Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

εγω εχω κυπρου και δεν ειχα προβλημα…

http://www.youtube.com/watch?v=K9RJkTdRyww

Θεός! Είναι Θεός!! :bow:

στο ροκάκι αποπάνω:

Έχουμε κανέναν που να ειναι καλος στα Ψηφιακά συστήματα(κολλάω σε ένα πρότζεκτ μου);
Ξερω γω κανεναν Ηλεκτρονικο ή Αυτοματιστή ή Πληροφορικάριο;

Σε πιο θρέντ βασικά να το ποστάρω;

ΜΟΝΟ βάζελος :!:

Rocking.[B]com[/B]

Αν το ψηφιακα συστηματα εχει καμια σχεση με τη λογικη σχεδιαση, σε φαση λογικες πυλες, flip flops πολυπλεκτες και παει λεγοντας, πες και κατι θα κανομε.:stuck_out_tongue:

Αυτό ακριβώς :slight_smile:

Σου στειλα πμ

Μολίς ήρθε ο 300ρης εξωτερικός σκληρός μου και ανυπομονώ να τον φουλάρω :smiley:
Ένα κουκλί lg μπλε :’)

Γαμωτο διαβαζω ενα βιβλιο και πρεπει αυριο να κανω παρουσιαση στο φροντηστηριο και εχω να διαβασω αλλες 100 σελιδες…

εμενα μου καηκε πριν κανα 2μηνο και δεν εχω λεφτα να παρω αλλον…!! :(:frowning:

αουτς. Μην λες τέτοια. Πόσο καιρό τον είχες?

κανα 2 χρονια αλλα δεν ξερω τι ειχε παθει…μια μερα που ανοιξα τον υπολογιστη και τον ειχα συνδεδεμενο αρχισε να ψαχνει απο μονο του για σφαλματα στον εξωτερικο σκληρο με ελεεινα αργο ρυθμο! τον αφησα 2 μερες σερι ειχε φτασει καπου στο 15% και αποφασισα να τον κλεισω και εκει καηκε ο εξωτερικος σκληρος…

Mαλακία που δεν παραβρέθηκα στην συγκέντρωση έξω από την Γερμανική πρεσβεία για τις αποζημιώσεις στο Δίστομο.Γαμώ τα ταξίδια και τις βαλίτσες γαμώ

Διλημμα…

Θαναση Παπακωνσταντινου ή Μικρουτσικο-Θηβαιο? σε ποιο live απο τα 2 να παω?

Παπακωνσταντινου λεω εγω…

χμμ…πραγματικα δεν ξερω…ειναι το ενα Παρασκευη και το αλλο Σαββατο και απο 15? εισιτηριο και δεν μπορω να παω και στα 2…τεινω προς Μικρουτσικο-Θηβαιο αλλα και ο Παπακων/νου γαμαει στα live απο οσο ξερω…:-k

Εγώ θα πήγαινα Μικρούτσικου και Θηβαίο. Και οι δυο ειναι απολαυστικότατοι.

Θηβαίο-Μικρούτσικο εννοείται!

Θανασάρα!!! :metal: