Η Πραγματική Τιτανομαχία (Thessaloniki version)

Χαχ, ντάξει το βρήκα. Δεν παίζει να μαζευτούμε όμως…

μολις πηρα τηλεφωνο για πληροφοριες (για νικολουδη παντα). λοιπον ειναι 5 ευρα το ατομο για 1 ωρα και ενα τεταρτο και αμα δεν εχει αλλο γκρουπακι μετα απο μας μπορουμε να κατσουμε κι αλλο χωρις να χρειαστει να πληρωσουμε παραπανω. (καλο :thumbup:)
παπαρδελα θα πληρωσουμε εμεις για σενα αμα ειναι τοσο μεγαλο το προβλημα σου ρε :wink:

εγω ειμαι με τον angelheart! αλλα οπως λεει ο αγαπητος ignorant δεν το βλεπω να μαζευομαστε για αυριο το πρωι οποτε λεω προσωπικα να το αφησουμε για το επομενο σαββατο να ειμαστε χαλαροι και κανονισμενοι! οποτε ξεκκιναμε για επομενο σαββατο οσοι ειστε μεσα δηλωστε να κανουμε την γνωστη και πολυαγαπημενη λιστα του thread και να κλεισουμε!

παιδια,σορρυ αλλα δε θα μπορεσω να παρεβρεθω αν κανονιστει γιατι εχω να διαβασω…

πραγματικα,δε θα το πιστευα οτι θα πουλουσα την μπαλα ποτε για το διαβασμα,κιομως!

εχεις διαβασμα αυριο η την αλλη βδομμαδα η γενικα? για να ξερουμε…

ρε σεις κι εγω εχω διαβασμα αλλα ας παμε αυριο για τελευταια φορα πριν τις πανελληνιες. απο αυτο το σ/κ και μετα δεν θα μπορω ουτε εγω…

αυριο εχω διαβασμα…προχτες συνηδητοποιησα οτι εχω ξεχασει τελειως πως λυνονται ασκησεις με μιγαδικους στα μαθηματικα και ταλαντωσεις στη φυσικη…λες και δε τα διδαχτηκα ποτε…γαμησε τα οποτε

Θα σου κάνω ιδιαίτερα 8)

BUMP
Μετά τις πανελλήνιες ψηθείτε οι υποψήφιοι.

εγω μπορω μετα απο εξετασεις και σονισφερ…

Θα τα βρούμε, ενδιαφέρον να υπάρξει μόνο.

με το που τελειωνουν οι πανελληνιες κλεινουμε γηπεδακι λαιμαι

Μέσα κ γω 8)

ετσι λαιμαι!

3 to go αγορια, υπομονη :wink:

Αυτό ή το άλλο ; :stuck_out_tongue:

Εγώ αυτό θα λείπω, οπότε το άλλο με βολεύει.

Παρασκευη, Σαββατο ή Κυριακη;; Πειτε τωρα για να μην τρεχουμε τελευταια στιγμη. Εγω παντως λεω ή Παρασκευη ή Σαββατο.

Ναι. Εγώ είμαι μέσα κ για τις 2 μέρες. Νικολούδη;

Παρασκευη ολη μερα η σαββατο πρωι ειμαι και εγω μεσα! ΑΝΤΕ ΨΗΘΗΤΕ ΜΠΑΛΙΤΣΑ! (ο παπαρδελας παω στοιχημα θα πει δεν μπορω ειναι οι εξετασεις!)
Εχω ακομη την μπαλα της πρωτης Τιτανομαχιας!!! :p:lol: ναι ακομη :lol::stuck_out_tongue:

Νικολουδη αμα ειναι θα πω και ενα 2 φιλαρακια μ να μας πανε κιολας!

Ναι ναι Νικολουδη. Να παιξουμε σοβαρη μπαλιτσα.