Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Θελω αλλη μιση ωρα για να τελειωσω απο την δουλεια και να γυρισω στο σπιτακι μου.Αφηστε με φυγω διαολε:cry:

“Οι πιο αξέχαστες κλανιές είναι διαθέσιμες για το κινητό σου”

οι διαφημίσεις στο ροκινγ.γρ είναι πολύ βρώμικη υπόθεση. :lol:

Ρε άκουγα ΥΟΒ καθώς σέρφαρα και ξαφνικά σκαν’οι κλανιές από πουθενά κι έμεινα μαλάκας! :?

Νέκρα σήμερα… Αναρωτιέμαι πόσος κόσμος ήταν στο forum την ώρα που έπαιζαν οι AC/DC…

Πω σαπιλα ασχημη!Αντε να περασει η ωρα να βγω για καμια μπυρα γιατι δεν παλευεται αλλο.

χαχα βασικά με τις περιγραφές που έχουν γίνει στο ανάλογο θρέντι, δεν μου φαίνεται περιέργο… είσαι σίγουρος ότι ήταν από την διαφήμιση?? :p:p:p:p

:lol::lol:

που?ΠΟΥ?

Πω ρε, εισακούστηκαν και στα μέρη μου οι κλανιές και χρειάστηκε να βάλω στο ριπίτ 2 και 3 φορές το κομμάτι που άκουγα για να σιγουρευτώ πως δεν ήταν απο κεί!!!

(μα να έχουν κλανιές στα τραγούδια τους οι Kraftwerk? Πόσο προχωρημένη electronica πια? :lol:)

Ναι ρε παιδιά!!! Και μένα μου έσκασαν ξαφνικά οι κλανιές όταν άκουγα το cd με τις instrumental versions των τραγουδιών του Black Clouds & Silver Linings των Theater και λέω: Αμάν τι έκαναν τώρα εδώ! Λες να είναι κανένας προχωρημένος καινούριος ήχος από τα σύνθια του Rudess;;;; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Θα νόμιζε κανείς ότι μιλάμε για άλμπουμ του κώλου! :lol:

Ρε δεν ειναι αστειο αυτο το πραμα με τις κλανιες.
Πως βγαινει;
Τρωμε ψωμι να πουμε.

Όσο έκλασε το pc έκλασε, πάει.

Γαμω δεν τις προλαβα.Και καλα οι κλανιες,η ξανθια γιατι εφυγε;Θλιβομαι.

[SIZE=“7”]ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΞΑΝΘΙΑ ΜΗ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΥΛΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Ε![/SIZE]
:lightsabre::lightsabre::lightsabre:

μας έκλασε και η ξανθια δλδ.

Τουλαχιστον λυθηκε το μυστηριο ποιανου ηταν οι κλανιες

Του παπαρδέλα ήταν.
Έκανε πορδοπρομόσιον μέσα από το σάιτ, έκλεψε την ξανθιά και την έκανε για Χαβάη (η ξανθιά, ο παπαρδέλας θα μείνει στο βέλγιο. που δεν υπάρχει)

[SIZE=“7”]ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΝ ΟΙ ΚΛΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η ΞΑΝΘΙΑ???[/SIZE]

Πριτς

ε και γω θελω την ξανθια!! :frowning: