Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

Να επιτρέψει ο Τσιπραλέξης το μπούλινγκ Θεοδωράκιδων και Σαμαροβενιζελικών!:blow:

…ότι πρέπει για την αυριανή μέρα

:):!:

Στο πλανήτη γη δεν θέλω φίλους μόνο γνωστούς!

…έτσι που κατάντησε η ανθρωπότης…δεν σου δίνω άδικο:):!:

Ότι και να λέμε είναι λίγο

…ο καθένας για την πάρτη του…και για το πάρτυ τους[-X

Καλημέρα και από εμένα είμαι νέο μέλος… :slight_smile:

Σιγά που έχει ΠΑΟΚ και στη Λιβαδειά, ούτε σουβλάκι της προκοπής δεν έχει.

…γιατί το λες αυτό…εδώ έχει Σαράφη στα Τρίκαλα:D
…καλοσορίζω τον leonardosgr4iv…καλά ποστ…και καλά να περνάς στην χαρούμενη παρέα μας:roll:

Σε ευχαριστώ πολύ stef… :slight_smile:

delete :stuck_out_tongue:

Πέσμου ότι δε χαραμίζεσαι μόνη καλοκαιριάτικα; Άντε φόρα μαγιό κι έλα για μπάνια και σεξ!\:D/

Χαχαχαχαχαχα έχεις πλάκα!! Τί να πρωτοσχολιάσω το ‘‘μαγιό’’, ‘‘τα μπάνια’’, το ‘‘ΣΕΞ’’, ΧΑΧΑ. ;p

Κουράστηκα γαμώ, να πονάει δικός μ άνθρωπος 2μήνες τώρα και να μη μπορώ να κάνω τίποτα… Ας τον κάνει καλά και ας φύγω εγώ… Για μένα δε με νοιάζει! [-X
Τ’ ΑΚΟΥΣ ??? :!:

Και αναρωτιόμαστε μετά ποια είναι τα χειρότερα… Καλή δύναμη σε σένα και τους οικείους σου.

@Voider: Όταν έγραψα “προς εύρεση φίλων” δεν είχα ακριβώς αυτό στο μυαλό μου (δηλαδή τους άντρες). Τέλος πάντων, δεν είναι κακό να σπάμε και πλάκα που και που, αρκετή σαπίλα υπάρχει γύρω μας για να τα παίρνουμε όλα τοις μετρητοίς. :slight_smile:

…στο ‘‘εξωτικό μπαλκονίτσι’’ και απόψε:roll:

[SPOILER]…δεν ξέρω,μου είπαν ότι είναι της μοδός η φράση[/SPOILER]

Υπάρχει κάποιο αξιόπιστο σάιτ από το οποίο μπορώ να κατεβάσω τη δισκογραφία των Coil σε καλή ποιότητα ήχου και κατά προτίμηση όχι σε μορφή rar, PM please. :slight_smile:

Που τους θυμηθηκες.
Εχω καμια δεκαρια χρονια να τους ακουσω. Καποτε τους εχωνα κσι στην εκπομπη μου. Γαμανε.
Τα αγαπημενα μου: [B]the first five minutes after death[/B], και [B]godhead=deathhead[/B].
Πρεπει ναχω δισκογραφια στον σκληρο αλλα ειναι σε mp3.

Δεν έχω ασχοληθεί είναι η αλήθεια, αλλά τελευταία ψάχνομαι όσον αφορά αυτά τα ακούσματα. Αν και κάτι Dead Can Dance, Current 93, Death in June κλπ, τα ψιλο ακούω χρόνια τώρα, εξαιρουμένων των πρώτων που από τα τέλη του '12 τους λιώνω, κυριολεκτικά. :smiley:

Εγω τους ανακαλυψα δεκαετια 80 αλλα ποτε δεν ειναι αργα,
Καλα ολα αυτα αλλα γνωριζεις τις πολιτικες αποχρωσεις των δυο τελευταιων σχηματων που αναφερεις?