Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

Κοινως 5Χ5 για Θεσσαλονικη και γυρω περιοχες.
Δηλωστε ποιοι γενικα παιζετε μπαλα για να βαλω εδω στη λιστα το ονομα σας και μετα
βλεπουμε και για ημερομηνιες

UPDATED
[SIZE=“6”]Λιστα:[/SIZE]
Aionios
Angelheart
Axel
papardelas
Ignorant_pig
Paoktsis
AnimeCrazy

Eπιτέλους, ελπίζω να μην πάει άπατο το θρεντ.

Λίστα:
Aionios
Angelheart
Axel

και είσαστε ακόμα στο Α ε.

καλές τύχες, όταν ανέβω θα ενημερώσω :p.

βαλτε ΒΡΕ, ενα “θεσσαλονικη” στον τιτλο να το πιασει το ματι των μπουγατσέων

εδω θα γινει μεγαλη μαχη!! Αιονιε, ωραιος που με εβαλες απο την αρχη!! :wink:

edit: οντως, βαλε ενα “θεσσαλονικη” μπροστα στον τιτλο για να το δουν και οι αλλοι.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ!!!

Λίστα:
Aionios
Angelheart
Axel
papardelas

για κανα μπασκετακι μεσα…

αστο μπασκετ ρε!!! ΜΠΑΛΑ!!!

Μεσα, αρκει να με βολευουν ωρες και μερος. γιατι μενω και στου διαολου το σπιτι.

βαλτε και μενα μεσα…και αμα δε συμπληρωνουμε λιστα,μη σκατε, φερνω και κανα 2 φιλους αν γουσταρετε

ωραια, μαζευομαστε! εννοειται πως θα γινει σε μερα και ωρα που μας βολευει ολους γιατι μη νομιζεις, κι εγω στου διαολου το σπιτι μενω. Ρετζικι…

Όποτε θέλετε ρε μέσα.

Περαία…#-o#-o

χαχαχαχα…ρε…και γω.!:stuck_out_tongue:

Η λιστα ειναι για γενικα ποιοι ψηνουν για να δουμε αν βγαινει 5Χ5 για θεσσαλονικη, μετα θα κανονισουμε και ωρες και τα λοιπα.

Λοιπον βαζω και σενα στη λιστα οποτε εχουμε:
Aionios
Angelheart
Axel
papardelas
Ignorant_pig
Paoktsis

Και φιλους guests παντα

ναι το φανταστικα, καπου μεσα στο φορουμ ειχε παρει το ματι μου μια φοτο σου με μπλουζα των μαχητων :stuck_out_tongue:

μια χαρα ρε, ο καθενας αν πει απο εναν φιλο του κανουμε ενα ωραιοτατο 6χ6!!

πριν μιλουσα με τον ιγκνοραντ πιγκ και λεγαμε για τα πιθανα μερη που θα διεξαχθει ο αγων. για πειτε προτασεις.

Εγω το μονο 5Χ5 και 7Χ7 που ξερω ειναι λιγο πριν το περιφερειακο κοντα στο Ανατολια

Ε καλά 5χ5 έχει και Καυταντζόγλειο αλλά είναι μια ώρα maximum και είναι ξενέρωμα.

κι εγω αυτο σκεφτικα πρωτο και μετα τα γηπεδακια που εχει στη θερμη. αλλα εκεινα ειναι μακρυα και θελει και αυτοκινητο για να πας, κατι που δεν διαθετω. Καλο θα ηταν να παμε καπου κεντρικα για να μας βολευει ολους.

εγω πηγαινω οπουδηποτε υπαρχει λεωφορειο:D