Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

αουτς. Μην λες τέτοια. Πόσο καιρό τον είχες?

κανα 2 χρονια αλλα δεν ξερω τι ειχε παθει…μια μερα που ανοιξα τον υπολογιστη και τον ειχα συνδεδεμενο αρχισε να ψαχνει απο μονο του για σφαλματα στον εξωτερικο σκληρο με ελεεινα αργο ρυθμο! τον αφησα 2 μερες σερι ειχε φτασει καπου στο 15% και αποφασισα να τον κλεισω και εκει καηκε ο εξωτερικος σκληρος…

Mαλακία που δεν παραβρέθηκα στην συγκέντρωση έξω από την Γερμανική πρεσβεία για τις αποζημιώσεις στο Δίστομο.Γαμώ τα ταξίδια και τις βαλίτσες γαμώ

Διλημμα…

Θαναση Παπακωνσταντινου ή Μικρουτσικο-Θηβαιο? σε ποιο live απο τα 2 να παω?

Παπακωνσταντινου λεω εγω…

χμμ…πραγματικα δεν ξερω…ειναι το ενα Παρασκευη και το αλλο Σαββατο και απο 15? εισιτηριο και δεν μπορω να παω και στα 2…τεινω προς Μικρουτσικο-Θηβαιο αλλα και ο Παπακων/νου γαμαει στα live απο οσο ξερω…:-k

Εγώ θα πήγαινα Μικρούτσικου και Θηβαίο. Και οι δυο ειναι απολαυστικότατοι.

Θηβαίο-Μικρούτσικο εννοείται!

Θανασάρα!!! :metal:

http://sputnikmusic.com/news.php?newsid=16564

που’ναι αυτός ο and1stt νατονεσκίσω :evil:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5692

αυτό το θρεντ επρεπε όχι μόνο να μην είναι κλειδωμένο, αλλά να’ναι στίκι γιατί είναι πάντα επίκαιρο.

Μπειτε wikipedia, πατηστε “masturbation” στο search και διαβαστε κατω απο εκει που λεει “techniques”. :lol:

…και επειδη ξερω τι λαμογια ειστε και θα πεσει αρκετο δουλεμα, να διευκρινησω οτι εφτασα εκει [B]τυχαια[/B], διαβαζοντας στο wikipedia για τον Gilles de Rais εναν Γαλλο αρχιστρατηγο της Ιωαννας της Λωραινης που ηταν απο τους πρωτους και χειροτερους παιδοκτονους/serial killers (για οσους ενδιαφερονται για serial killers) και περιεγραφε τους τροπους με τους οποιους σκοτωνε… E, δε θα μπω σε αλλες λεπτομερειες :p. Αλλα ειχε γελιο αυτη η φραση

Πραγματικά θεωρείς ότι με τη συγκεκριμένη διευκρίνηση το έφτιαξες? :-k

:lol::lol::lol:

[B]
YOU FUCKING WIERD ASS SICKOS GO GET LAID PERVERTS.[/B]
Ακόμα να το φτιάξουν:p

Άντε τα λέμε rocking.Άμα γίνει τίποτα συνταρακτικό χτύπα μου ένα τηλέφωνο να 'ουμ.

[SPOILER]Εκτός αν τους έπιασε το φιλότιμο εκεί στην Κρήτη και φτιάξουν σωστά τις συνδέσεις για το διαδύκτιο:roll:
[/SPOILER]

Σημερα το πρωι γλιτωσα τα λεωφορεια για τη δουλεια, γιατι ο εργοδοτης μου ητο κοντα στο σπιτι μου κ πηγαμε μαζι κ αισθανθηκα εκσαιρετικα προνομιουχος υπαλληλος. Γιο.
Ειχε κ ενα τασακι φουλ με γοπες και το τιγκαραμε. <3
Αντε να αλλαξεις δουλεια μετα. :confused:
Και πρεπει. Και θα βρω δευτερη, ναι. Και το '11 μας βρηκε με υπερκοπωση. Ουφς.

Το περιμενα ενα τετοιο ποστ αν και οχι απο σενα :(:stuck_out_tongue:
Πρεπει να εχω ομως τρελη φαντασια για να βγαλω ολοκληρη τετοια δικαιολογια για να το σωσω ε? :lol:

χαχα πάνω από τις τεχνικές γράφει ‘YOU FUCKING WIERD ASS SICKOS GO GET LAID PERVERTS.’ :lol:

Δεν υπάρχει αυτό το βίντεο!! εχω λιώσει!!:lol::lol::lol::lol: