Supernatural

[SPOILER]Wow!!! Υπαρχει θρεντ Supernatural??? Γαματο! Προχθες τελειωσε η 4η σεζον στο Σταρ. Ο λογος που το βλεπω στο Σταρ και δεν κατεβαζω τα επεισοδια ειναι γιατι ειναι ωραια η αισθηση να το βλεπεις τη νυχτα και να περιμενεις την επομενη για να δεις τι θα γινει… Βλεπω τη σειρα απο το καλοκαιρι, το πρωτο επεισοδιο που ειδα ηταν το “Roadkill” απο τη 2η σεζον. Αλλα ρε παιδια μετα το τελος της, αν θυμαμαι καλα δεν εδειξαν την 3η, πηγαν αμεσως στην 4η… Αντε να τελειωσει η 5η να τη δειξει το Σταρ… Ξερει κανεις αν θα ειναι η τελευταια???

PS: Sam ROCKS!!! Στο τελευταιο επεισοδιο της 4ης σεζον ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ με τα μαυρα ματια? Επισης ΤΡΕΛΗ ΠΩΡΩΣΗ οταν σκοτωσε τον Samhain στο “It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester”!!![/SPOILER]

Βαλε και κανενα σποιλερ!

Why??? Δεν το καταλαβα αυτο, εγραψα κατι που δεν επρεπε???

PS: Sam ROCKS!!! Στο τελευταιο επεισοδιο της 4ης σεζον ΠΟΣΟ ΓΑΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ με τα μαυρα ματια? Επισης ΤΡΕΛΗ ΠΩΡΩΣΗ οταν σκοτωσε τον Samhain στο “It’s the Great Pumpkin, Sam Winchester”!!!

εεε δεν ειπες και τιποτα μονο τη γινετε στο τελος της 4ς σεζον…

Eντελώς πορωμένη και μιλάει το άτομο που σιχαίνεται τη τηλεόραση…
Άντε για χάρη του Dean.:slight_smile:

Σωστο και αυτο… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

η σειρα γαμαει!!!πολυ πωρωση!!βλεπω τωρα τον 5ο κυκλο.

Το επομενο επεισοδειο 24/1…Αντε παλι στην αναμονη…

ναι ρε γμτ…

Bump για να πω πως είδα το καινούριο, και νταξ μ’ άρεσε αρκετά αλλά όχι κάτι τρελό

Καλή φάση ήταν το όλο concept που τρελαίνονται τα αδερφάκια, κι ας μην προωθούσε ουσιαστικά την πλοκή του όλου θέματος με την Αποκάλυψη.

κάτσε ρε 24/1 δεν ήταν να παιχτεί το καινούριο επεισόδιο?

Εγώ στο site που είδα έλεγε για ένα στις 21/1 (αυτό που είδα χθες) και για το επόμενο στις 24/1.

Ξεθαβω και ακολουθει σποιλερια και κραξιμο!

Γαμω τα βυζια της μουμιας, ποσο ξενερωμα να φας σε ενα μονο επεισοδιο?
Τη μια σου δειχνουν οτι ψοφαει ο γαμοσπιτος ο Ζαχαριας και κωλοχαιρομαι και στο επομενο επεισοδιο πανε και μου σκοτωνουν τον Γαβριηλ 2 φορες!!! :x
Best archangel award με συνοπτικες διαδικασιες παντως. Το παλικαρι δεν παιζεται :lol:

απαντάω με σπόιλερ…

και εγώ ξενέρωσα που σκοτώθηκε ο τρίκστερ γαβριήλ

Είναι γαμάτη σειρά τελικά, πολύ καλογραμμένο σενάριο.
Με χαλάνε κάποια μικροπράγματα βέβαια.
Είναι ο κύριος λόγος που δεν έχω δει ταινία εδώ και 2 μήνες περίπου.
Μπαίνω στην 5η τώρα.

θα βγεί μάλλον και 6η σεζόν supernatural

Έχω μείνει 2-3 επεισόδια πίσω, πρέπει να αναπληρώσω το χαμένο έδαφος 8)

Βγηκε το καινουργιο επεισοδιο και season finale :smiley:

(κατεβαινει ομως ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ…:()

To έχουμε ήδη δει και είναι πολύ καλό! Αλλά είναι καιρός να το λήγουν όμως. Κακώς το κουράζουν.

κανε υπομονη αλλη μια σεζον εχει και μετα τελος.παντως το τελευταιο επεισοδιο γαμησε