Βαριέμαι, πείτε ό,τι σας κατέβει - The Third Era

manos, σε ευχαριστω και ναι, το ειχα τικαρει ηδη. Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι πού γραφω τις επιλογες του poll. Ειναι καποια καινουρια σελιδα που ανοιγει οταν πατησω Submit new thread κι εκει συμπληρωνω αυτες τις επιλογες ή ειναι κατι πιο πριν απο το Submit που δε βλεπω;

πατα submit

Έκανα μαλακία και έχασα όλα τα αγαπημένα από τον browser. Μαζί και τις σελίδες από την χώρα του Πουτιν που “κυκλοφορούσαν” όλα τα νέα άλμπουμ. Όποιος θέλει να με λυτρώσει ας στείλει ένα μνμ. Thanks a lot.

Δοκιμασες μηπως ειναι πουθενα αποθηκευμενα; πχ. για κοιτα εδω

Δυστυχώς δεν… έχει σβηστεί το σύμπαν, ο Chrome σε κάτι τέτοια γαμιέται (έκανα ήδη αλλαγή σε mozilla για να αποφύγω παρόμοιες μαλακίες στο μέλλον). Δεν είχα και τίποτα το φοβερό βέβαια μόνο οι σελίδες που πήγαινα για τις νέες κυκλοφορίες είναι που δεν μπορώ να βρω πουθενά.

μηντιαμπουμ οργκ

(υπήρχε και ένα ακόμα που είχε μερικά extra link κυρίως με metal κυκλοφορίες όποιος το έχει και το θυμάται… )

v1 dot realmofmetal

it’s ok βρέθηκε η λύση :smiley:

ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΘΑ ΠΑΤΕ

Πείτε μου πόσοι έχετε κλείσει τα 25 και σπουδάζετε ακόμα, σε προπτυχιακό επίπεδο. Δεν είμαι η μόνη, ε;

καποιοι το παρατησαμε :stuck_out_tongue:

Αν παρατούσα τη σχολή, θα αυτοκτονούσα.

Ελπιζω πως κανεις πλακα.

Μην αγχωνεσαι.να τελειωσεις τη σχολη οποτε μπορεις.καλλιο αργα παρα ποτέ.

…νά’ταν έτσι όλο το Καλοκαίρι…δροσερό:):!:

Μια μικρή, απλή , ήρεμη παρατήρηση :

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ ΚΑΛΟ ΨΑΡΙ, ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ.

Δεν έχει μείνει τρίχα στο κεφάλι μας πλέον με την εικόνα που έχουν μερικοί για τον εαυτό τους.
Απογοήτευση οσο δεν πάει.

Eλληναρες φιλες ! Ελληναρες !