Tι ακούτε τώρα ; Vol.4

Godspeed You! Black Emperor - Yanqui U.X.O.

Οτι εχω απο doom. Βροχη και doom κλασσικα και αγαπημενα.

το είδος ή την μπάντα?

Iron Maiden - Virtual XI

Ο δευτερος δισκος με τον Bayley δεν ειναι στα επιπεδα του The X Factor, πολυ κατωτερος συνθετικα. Στην προσωπικη μου καταταξη ειναι δευτερος πιο αδυναμος μετα το No Prayer For THe Dying. Εχει μεσα το χειροτερο ισως τραγουδι των Maiden και σιγουρα το πιο εκνευριστικο το The Angel And The Gambler. Δεν παυει ομως να εχει μεγαλες στιγμες, οπως καθε δισκος των [B][SIZE=“2”][SIZE=“3”]ΘΕΩΝ[/SIZE][/SIZE][/B]… Futureal, Lightning Strikes Twice και The Educated Fool ωραιες συνθεσεις, αλλα κορυφαια ειναι τα The Clansman και το When Two Worlds Collide. Απο το 2:04 μεχρι το 2:34 παιζουν οι κιθαρες, κορυφωνονται σταδιακα και στο 2:35 αρχιζει η ονειρωξη… Pure magic the Maiden way… Απο τα πιο κολληματικα σημεια, μου εχει καρφωθει στο μυαλο απο οταν πρωτοακουσα το τραγουδι. Αυτο ειναι το μεγαλειο των Maiden ακομα και σε ενα απο τα πιο αδυναμα τους αλμπουμ εχουν τραγουδια και σημεια που σκοτωνουν…

[B][SIZE=5]TL;DR [/SIZE][/B]

Εδώ ο καθένας ποστάρει τι ακούει εκείνη τι στιγμή που το ακούει. Το φορουμ είναι τίγκα στα θρεντ για μακροσκελείς αναλύσεις.

Με άλλα λόγια, τα αποπάνω ποστ και όλα τα ίδια είναι σα να βγει ένας στο Σύνταγμα αυτές τις μέρες και να αρχίσει στη μέση 50.000 την ανάγνωση ενός κειμένου 20 σελίδων για την πολιτική κατάσταση της χώρας. Ε, χέστηκεη φοράδασταλόνε ρε παιδί μου.

Ον τοπι, αν με αφήσει η μπόρα που ρίχνει συνέχεια το ρεύμα, θα ακούσω

Dark Castle - Surrender to all life beyond form

Αντυπας - Καταιγιδα

Μια απο τα ιδια!:metal:

[U]http://www.youtube.com/watch?v=I0z3LRGlGMY[/U]

κόλαση λέμε…

Immemorial demo.

Dead Kennedys - [B][I]Fresh Fruit for Rotting Vegetables[/I][/B]

και στα καπάκια:

Iron Maiden - Brave New World

[B][SIZE=“3”]ΔΙΣΚΑΡΑ, ΕΠΟΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΙ[/SIZE][/B]… Εκει που πολλοι τους ειχαν ξεγραμμενους και ελεγαν οτι εκαναν το reunion με Dickinson και Smith μονο για τα λεφτα τους πεταξαν αυτη την δισκαρα στην μαπα για να το βουλωσουν… Ο δισκος ξεχειλιζει απο εμπνευση και παθος, ολοι στην μπαντα (6 πλεον) σε μεγαλα κεφια και τα τραγουδια ειναι ολα εξαιρετικα. Δισκος που τον ακουω καθε φορα με απιστευτη χαρα, προσωπικα τον θεωρω τον καλυτερο τους μετα τα 7 πρωτα. Και χαιρομαι πολυ που θα ακουσουμε τραγουδια απο την δισκαρα την Παρασκευη…

[B][I]You and only God would know
What could be done
You and only God will know
I am the only one
You and only God would know
What could be done
You and only God will know
I am the chosen one

Could it be it’s the end of our world?
All the things that we cherish and love
Nothing left but to face this all on my own
Cause I am the chosen one

Could it be it’s the end of our world?
All the things that we cherish and love
Nothing left but to face this all on my own
Cause I am the chosen one[/I][/B]:bow2::bow::respect:

Περιμένω το επόμενο επεισόδιο τρώγοντας τα νύχια μου. Θα παντρευτεί για 543435434 φορά ο Ριτζ τη Μπρουκ;

Ετσιιιιι δωσε… Ο αγαπημενος μου δισκος ολων των εποχων.

http://www.youtube.com/watch?v=EEkJ7lq84ho&feature=related

:lol::lol: έμπνευση στους τίτλους.