Summer Festivals

  • Asphyx εντός έδρας, Benighted και Solstafir.

Βγήκε και το πρόγραμμα της κάθε μέρας για το [U][I]Desertfest[/I][/U].
Πέμπτη Orange Goblin - Greenleaf - Ancestors
Παρασκευή σφάζω Motorpsycho και Mars Red Sky για το άχαστο πακετο Pelican-Tombs-Hierophant (και γιατί δεν βγαίνουν τα κουκιά)
Σάββατο Colour Haze - Uffomammut - Suma - Wino - Monkey 3 - Red Fang - Black Tusk πιοέποcδενγίνεταιλέμε. :vibrate:
Κι ας παίζουν Christian Mistress - Black Breath - Tormented την ίδια μέρα.
Αρρώστια αυτός ο Απρίλης.

αξιζουν και οι 3 μερες :metal:

Nαι, το ειδα και εγω αυτο σε mail του ticketmaster…και ειναι αρκετα πιο φτηνο απο αλλα φεστ και αξιζει! me gusta

Για το sziget στη Βουδαπεστη ξερει κανεις τιποτα?

εχει παει κανεις στο download?

πως ειναι?

Τι ακριβως θελεις να μαθεις;

για τη διαμονη κυριως…τι κοσμος παιζει και πως ειναι το κλιμα.

Εχω παει το 2006, ο Outshined πηγε περσυ…Μπορεις να δεις τα report μας και να βγαλεις μια ακρη…
Εγω ειχα μεινει στο Derby, περιπου 20 λεπτα μακρια απο το festival. Υπηρχαν bus που γεμιζαν και εφευγαν…με 6-10 λιρες πηγαινε ελα(δεν ξερω τωρα ποσο θα ειναι το ποσο).
ο Outshined ειχε μεινει στο camping ( με τα καλα του και τα κακα του :p)
Τωρα κοσμο κτλ, μιλαμε για 80000+ αλλα εισαι ανετος .
Οπως ειχα γραψει τοτε και στο report, 12 πχ τελειωνε η συναυλια 12:30 ημουν στο hotel…ουτε ταλαιπωρια ουτε τιποτα:)
Το hotel ειχε παει τσιμπημενο τοτε, αλλα προσωπικα εγω camping δεν το μπορω
Εαν θελεις κατι αλλο , εδω ημαστε

πεφτει κλεψιμο στο καμπινγκ?Κοιμασαι καθολου?Ειναι καλα οργανωμενο

κυριως στον Outshined :stuck_out_tongue:

Ολόκληρο οδηγό επιβίωσης γράψαμε το προηγούμενο καλοκαίρι [U]εδώ[/U] κι [U]εδώ[/U]. :lol:

Σε γενικές γραμμές έχει ταλαιπωρία. Αλλά αξίζει την ταλαιπωρία.

Το τι θα σου κάτσει στο camping είναι λαχείο και ειδικά αν πας τελευταία στιγμή οι πιθανότητες δεν είναι μαζί σου. Θα σου πρότεινα το Family Camp, αλλά έχει γίνει sold out από τον Δεκέμβριο (με ελάχιστο επιπλέον κόστος έχει φύλαξη και ησυχία).

Γενικά, είναι οργανωμένο, αλλά και πανάκριβο. Οι αποστάσεις που περπατάς είναι αρκετά μεγάλες. Αναφορικά με τον ύπνο, όταν έχεις δει 12 ώρες συνεχόμενα live και έχεις κάνει μερικά χιλιόμετρα αλλάζοντας σκηνές, ε νομίζω πως έστω και λίγο θα κοιμηθείς.

Όλα αυτά βέβαια από τη σκοπιά των -άντα που βλέπουμε εμείς τα πράγματα. Αν ήμουν κοντά στα 20 θα μιλάγαμε σίγουρα υπό άλλη βάση.

Α, κι αν πας, να προσεύχεσαι να μην βρέξει.

[SPOILER]Αλλά είναι το γαγημένο καλύτερο 3ημερο της χρονιάς. Τι να λέμε…:D[/SPOILER]

^^

[SPOILER]

[I]Προσωπικά, το βρίσκω υποτιμητικό για τη μπάντα που παίζει πάνω να προσπαθεί να δώσει τον καλύτερο εαυτό της, όταν ο κόσμος ασχολείται με το αν κάποια είναι αρκούντως αγελάδα, με το συμπάθιο[/I]

:lol:[/SPOILER]

Εγώ έκλεισα για Brutal Assault φέτος, αν και αρχικά σκεφτόμουνα και πάλι Party.San μετά την εξαιρετική περσινή εμπειρία. Αν και πάλι κλαίω βλέποντας τα ονόματα που ανακοινώνονται στο Party.San…

τα διαβασα και τα δυο!Εμπειρια ζωης θα ελεγα!

μπραβο για φετος δε το κοβω γιατι θα δουλευω μαλλον και επειδη αργα ασχοληθηκα αλλα απο του χρονου θα τα εχω στα υποψιν μου!!

http://www.ostfest.ro/

coachella live stream σε λίγες ώρες… για όποιον ενδιαφέρεται


Sofia Rocks festival

7 July
GODSMACK
TRIVIUM
CLAWFINGER
HEAVEN SHALL BURN
SCAR SYMMETRY
SWEET SAVAGE

8 July
GUNS N’ ROSES
IGGY AND THE STOOGES
WITHIN TEMPTATION
KAISER CHIEFS
UGLY KID JOE
LOU GRAMM BAND

αν δεν παω πουθενα εντος(που δεν θα παω μαλλον rhcp) το ψήνω πολυ και ημερομηνίες κομπλέ…
ξερετε τιποτα για καμια εκδρομή?

κανονικά μια συναυλία Godsmack / Trivium θα έπρεπε να γίνει και να γκρεμίσει τα πάντα εδώ. αλλά μπα…

yeap αλλα που γιας!!!
η πρώτη μερα και για μενα ειναι φωτιά…

Πωωω ναι, αυτο κατι να με ψηνει αλλα ειναι ιδια μερα με τους Municipal Waste :///

ζητανε εθελοντες για το exit festival

ποιος ψηνεται?