξεχωριστη κατηγορια μονο του :wink:

και γουσταρει και ροκ\μεταλ!!! :smiley:

Την Τεταρτη εχουμε ξεκινημα 12ης σεζον!! :smiley:

Εμένα πάντως οι Φαμιλυγκάηδες με έχουν κάνει να γελάσω όσο λίγες ταινίες (μόνο Μόντυ Πάιθον), πράγμα που το Σάουθ Παρκ δεν έχει καταφέρει ούτε κατά διάνοια…

ε καλα αυτο ειναι γουστο

και αλλος βλεπει monty pythons και βαριεται και γελαει μοναχα με ταινιες τυπου american pie

εγω με το south park εχω λυθει απειρες φορες στα γελια

το South Park ειναι ο,τι καλυτερο:!: Παντα πρωτοπορο και ολα τα υπολοιπα συμπαθητικα Φαμιλυ Γκαη απλα τρωνε την σκονη του Ερικ Τηοντορ Καρτμανν.

Ναι φιλε Μακιντος την Τεταρτη αυτη την περιμενω εδω και καιροοο :!:

ετσι

ΕΡΙΚ ΘΙΟΝΤΟΡ ΚΑΡΤΜΑΝ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ!!!

ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΙΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ:

RESPECT MY AUTHORITAH!!!

PRAISE THE LORD-AH!!

SCREW YOU GUYS…I’M GOING HOME!!!

ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!

The face of South Park could change forever when Eric Cartman is diagnosed with an incurable disease, after his routine tonsillectomy goes horribly wrong.

Απο το νιου επισοουντ

xaxaxa

ο ΚΑΡΤΜΑΝ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙ!!!

μαρεσει παντως που στο τελευταιο επισοδειο ξαναπεθανε ο κενυ!!
χαχαχα

Πεμπτη πρωι το τορρεντουδι θα παρει φωτια :smiley:

Σε λιγοτερο απο 4 ωρες θα προβληθεί στην Αμερικη το επεισόδιο…νωρις το πρωι θα βγει στα τορρεντ…οποιος θελει λινκ πμ

Συμφωνώ. :thumbup:

ετσι ολοι εν αναμονη της 12 σεζον σε λιγες ωρες

Μολις ειδα το επεισόδιο

Δε με ξετρελανε δυστυχως:( Οι φωνες συνεχιζουν να ειναι διαφορετικες απο αυτες των πρωτων κυκλων,ελλειπε η καλη ατακα(αν εξαιρεσεις το ‘Are you just sure or HIV positive?’),και για αλλο ενα επεισοδιο ο κεννυ ειναι φιγουρα.Μεγαλη στιγμη ειναι βεβαια το οτι ο Καρτμαν κολλαει αιδς αν σκεφτουμε οτι σε προηγουμενες σεζον παντα ελεγε στον kylle να κολλησει τον ιο.Και η υπερτατη καφριλα βεβαια να του μεταδωσει τον ιο:lol:

η καλυτερη σκηνη ειναι στην Αφρικη ‘you just have to inject yourself with all your cash’
παντως ακομα κι ο ιος δουλος του δολλαριου

Καλό επεισόδιο χωρίς να είναι κάτι τρομερό. Πραγματικά κι εμένα μ’ εκνευρίζει το γεγονός ότι ο Κένυ δεν παίζει πλέον σχεδόν καθόλου. Ελπίζω ν’ ανέβουμε στη συνέχεια.

Μια σουμα μεχρι στιγμης της 12ης σεζον.Πρωτο επεισοδιο μετριο, το δευτερο κατω του μετριου,τριτο επεισοδιο εχει ενα ενδιαφερον επειδη μετα απο καιρο παιζει ο Κενυ!Σημερα ειδα το 4ο της χρονιας και μπορω να πω οτι μαρεσε αρκετα.Ολα τα λεφτα ο Μπατερς που χορευε και τραγουδαγε what what in the butt!

Συμφωνώ απόλυτα και για τα 4. Έριξα πολύ γέλιο στο σημερινό. Όταν πετάχτηκε ο νούμα νούμα και άρχισε να τραγουδάει, ξέρασα από τα γέλια.

Τα ξημερωματα βγαινει καινουργιο επεισόδιο.συντονιστείτε στα τορρεντ

Το αναμένουμε με αγωνία :smiley: