Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

…τι ωραία που κάνει κρύο…επιτέλους, που βραδιάζει νωρίτερα, επιτέλους, αμαν μαυτό το Καλοκαίρι:):!:

σε ένα μπαράκι εδώ είχε αυτήν την αφίσα

αυτή η αφίσα μου άρεσε τόσο πολύ που όποτε πηγαίναμε τη χάζευα διαρκώς, είχα προτείνει στον ιδιοκτήτη να την αγοράσω κιόλας αλλά μου είπε ότι ήταν δώρο από φίλο του όταν άνοιξε το μαγαζί, μπορεί να το είπε και έτσι για να με αποφύγει, τεσπα αρκέστηκα στην παραπάνω φωτο που δεν είναι και πολύ καλή. λόγω της παραπάνω απάντησης, είπα να μην τον ενοχλήσω άλλο και δε ρώτησα ποτέ ποιος είναι αυτός που δείχνει στην αφίσα.

το μπαράκι έκλεισε φέτος, περάσαμε προχθές απ’έξω και με έπιασε μια μικρή μελαγχολονοσταλγία, οπότε ρωτάω. ξέρει κανείς ποιος είναι αυτός στη φωτο; κατά πάσα πιθανότητα “random μαύρος τρομπετίστας”, με google search δεν είχα τύχει λόγω κακής ποιότητας, τεσπα είπα μήπως φανώ τυχερός εδώ.

όχι πείτε όμως, δεν είναι πολύ ωραία αφίσα;

Στο soul jazz τόπικ ίσως έχεις περισσότερες ελπίδες να ξέρει κανείς. Εδώ γράφουνε μεταλλάδες.

μόνο με μεταλλάδες κάνω παρέα εγώ

Ο δικηγόρος, διαχειριστής του λογότυπου της μπάντας και πρώην manager των Death, Eric Greif, τοποθετήθηκε σχετικά με την εμπλοκή της μπάντας στην υπόθεση της Χρυσής Αυγής, μέσω ενός t-shirt.

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

άσπρη τρίχα στο μούσι μου. αντίο κόσμε

δες λίγο καλύτερα μήπως είναι ξανθιά και σε μπέρδεψε ο ανεπαρκής φωτισμός

τωρα μπορεις να ακους πιο αποτελεσματικα Fates Warning

δε παιζει θεμα ρε

περσυ ειχα βγαλει δυο τρεις αλλα μετα εξαφανιστηκαν…μαλλον ανοιχτοξανθες ητο

Οι άντρες που γκριζάρουν είναι πιο γοητευτικοί, τσηρ απ!

μην την ακούς, προσπαθεί να σε παγιδέψει. ανοιχτόξανθη είναι.

Τι να πω και εγω που εχω βγαλει και στα μαλλια ρε!!!

Αν ξαναδυσανασχετήσεις όταν σε ξαναπώ υπερήλικα θα γίνει της πουτάνας, Στο λέω.

παλι καλα που υπάρχει και η ολμαιτι.
πανο φρόνιμα. δεν αντέχω την ένταση στην ηλικία μου

*πιο άσπρη και απο το χιόνι είναι

:lol::lol:

θα συνηθίσεις, εγώ έχω αρκετές στο μούσι και ακόμα περισσότερες στο μαλλί φυσικά.

η φάση ειναι οτι το μήνυμα της ολμαιτι το διαβασα έτσι

Οι άντρες που [B]γκρινιάζουν [/B]είναι πιο γοητευτικοί

my eyes are bleeding:

[SPOILER][/SPOILER]

όχι.
όχιόχιόχιόχιόχι.
ΟΧΙ._

Εγώ 2-3 φορές γκρινιάζουν διάβασα…γέρασα μάλλον

[SPOILER]…αλλά δεν γκρίζαρα! :p[/SPOILER]