South Park

Oxι κατι το ιδιαιτερο το καινουργιο, απαυτον τον κυκλο μεχρι τωρα θα επελεγα το centipad

όλα χάλια μου φάνηκαν εκτός απ’ το Τ.Μ.Ι :stuck_out_tongue: για να δούμε τι θα λέει και το crack babies…

… εμένα μ’ άρεσε.

Ειδικά εκεί που πέταξε την ατάκα με την poutine πέθανα, για ευνόητους λόγους :lol:

Γελαω με την signature του Leviathan :lol:

McDonalds french fries in a hot tub of KFC gravy .

The End.

μετριοτατο το τελευταιο.
ουτε εξυπνες ιδεες και γενικα οχι πολυ συνοχη στο σεναριο

Πω, άλλο ένα εντελώς μέτριο επεισόδιο… Αν και ομολογώ η φάση με τον Σλας ήταν εντελώς ΑΚΥΡΗ και ως τέτοια είχε το γέλιο της. :stuck_out_tongue:

Στο σημερινο επεισοδιο καναν αυτο που ξερουν να κανουν καλα τελευταια.

ΠΑΠΑΡΙΕΣ.

Ας τελειωσει η σεζον & ή να φυγουν απο την Κομεντυ Σεντραλ ή να το διαλυσουν το μαγαζι κι ας κανουν κατι αλλο, θα το στηριξουμε.

Χαλαρά από τα χειρότερα επεισόδια. Έπρεπε από καιρό να σταματήσω να έχω προσδοκίες :thumbdown:

το έχουμε πει γενικά από την 10η season θα έπρεπε να σταματήσουμε να έχουμε προσδοκίες…

Ώχου μωρέ ντάξει, ξεκολλάτε, μια χαρά βλεπόταν το επεισόδιο απλά πλέον τα αστεία είναι τόσο συνδεδεμένα με την αμερικανική κουλτούρα που σχεδόν όλοι όσοι ζουν έξω απ’ αυτή δεν τα πιάνουν. Τι να σας κάνουμε.

Μπορώ άνετα να σκεφτώ επεισόδια των πρώτων 11 σεζόν ας πούμε που ήταν πολύ χειρότερα απ’ το συγκεκριμένο όπως θυμάμαι και μεμονωμένα της 12ης για παράδειγμα (που θεωρείται απ’ τις χειρότερες) που ήταν πολύ καλά.

Απ’ την άλλη, το Funnybot για παράδειγμα, οκ, ήταν πανάθλιο, πραγματικά δεν βλεπόταν.

Αλλη μια παπαρια.

Το κοψα στη μεση.

Καποτε ημουν κακοκεφος, εβλεπα σπ και εφτιαχνε η μερα μου.

Τωρα παιζει να με κανει χειροτερα.

Ναι όντως τελείως άκυρο το όλο θέμα με τον Σλας, αλλά μου φάνηκαν αρκετά αστείες οι ατάκες!

Εσύ μη σχολιάζεις, γιατί δε βλέπεις :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ, δε μου φάνηκε τόσο άσχημο. Το funnybot ήταν πολύυυυυυ πιο μέτριο!

Το City Sushi ήταν καλύτερο απ’ ο, τι περίμενα. Στα συν ότι εξελίσσουν τον χαρακτήρα του Lu Kim.

Εξελίσσουν ή τον κάνουν άνω κάτω κυριολεκτικά?

Όπως και να χει, αν και ψιλοβαρέθηκα, είχε ένα σχετικό ενδιαφέρον το επεισόδιο. Συν κάποιες αναφορές στο “Ψυχώ” στο τέλος… Τέσπα, ψιλοκοτσάνα μου φάνηκε κι αυτό, αλλά τουλάχιστον προσπάθησαν να του δώσουν μια συνεκτική και απροσδόκητη πλοκή…

Τελείωσε το πρώτο μισό της σήζον ή θα έχουμε κι άλλα?? (πέρισυ ούτε καν θα το ρώταγα αυτό, αλλά φέτος νιώθω πως με κούρασε).

@ Angel man, όπως λέει η Νεφέλη. Είσαι πολύ [U]ά-μπα-λος[/U] αν δεν έχεις μπει τουλάχιστον στον κόπο να δεις τα επεισόδια των τελευταίων σήζονς! Δες της [B]11[/B] τουλάχιστον, που είναι γαμώ τις σεζόν! :stuck_out_tongue:

ε είπα ότι τον εξελίσσουν από την άποψη ότι και καλά μας δείχνουν ποιος είναι πραγματικά :stuck_out_tongue: Τουλάχιστον όπως είπες κ εσύ έδειξαν να το προσπαθούν κάπως αυτή τη φορά.

Χμμ η άποψη της Νεφ δεν υφίσταται:p Η ίδια δεν υφίσταται:p:p

Μα άμα δεν έχουν να προσφέρουν απολύτως τίποτα γιατί να τα δώ? Στην 11η τα Imagination land (αν θυμάμαι σωστά τον τίτλο) άξιζαν μόνο:P. Τελικά έχω δει και 11η, σχεδόν δλδ γιατί θυμάμαι πολλές φορές έκοψα επεισόδιο στη μέση καθώς δεν ήθελα να πεθάνω από τη βαρεμάρα. Δεν συνεχίζω για μετά καθώς ξέρω 100% πως θα απογοητευτώ γνωρίζοντας σχόλια από γνωστούς και από δω. Έχουμε φτάσει στον κόρο και αυτό μόνο καλό δεν είναι για τους ίδιους. Έπρεπε να είχαν σταματήσει εδώ και αρκετό καιρό για μένα και για πολλούς άλλους. Μερικά καλά επεισόδια δεν αναιρούν το γεγονός της κατρακύλας.

χαχαχαχαχαχα!ναι είμαι άυλη οντότητα :stuck_out_tongue:
Εγώ πάντως θέλω να τα βλέπω πριν τα απορρίψω και εκτός από εκείνο το επεισόδιο με το ανθρώπινο ipad δεν έχω σκεφτεί να σταματήσω κάποιο στη μέση :-k
Σίγουρα έχει αλλάξει πολύ το όλο στυλ, αλλά το θεωρώ λογικό…ακόμα με διασκεδάζει αν και για να γελάσω θα επιλέξω από 3η season και μετά!:slight_smile:

Ίσως είναι απόλυτο αλλά μια φορά την προσπάθεια την έκανα. Αχ που είναι ο σοφός λούπιν. εκείνος καταλαβαίνει:roll:

Όταν έβλεπα τα επεισόδια και σκεφτόμουν τι βλακείες βλέπω, έχασε τη μπάλα για μένα. Τέσπα προσωπικές απόψεις.

Νεφέλη ξύλο :smiley: πες μου ότι δε γελάς με 1η και 2η :!: τέτοιες καφρίλες τώρα τις βλέπουν με τα κυάλια :stuck_out_tongue: πάω να βάλω το Cartman Gets An Anal Probe :stuck_out_tongue: