Tι προτεινετε/συστηνετε απο

Hear nothing & troops of tomorrow

devin townsend???

Τι να ακούσω από Dying Fetus ;

Destroy The Opposition για αρχη και μετα Killing On Adrenaline.
3o θα ελεγα το Stop At Nothing.

εγω θα ελεγα ρωτα το killing. αν ακουσεις πρωτα το destroy μετα ολα τα αλλα θα σ φανουν πιο μετρια. αν ακουσεις πρωτα το κιλλινγκ εχεις και το “+” της “φυσικης εξελιξης” της μπαντας…

το destroy παντως ειανι ενα απο τα καλυτερα ντεθ μεταλ αλμπουμς ολων των εποχων. αλλα κανε λιγη υπομονη και ακου το στη σειρα του.

ψεύτες,μην τους ακούς σε καμμία περίπτωση

Πάλι τα έπινες εσύ? :lol:

Πρέπει να ενσωματώσουμε αυτή τη λειτουργία του gmail στο forum ειδικά για σένα :stuck_out_tongue:

Εσύ απάντα στο friend request κ μην με πιλατεύεις! :stuck_out_tongue:

Τι να ακούσω από Artillery; Είπα να τσεκάρω το By Inheritance από περιέργεια και έχω μείνει κάπως έτσι 8O

Δε σε κοβω και πολυ του thrash οποτε μεινε σε αυτο :wink:

Αλλα αν γουσταρεις τσεκαρε και το προηγουμενο Τerror Squad, δν ειναι τοσο τεχνικο οσο το Inheritance.
Το πρωτο ειναι παρτα στη μαπα thrash!
Τα υπολοιπα δε μ αρεσουν και τοσο

Απ’όλα ακούμε. Πριν ένα χρόνο άκουγα σχεδόν αποκλειστικά heavy metal και thrash. Μετά γνώρισα το prog και ήρθε το κόλλημα αν και ψάχνομαι ακόμα που και που και με άλλα είδη.

Ωραιος!!!

Tσεκαρε 2 δειγματα ενα απο καθε αλμπουμ και κρινε αν σου κανει η οχι

Απο το Fear of Tomorrow

και απο το Terror Squad

Ti ακούμε από truckfighters? έχω κολλήσει με το traffic χοντρά…

3 lp έχουν όλα κι όλα.

Εγώ κόλλησα μ’ αυτούς με το Mania ας πούμε.
Άλλοι υποστήριζουν ότι το Gravity X είναι το καλύτερο.
Το traffic είναι στο Phi!

Α! Και live είναι απίστευτοι!

χαχα! αυτό θα πει συγκεκριμένη πρόταση! μάλλον πρέπει να ακούσω μία από όλα!

Εloy?

Ξεκίνα με το floating , μετά πήγαινε στο dawn ,από εκεί στο ocean και μετά έλα ξαναρώτα.

Ξεκινα με Dawn και Ocean και μετα παρτο προς τα πισω εκτος του ομωνυμου ντεμπουτου.Επισης το Silent Cries and Mighty Echoes ειναι δισκος-σταθμος.στην δεκαετια του 80 εχουν καλους δισκους αλλα λιωσε πρωτα τα παλια και απεκτησε κριση μονος σου.Ααααα,και αν καποιος σου πει μην ακους Eloy,κλεβουν τους Pink Floyd,πες του να παει να γαρνιριστει.:lol:

Xαχα οκ παίδες,ευχαριστώ

Λοιπον τα πραγματα ειναι απλα.Ακουσα πριν καποιες μερες το προσωπικο λπ του Ντεμοναζ των Ιμμορταλ.Για να μην τα πολυλογω το γουσταρα τρομερα και χοντροκολλησα με δαυτο.

Ψαχτηκα λιγο να βρω παρομοιες μπαντες και βρηκα μονο τους [B][U]I (kλικ) [/U][/B] ,των οποιων κατεβασα το Between Two Worlds και μου αρεσε και αυτο πολυ.

Τι αλλο εχετε να μου προτεινετε,εκτος φυσικα απο Bathory και Ιmmortal (που ψιλοκατεχω) ??Ακουω προτασεις !