Supernatural

ΤΟ ΕΙΔΑ!!Τι απιστευτο επεισοδιο!!!Θα μας τρελανουν μ’αυτον τον κυκλο!!!:vibrate::vibrate:

Το σοκαρισμενο/τρομοκρατημενο υφος του Zacharia οταν συνειδητοποιησε οτι ο Castiel γυρισε απο τον αλλο κοσμο με τη βοηθεια-οπως υποννοειται-του “απο πανω” ηταν ολα τα λεφτα!Απιστευτος ο Castiel!!:respect:

δεν μπορω να βρω το επεισοδιο το εχουν κατεβασει απο παντου.Στειλτε λινκς

Κατεβαστηκε και παω τωρα να το δω…Για να δουμε…

και εγώ δηλώνω φαν!!!
είναι τέλειο…:smiley:

Ωραιο και το δευτερο επεισοδιο πεμπτης σεζον…αλλα ενω ειναι απ τις αγαπημενες μου σειρες οταν βαζει κατι τρελα ο σεναριογραφος γελαω, οχι οτι με χαλαει βεβαια απλα εχει φαση…πχ

στο τελευταιο επεισοδιο που ο Πολεμος ηταν ενα προσωπο και μαλιστα εκανε και αστειακια:lol:και οδηγουσε mastang:lol::lol:

πλζ στειλτε λινκ για να κατεβασω
ευχαριστω

Το 3ο επεισοδιο τα εσπασε…Ειδικα το τελος του…

Εγω εβλεπα επεισοδιακια στην τηλεοραση οποτε τα πετυχαινα μεχρι που μια μερα βαριομουν στη δουλεια και αρχισα να κατεβαζω απο 3ο κυκλο και μετα… Τωρα ειμαι 4ο κυκλο και εχω πωρωθει.
Ο Καστιελ οντως γαμαει ετσι? Στα τετοια του εντελως το τυπακι.

Παρακαλω νο σποιλεριες για τον 5ο κυκλο. Μερικοι δεν εχουμε φτασει ακομα εκει :(:stuck_out_tongue:

Αμα γουσταρεις Καστιελ που να δεις στην πορεια…:stuck_out_tongue:

Ok ομως no spoilers…

Τα δυο τελευταια επεισοδια εσπειραν!η σειρα παει πολυ καλα αν και 5ος κυκλος…μακαρι να συνεχισει ετσι:!:

το 5ο επισοδιο ηταν μεγαλη καμενια και απο οτι ειδα θα εχει και αλλα πολλα τετοια ο 5ος κυκλος… http://www.youtube.com/watch?v=BuCqYE0ls-E :lol::lol:
δεν ξερω για εσας αλλα εμενα μου αρεσουν αυτα τα καμενα που εχουν :stuck_out_tongue:

οπως αυτο http://www.youtube.com/watch?v=Is-u_2jDpl0 :lol::lol:

Και το εκτο ωραιο…ξεκιναει και λες αλλο ενα ωραιο φιλλερακι αλλα καταληγει πολυ σημαντικο για την συνεχεια…

:lol::lol::lol: Και μενα μ’αρεσουν τα καμμενα.8)
Παντως,ο 5ος κυκλος παει πολυ καλα.Το 6ο επεισοδιο ηταν αψογοοο!

Το πολυαγαπημενο και κλασικο πλεον βιντεακι του Supernatural.

Οντως η πεμπτη σαιζον εχει ξεκινησει καλα.Αν εξαιρέσω το επεισόδιο με την Παρις Χιλτον που ηταν λιγο ακυρον.#-o:lol::stuck_out_tongue:

και το 6ο ωραιο ηταν…

πωωω καλα εκει με την παλάμη λύθηκα!!!:lol::lol:

καλα Mary_Jane το videακι αυτο ειναι επικο!!!
all the money:p

Επρεπε να δειξουν κι αλλα τετοια.Ειμαι σιγουρη οτι κανουν απειρα καραγκιοζιλικια backstage ο Dean κι ο Sam.:stuck_out_tongue:

οοοο καλα!!! απλα δες


:lol::lol::respect:

AMANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!Πω πω δε το ειχα δει αυτο χιλια ευχαριστω!:lol::lol:

To βλεπω και εγω και μαλιστα απο περυσι ,κατεbασα ολους τους κυκλους και “αντεξα”.
Τωρα το βλεπω πιο πολυ απο βιτσιο για δω τι θα γινει στο τελος… κατα τα αλλα την θεωρω ελαφρως υπερεκτιμημενη (και κυριως λογω των fangirls…που πριν σχολιασουν τη σειρα λενε τι κουκλος ειναι ο Dean:lol:)
H βασικη ιστορια ειναι καλη σχετικα ,με τρομερα plot holes και υπερβολες βεβαια, αλλα τα fillers απο το δευτερο κυκλο και μετα ανακυκλωνονται (τουλαχιστον στα πρωτα ειχε καιι καποια αναλυση για το lore του τερατος ),ενω η σκηνη να διαφωνουν τα αδελφια με καταληξη μπουνιες και “μη μου μιλας δε σου ξαναμιλαω” ειανι πλεον ανυποφορη.

Χαιλαιτ της σειρας ανμφισβητητα οι ατακες του Dean

Οντως το χουν γαμησει με αυτο το θεμα.Αφου ορισμενες φορες λεω πλακα μας κανουν , παλι και καλα τσακωμος???:lol: