TΖΟΥΛΙΑ.... A star is born

#-o:lol::lol::stuck_out_tongue:

διαβασα το θεικο τωρα…“η τζουλια επιασε πατο,η σαμπανια οχι”

Προσωπικά θα πρότεινα και στις υπόλοιπες εγχώριες στάρλετ να ακουλουθούσαν το παράδειγμα της Τζούλιας και να το πάνε στο πορνό. Η ελληνική showbiz είναι χυδαία απο μόνη της, τουλάχιστον αν το γυρνούσαν όλες οι ηθικολόγες περσόνες της τιβί και σκυλοτραγουδίστριες σε τσόντες θα αποκομίζαμε και κάτι απ’ αυτές.

:frowning:

Καθε φορα που ανοιγει το μεγαλο ασκο με τις γνωσεις και εμπειριες του,περι πορνογραφιας,τον θαυμαζω και με συγκινει…γιαυτο και η αυθορμητη παραδοχη…:frowning:

Ελπιζω να με συγχωρεσει καποτε…

νταααααξ,αξιολογη τωρα…

το πνιγεις το κουνελι Killer rabbit?

Ο Γάλλος πορνοστάρ στο ρόκιν μου???

χαχαχ είχα κάτι άλλο στο μυαλό μου εκείνη την ώρα

Προφανώς παράπτωμα

(χαχαχχαχ bleeding! Εχω πάθει τέτοιο σοκ με την τσόντα που ξέχασα τα ελληνικά μου και παραμιλώ στα γαλλικά)

Το γάμησα πάντως πολύ:oops:

To killer rabbit αγαπάει τα κουνέλια και πνίγει όλα τα υπόλοιπα.

:bow2: :lol:

Πφφφφ. Σιγά μην. Για τόσο φτηνιάρη και “ποσότητα-σε-βάρος-της-ποιότητας” τύπο μ’ έχεις;

@worst enemy

SPOILERΟ “πάκος” ήταν βασικά τα “δωράκια” της Αθλητικής Ηχούς που λεγε λίγο πιο πίσω ο Μπλήντιν. Σύνολο χμμμμ, πόσα, 9-10 dvd’s? Ε οκ, απ’ αυτά αξίζουν μόνο τα τρία exxxtraordinary eurobabes (που ήταν σε δύο dvd όλα μαζί), το αριστουργηματικό Sandy’s Girls #1 (by the way πρέπει μάλλον να βρω και τα σίκουελς, γιατί κάτι τρέιλερς που έχω δει σκίζουν κώλους - στην κυριολεξία δηλαδή), και από κει και πέρα είχε δώσει κάτι ελληνικές καλτιές που αντικειμενικά δε βλέπονται (και δεν έχουν και πλάκα), και πολλές αμερικανιές των οποίων η ποιότητα ποικίλει από το άθλιο στο εξαιρετικό.

Αλλά τί να λέμε τώρα Ουγγαρία - Αμερική 500-0 σ’ αυτόν τον τομέα![/SPOILER]

Μα τον Θωρ, δε λες μαλακίες.

Όντως, στη χάρτινη θήκη τύπωσαν από μαλακία τους το Eurobabes #2 ενώ #2 δεν υπάρχει παρά μόνο σε τρέιλερ! Τί γκαζμάδες!

(btw αν κρίνω από το τρέιλερ αυτό πρέπει να δω ΚΑΙ το #2)

SPOILERΛουπέν απ’ ότι φαίνεται τη γλίτωσες! Αν μου έχεις βουτήξει κάτι σίγουρα πλέον δεν είναι της 21st Sextury, οπότε ποιός ασχολείται!
[/SPOILER]

Σιμόνι Ντάιμοντ φίλε! Και σε τί σκηνή ε; Με τον όνομα-και-πράγμα Frank Major στο “A Hot Cup of Tea”!

Ντάξει τί με λες τώρα! :D[/SPOILER]

αν δεν τον παρει στο μουντιαλ θα το ξαναβαλω…:lol:

Ανοιξα τοπικ παμε εκει για να μην βγαινουμε οφτοπι-λεμε τωρα- εδω

:lol::lol:

ρε ακομη ??

ποσο ακομη…
σε λιγο θα ξεπερασει και το ενδιαφερον για τους big 4…
γεια σου τζουλια… τον εφαγες τον Mustaine…(αμα με ακουσει την εκατσα…)

Με τιμάει που το thread το άνοιξε Ηλεκτρολόγος!8)

:lol:

Νομίζω πως τα ποσοτικά και ποιοτικά δεδομένα του θηλυκού γενούς στη σχολή μας, με οδήγησαν εκεί…

Sandra Shine ρε απιστοι…:!:

ο Λιάτσος ΕΦΜΑΝΩΣ αναστατωμένος, απο το βίντεο της Τζούλια, κάθεται και της λέει
"εμεις το είδαμε, εεεε… δηλαδή εγώ είδα ένα μέρος του… είχε καλή λήψη, καλό φωτισμό… "

και η Τζούλια να λέει "είμαι μια προσωπική μου στιγμή με κάποιον που συνευρέθηκα, είμαι σοκαρισμένη, εδώ θήγεται η προσωπική μου στιγμή, η υπόληψή μου… "κλπ

μια καημενούλα δημοσιογράφος, την έχει στήσει απο τισ 8 το πρωί έξω απο τη σειρήνα…

και μετά σ’όλες τις εκπομπές να σχολιάζουν όλες οι “ΚΥΡΙΕΣ” και να λένε:
“κι εγώ υπήρξα νέα και όμορφη, αλλά δεν φώναζα καμεραμάν και φωτογράφο στις ερωτικές μου στιγμές”…

Τώρα τι είναι χειρότερο? Η υποκρισία της Τζούλια ότι “αααχ σοκαρίστικα, δεν τό’ξερα”, κλπ, ή η υποκρισία των ΟΛΩΝ όσων βγαίνουν τώρα και παίρνουν και ξεσκονίζουν το θέμα λες και είναι άγιοι, αθώοι και αναμάρτητοι…
Για μένα το δεύτερο. (τη συγκεκριμένη απορία τη θυμήθηκα σήμερα, αλλά την είχε πεί χθές σε άλλο τόπικ, κάποιος συμφορουμίτης)

βασικα δεν ηταν τοσο καλη η τσοντα

αλλα με παρηγορει οτι δειλα δειλα ερχεται η ανασταση της ελληνικης βιομηχανιας πορνο:)

κλασικό άκυρο σχόλιο.

Οι ΓΝΩΣΤΕΣ ξέρουν ότι η Σιρίνα έχει ΗΔΗ βγάλει κλάσεις ανώτερο πράμα. 8)

δειλα? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!H SIRINA τοσα χρονια εχει γονατισει τους trackers!