Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

:lol::lol::lol::lol:

το ειχα δει πιο παλια! δεν παιζεται!! χαχαχα

:’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’) :’)

μάλλον δεν κατανόησες το κείμενο του, εννοεί ότι ο ronnie παίρνει τον πατέρα του τηλέφωνο…

fixed

Still laughed

[SPOILER]Τον είχα ικανό πάντως :p[/SPOILER]

[B]ΗΣΥΧΙΑ![/B]

ΧΑ! Ας γελάσω! :D:D:p:p

[B]ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ (!)[/B]

Γειά σου Ρένια!

Χτες πήγα σε ένα τρεντάδικο στην Καβάλα να δω Skelters οι οποίοι για άλλη μια φορά ήταν πολύ καλοί αλλά δεν είναι αυτό το θέμα μας!

Πραγματικά ΠΟΣΟ εκτός κλιματος είναι οι περισσότεροι εκει μέσα με το ροκ γενικά; Με σπάσαν τα νεύρα να βλέπω σε τραγούδια όπως το Blue-Suede Shoes και το Hound Dog να κάνουν devil’s horns!!! Αν είναι δυνατόν!!! Ή επειδή ξέραν 5-6 τραγούδια το παίζαν μόστρα στις γκόμενες τους.

Ακολουθεί διάλογος φίλων κοντά στα 30 (ο ένας στο μπροστινό μου σταντ και ο άλλος στο από πίσω μου)

  • Μαλάκα θα πάμε Helloween
  • Ναι ρε πανικός θα γίνει
  • Τα εισιτήρια τα πήρες;
  • Ναι ναι μόλις τα φέρανε από Σαλόνικα φρέσκα
  • Μαλάκα να πάρουμε να κλείσουμε και θέση ε;
  • Όχι ρε θα πάμε χύμα και όπως κάτσει
  • Θα πέσει ξύλο ε;
  • Πανικός θα αράξουμε κάπου κοντά στο μπαρ και θα χτυπιόμαστε
  • Πωωωω θα βάλω και εκείνη την μεταλάδικια βερμούδα που έχω
  • Sodom ρεεεε

Ε κάπου εκει δεν άντεξα και βγήκα έξω να πεθάνω στα γέλια…

sodom ρε!!!:lol:
που παιξαν?

Deja Vu! Απέναντι από τον περίγυρο στον πεζόδρομο

Πήγα για πρώτη φορά εκεί και λογικά και την άλλη Κυριακη! Έχει The Speakeasies’ Swing Band!!! :smiley: :smiley:

απο που κι ως που εκει???
τεσπα ειχε κόσμο τουλάχιστον?

Ρε δε ξέρω πολύ άκυρο το όλο σκηνικό αλλά δε γαμείς. Λέει κάθε Κυριακή κάνουν live εκεί αλλά δεν περίμενα τέτοια!!

Χτες περάσαμε τέλεια και ήταν και full η φάση και παίξαν πάνω από 2,5 ώρες!

ενα δυο τρια ΩΠ
ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ Η-ΣΟΠ.

Πες την ιστορία!

ΧΑΛΑΣΕ Η ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΩ “ΧΑΛΑΣΕ"
ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΕΙ “ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ” ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΩ"ΟΧΙ,ΧΑΛΑΣΕ ΣΕ ΛΕΩ”, ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΕΙ “ΚΑΛΑ ΧΑΛΛΛΑΡΩΣΕ,ΘΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΛΛΑΞΟΥΜΕ”,ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΟΥΝΕ ΜΕΗΛ ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΝΕ “ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΝΑΜΠΕΡ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ,ΑΡΑ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ”,ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ “ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ”,ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΝΕ “ΟΧΙ”.

γαμιοληδες.

μην το αφησεις. πηγαινε απο΄κει. τοχω παθει και γω. φοβερα θελουν.
ειδικα αμα ειναι το καταστημα της συγγρου :wink:

αφού εκεί λέει ότι πήγε…

Στο καταστημα της εγνατιας στη Θεσσαλονικη πηγα για να δωσω την καρτα για ελεγχο,αλλα το τηλεφωνο για να με πουν ΠΟΥΛΟ ηρθε απο τα κεντρικα,απο Αθηνα.

εστειλα απειλητικο μεηλ και τους ειπα οτι θα το πω σε ολους τους φιλους μου και ΘΑ ΔΟΥΝ ΑΥΤΟΙ,αλλα με γραφουν σταρχιδια τους προς το παρον