Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

Τζιόλας λέγεται το κλειστό, αλλά δεν βολεύει για συγκινωνίες. Λέω για τα FFF (του Φραντζέσκου, που είναι πίσω από την μερσεντές εκεί στη στροφή αεροδρομίου. και είναι κι’άλλο ένα κοντά στο ξενοδοχείο hyatt (κάπως έτσι)

Λοιπόν παίδες!! ΧΑΝΘ είναι 40 γιουρα η ώρα. Παίρνουμε και κλείνουμε όποτε θέλουμε.

Ας μαζευτούμε, να κανονίσουμε ώρα και μέρα!!

40 ευρω για 5χ5? η εχει και μεγαλυτερα

5x5. Άμα ξέρεις κανένα καλύτερο που να βολεύει(εγώ προσωπικά όπου έχει λεωφορεία πάω) πες το!

χανθ ειναι μια χαρα και 60 ευρα για μιαμιση ωρα ειναι καλα (εννοειται οποιος εχει κι αλλες προτασεις τις λεει).
λοιπον ας οργανωθουμε τωρα. παμε μεσα στη βδομαδα που μας ερχεται; εγω απο δευτερα πιστευω θα ειμαι οκ οποτε δηλωστε μερες να δουμε τι παιζει.

Μπορω δευτερα μεσημερι και μετα καθε μερα της μεγαλης βδομαδας

Εγώ καθότι δεν είμαι Σαλονικιός, θα γυρίσω Βέροια για Πάσχα από αύριο, αλλά υπάρχει μια πιθανότητα να ξαναρθώ μέσα στην επόμενη βδομάδα.
Αν κάτσει κάτι θα ειδοποιήσω.

Μεσα ολες τις μερες εκτος απο τριτη πρωι γτ εκρεμει προβα με μπαντα thrasoκλασσατη! :stuck_out_tongue: αϊντε μπαλιτσα μαγκες! ο keeper of the seven threads Aionios ας ενημερωσει το εν λογω thread (γνωστο και ως edit) οτι θα παμε στην Χ.Α.Ν.Θ. με 60? το μια-μισαωρο… ημερομηνια ανοιχτη! ΑΙΝΤΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΛΕΜΕ!!!

Για καποιο λογο(μηπως παλιο ποστ;) δεν γινεται να κανω εδιτ.

[SIZE=“6”]UPDATE[/SIZE]
[SIZE=“4”]PLACE: ΧΑΝΘ
PRICE: 60e Το 90λεπτο
DATE: TBA
[/SIZE]

προς τι το πολλ;; :stuck_out_tongue:

Δεν μπορω να κανω εδιτ το φερστ ποστ, και για να φαινεται το που και το ποσο με το που μπαινεις, εβαλα το πολλ

Μέσα για όποτε να’ναι εγώ.

παιδια με το να λεμε οποτε να ναι μεσα δεν κανουμε τπτ! ας πουμε τα 3-4 ατομα π μπαινουμε συχνα μια μερα και ωρα (εγω λεω τεταρτη η πεμπτη ευγνωμων αν ηταν πρωι η μεσημερι) και μετα στελνουμε πμ και ή mail στους λοιπους πολλους…

Λοιπον ποιοι ειστε μεσα για αυριο(Μ.Τεταρτη) νωρις μεσημερι εκτος απο μενα και Ignorant_pig;
Πειτε φαστ να ξερω για να κλεισω(ελπιζω να μην φαμε νιλα).

εγω αυριο 9κ30-12κ30 γραφω βιολογια στο φροντιστιριο. απο τοτε και μετα ειμαι ολος δικος σας!!

[SIZE=“6”]Λιστα για αυριο:[/SIZE]
Angelheart
Ignorant_Pig
Aionios
AnimeCrazy

more more more! Τουλαχιστον αλλους 2 και αμα ειναι φερνει ο καθενας απο ενα φιλο και παιζουμε 5Χ5 ανετα

και ο animecrazy ψηνεται! αμα δεν ηταν το διαγωνισμα του angelheart θα ελεγα νωριτερα αλλα τωρα ψηνομαι για λιγο αργοτερα! let’s say 2 καλα ειναι?

Ναι 1μιση με 2 λέγαμε.

τωρα μας μενουν παπαρδελας και παοκτσης, ε; αντε να δουμε τι παιζει και με αυτους για να κλεισουμε οσο πιο συντομα γινεται. να κανονισουμε και ποσους εξτρα θα φερουμε.

αυτοί οι 2 θα ξέρουν το απόγευμα.