Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Return -

Παιδια δειτε μια ΑΝΤ1. Τι ειναι αυτα;;; :-s

αυτή η γυναίκα πρέπει να σταματήσει να κάνει εκπομπές…πραγματικά ομως…

Πραγματικα, ημουν 1000 % σιγουρος οτι τωρα που θα μπω στο ροκιν ο μανατζερ θα εχει ποσταρει ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ στο βαριεμαι!

ααχαχαχαχαχααχαχαχαχα εχω λιωσει…γεια σου ρε μανατζερ!

τι δείχνει ρε παιδιά ; για πείτε μας κ εμάς π δν έχουμε τελεόραση …:stuck_out_tongue:

είναι οι εκπομπή της τατιάνας και κάνει ρεπορτάζ για τους gothic και την goth κουλτούρα.Και κλασσικά εχει καλέσει κάποια παιδιά εκεί με σκοπό να κοροιδέψει και φυσικά έχει και μια ψυχολόγο(κάτι τετοιο απ’οτι κατάλαβα).
Στην πυρά Τατιάνα στην πυρά επιτέλους :lightsabre:

τι λετε ρε παιδια; εγω βλεπω μια με κατι βυζια που φτανουν στα γονατα που ειναι οι γκοθουδες

το χασες. αυτα μαλλον ειναι τα ρεκορ γκινες
Ο τυπας με τις αλυσιδες απ οτι προλαβα να ακουσω εμοιαζε συνειδητοποιημενος και να ξερει γιατι κανει αυτο που κανει. Η τυπισσα μου φανηκε πιο οτι να ναι

:lol::lol::lol::lol:
ναι το έχασες

Τατιάνα μουνάρα λέμεεεε…οι εκπομπή για ντομάτες και λοιπά ζαρζαβατικά…

κρυβε λογια,ακουει ο ευαγγελατος:p

Σαν κακοφτιαγμενη πλαστική κουκλα είναι ρε φίλε.

εεεε καλά πριν μερικά χρόνια κάτι έλεγε:p(εμφανισιακά)
τωρα είναι ααακρος σπαστικιά 8)

Δεν είπα αν είναι σπαστικιά ή οχι…προφανώς έιναι…

Δεν ξέρω για μένα αποτελέι κορυφαίο milf…8α σας χάλαγε δλδ στα 40 της η γυναικα σας να ήταν κάπως έτσι?

ο παππούς της Τατιάννας ήταν κολλητάρι με τον παππού μου και είχε βαφτίσει τον αδερφό μου.
Μαντέψτε πόσες φορές έχω αναθεματίσει την ώρα που οι δυο γέροντες τσακώθηκαν και τα σπάσανε. Θα’τανε δικιά μου τώρα και ο Ευαγγελάτος ένας τιποτένιος lurker που θα με μισούσε στο facebook.

Πουτάνα ζωή! :x

τατιανα κορυφη ρε τι λετε τωρα

ΟΧΙ βέβαια :stuck_out_tongue:

μολις η γυναικα παει 40 την αλλαζεις για δυο 20ρες

Όταν λες έτσι εννοείς πριν την περάσουν 4-5 στρωσεις με σοβά η μετά;

EPIC FAIL!! :smiley:

καμιά φορά όμως δεν σε συμφέρει αυτο 8)