Tί κατεβάζεις τώρα;;;;

The Gun Club - δισκογραφια (με τις ευγενικες χορηγιες του αουτλοτορν, cheerz:wink:)

QUEENSRYCHE-EN FORCE BOTTLEG LIVE 1984 :smiley: :smiley: :smiley:

προς το παρων τιποτα αλλα θα κατεβασω τη συναυλια των scorpions το 2005 στην αθηνα:yahoo:

gojira το καινουριο,δισκογραφιες των the rasmus,black stone cherry,the distillers,alkaline trio,in flames οσα δεν εχω,καινουριο funeral for a friend,fei comodo(τσεκαρετε τους),mastodon-blood mountain

my chemical romance-the black parade is dead! dvd

τα πατζουρια…

μολις κατεβηκαν οι mcr και η δισκογραφια των rammstein οπου να’ναι τελειωνουν και οι queensryche(ελπιζω να τους εγραψα καλα)

Δεν κατευαζω κατι αλλα αυτη τη στιγμη ψαχνω το live των metallica στο Nottingham που εγινε η πρεμιερα του “φιλιου του ιούδα” αλλα δεν το βρισκω πουθενα ρε πουτι μου… ισως ειναι νωρις ακομα… σε μερικες μερουλες ολο και καποιος θα το ανεβασει ομως…:stuck_out_tongue:

Soundtracks The Punisher, Holy Grail και Life of Brian :smiley:

μολις ‘‘εφτασε’’ η δισκογραφια ολοκληρη του bob marley και χαιρομεεεεεεεε!!!:D:D

J.J. Cale - Απαντα…

μολις κατεβασα το καινουργιο cradle of filth:) τωρα παμε για mars volta!

Adobe Creative Suite CS4

Eδώ και 2 μέρες (μιας και την έχασα στο πρόσφατο κρας του δίσκου μου :()

ταχα μου.

τι εννοείς ποταπό υποκείμενο?

…so true

Ποσα AutoCAD εχω κατεβασει…

και πριν κατεβασμένο το χα ρε.:stuck_out_tongue:

πού να δίνω τώρα 4-5 χιλιάρικα για το ορίτζιναλ.

Απλά είναι βαρετή η διαδικασία να ξανακατεβάζω 6-7 γκίγκα που είναι όλη η σουίτα.

Νικος ξυλουρης-τα 66 μεγαλα…

Δισκογραφία Tiger Lillies :slight_smile:


Listening to: Cruachan - Ungoliant
via FoxyTunes

Κατέβασα την μέρα που έμαθα για τους Dirty Granny Tales.Πολλά cd και ακόμα πιο πολλά live.Να δούμε πότε θα τα ακούσουμε…


Now playing: Streetlight Manifesto - We Will Fall Together
via FoxyTunes