Tool

50ari na peis to proto sou paidi ALHTH :lol: Kai opos sou xanaeipa ase kato ton profiti mas giati i organosi mas tha se thesei se diathesimotita :stuck_out_tongue:
FALL OUT BOY REEEE!!! Ante Toolakides mas ta prixate [-X :?

Oh man, u know this ain’t a sin… Έχω ποδοπατήσει πολλούς για να φτάσω εδώ που είμαι σήμερα. Δε γίνεται να τεθώ έτσι απλά σε διαθεσημότητα.
Τέσπα, την επόμενη φορά που θα πας στα *bucks για το γνωστό σου white mocha με σαντιγύ, άκου στο trendy i-pod σου το Forty Six & 2… Έχει αρκετές επηροές από sunrise avenue

Oxi bebaia i thesi sou einai idrytiki ti na leme… Elpizo ayto to 46&2 na min einai sxolio gia tin ilikia mou . Pali lathos kaneis :stuck_out_tongue:
Pao na akouso tin groupara Terror pou tsakizei ta kokkala ton Stool gia plaka . Geia mas 8)

Eutuxws paidia, oles oi proseuxes k ola ta tamata eisakousthkan kai 3anaerxontai!!!

6 September @ Terra Vibe :smiley:

Me ton hxo den tha exoume provlhma…
To eishthrio to palevoume (allwste poso mporei na einai? :-k )

Ante na doume an tha eimaste parwn se mia sunavlia Tool opws prepei na einai…

Erwthsh: Ta video projections lete na ta feroun pali? :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Στο Terra Vibe εχουν βαλει και οθονες οποτε θα ειναι ωραιο το θεαμα!

Ontw ta videakia pou epaize ka8olh thn diarkeia ths sunavlias htan apisteuta
k se estelnan se allh diastash…
Me apokoryfwma Wings for Marie & 10.000 Days pou xasame th mpala kanonika…

Kapws prepei na ginei, k na ta broume sto internet…

Anyway, 8a ta doume toulaxiston allh 1 fora! :smiley:

φίλε καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αν θα μπορούσες μόνο να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Επίσης ρίξε μία ματιά στους κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, για να ξέρεις τι παίζει γενικά εδώ μέσα :wink:

Πάντως γενικά άμα το ξανασκεφτεί κανείς, μας κοροιδεύουνε στη μάπα και λέμε και φχαριστώ.

Κλασσική νοοτροπία του νεοΈλληνα!

Χμου;

5 μέρες τρως τ’αγγούρι και το Σάββατο είσαι μούρη!

Ναι, 5 μέρες στα σκατά για μια νύχτα γκλαμουριά, αλλά γενικώς το λες για μένα και το παραπάνω ποστ; Ελπίζω όχι.

Όχι καλέ γενικά μιλούσα!:slight_smile:

Επιρεασμένοι από Genesis θα έλεγα.
Έχουν πολλά να πουν και να προσφέρουν.Τα λένε τόσο συμβολικά και ποιητικά…Τέχνη,τι να πεις!

Παιδιά εγώ θέλω ακούσω Tool, από πού να ξεκινήσω;

Λοιπόν. Ο μόνος τρόπος είναι να ξεκινήσεις αγοράζοντας αυθεντικό το Salival. Αν δεν το κάνεις αυτό, δυστυχώς δεν μπορείς να ακούσεις Τουλς :frowning:

:stuck_out_tongue:

Απο τα δαχτυλα των ποδιων.

Παιδια,εχω ακουσει το 10000 μερες.Πολλοι γαματο,ειδικα τα κομματια φτερα για την μαιρη 1,2.Το επομενο ακουσμα που μου προτειναν ηταν το aenima.Θα προτεινατε κατι αλλο η ειμαι στο σωστο δρομο?

Aenima… Σωστά σε ενημερώσαν :wink: Έπαθα την πλάκα μου μόλις άκουσα αυτό το δίσκο…

¶μα σ’ άρεσε το 10000 days το επόμενο βήμα είναι σαφώς πρώτα το Lateralus και μετά το Aenima. Ηχητικά μιλώντας πάντα