Ψηλες η κοντες?

Πιο βραδυ θα κανω υπερκαφρικο ποστ μεσω σποιλερ,που θα κοιμουντε και τπτ μικρα,να εξηγησω σε 2 γραμμες γτ οι μικροκαμωμενες(το προτιμω σαν ορο απο ‘‘κοντες’’) εχουν αλλες χαρες στο σαικς…:stuck_out_tongue:

Προς το παρων να πω,πως οι ψηλες ειναι επι το πληστον αχαρες,ενω οι μικρουλες εχουν κατι το διαφορετικο,σου βγαζουν κατι cute και γουτσου:oops:,μπορεις πιο ευκολα και πιο ευχαριστα να ζουζουνισεις ενω αμα εχουν και καμπυλες,omg,πατανε καθε ψηλη αλογα κατω!!!8)Ασε δε που για να δεις ψηλη με γαματο σωμα,θα πρεπει να ειναι μοντελο,ειδικα για τις 1.80 που λενε μερικοι…οσες ψηλες εχω γνωρισει και εχει παιχτει σπιθα,εχουν τελειως δυσαναλογα χαρακτηριστικα…και οι μισοι απο δω,θυμαμε κατι γκομενετα που ειχαν ποσταρει στο θρεντ σε τις πιο ομορφες κτλ,ας κοιταξουν και τι υψος εχουν και τα λεμε μετα…:p:p8)…μικρουλες ρε μουλοι!!!ερωτευσιμες κιολας!!!εχω ισχυρο κολλημα με μικροκαμωμενες κοπελιτσες,τι να κανω…

Βγες βολτα στο παρκο με την φιλη σ…καπω ετσι…

Πο,βρικαμε τωρα το ακρως τραβηγμενο…ε,αμα ειναι ετσι:

Ψηλος σε λογικα πλαισια με μια μικρουλα ειναι γουτσου…ψηλη με κοντο ειναι σκατα οπως και να εχει…

Μεχρι και ο Τομ που θεωρητε ξερω γω γκομενος με την αλλη τη σαυρα που αρεσει σε πολλους,ειναι γελοιο το πως φαινοντε…

Άνα μπράβο.


το να ειναι ο αντρας πιο κοντος απο τη γυναικα ειναι απαραδεκτο :stuck_out_tongue: αν και ο ερωτας δεν κανει διακρισεις…
το να ειναι η γυναικα πιο κοντη ειναι νορμαλ.Τωρα για το ποσο πιο κοντη…εξαρταται και απο το ποσο ψηλος ειναι ο αντρας. :oops: τι με συμφερει να πω εγω??χιχι!

κερδιζω παντως το βραβειο τις ‘‘μις ζουμπας’’ και αορατης του φορουμ με διαφορα :roll:

και εχω περιπου 40 ποντους διαφορα απο το αγορι μου:-s:oops:

δεν το πιασα αυτο…

ΨΗΛΕΣ ΡΕ!!!..ΠΟΔΑΡΕΣ ΡΕΕΕΕ!!!..δεν ξερω…παντα ειχα την εντυπωση οτι οι κοντες ειναι τριχωτες και μυριζουν…βγαζουν μια αντριλα δηλαδη…ενω οι ψηλες εχουν αλλο αερα…

Ειναι αδυναμια οι ψιλες ρε…

8O8O ποσο ψιλες σου αρεσουν?

Καλές και οι ψηλές καλές και οι κοντούλες…

Το προβλήμα ειναι το εξής, οι κοντές, άμα πάρουν 1 κιλό παραπάνω φαίνεται αμέσως,και μια ζωή είναι στη δίαιτα και στη γκρίνια, δυστηχως, οι ψηλές δεν έχουνε τέτοια προβλήματα. Τώρα οι ψηλές τις περισσότερες φορές ειναι άχαρες σαν όρθια αγγούρια.

Συμπέρασμα, μια ψηλη κοπέλα πρέπει να είναι πολύ όμορφη και με σωστές αναλόγιες, διαφορετικά δεν μετράει καθόλου άμα ειναι 180-εκ, ως εκ τούτου μια κοντούλα την βάζει κάτω με το μικρό της δαχτυλάκι. :wink:

Αυτά.

Πάντως και οι ψηλές μ’ αρέσουν, αλλά με τίποτα δε θέλω η άλλη να είναι ψηλότερη απο μένα.

ο καλος ο μυλος ολα τα αλεθει…

Ανάλογα το ύψος σου.Εγώ προτιμώ μετρίου αναστήματος με ψηλές αλλά δεν έχω πρόβλημα και με κοντές(αρκεί να μην είναι πολύ).Πάντως στην ζωή μου μέχρι τώρα είχα δύο γκόμενες πάνω από 1,80 και μπορώ να πω ότι δεν ήταν και άσχημα…:stuck_out_tongue:

πρωτα απολλα εννοειται οτι μια γυναικα δεν την κρινουμε απο το υψος της (πανω απο 1.558))οταν λεμε ψηλες δεν λεμε τις αχαρες 1.90, λεμε απο 1.75 και πανω.γιατι ψηλο για αντρα το 1.70 δεν ειναι αλλα για γυναικα ειναι λιγο.βεβαια και δεν μας αρεσουν οι αχαρες ψηλες αλλα ποσες τετοιες εχετε πετυχει στον δρομο σας, 2-3 πιστευω.ωραιες οι κοντες, μπορει να εχουν χαρη κτλ αλλα δεν ξεχωριζουν.οπως και να το κανεις αλλο ''αερα εχει μια ψηλη και αλλο μια ‘‘κοντη’’.οταν μπαινει μια 2μετρη σε ενα κλαμπ ολοι γυριζουν αμεσως και κοιτανε, οχι επειδη ξεχωριζει στο υψος αλλα επειδη εχει αυτο το κατι παραπανω στο ειναι της.επισης αγαπαμε ποδια τα οποια μονο οι πρωτες τα εχουν.επισης γιατι θελουμε να κανουμε ψηλα παιδια θελουμε καλα γονιδια:D

Οσο πιο ψιλη τοσο το καλυτερο για μενα διοτι ψιλη = ωραια ποδια κυριοι, αρκει να μην φτανει το υψος μου φυσικα… (αν και λιγο δυσκολο για γυναικα να φτασει εκει)

δεν ειναι απαραιτητο να φτασει εκει, στο αλλο υψος να φτανει και καλα εισαι:P

:lol::lol::lol: σιγουρα… υπηρχε ποτε περιπτωση ομως να μην εφτανε εκει?

Εγω περιμενω το ποστ-τοποθετηση του lupin :lol::lol:

Κοντούλες. Τις βρίσκω πιο σέξυ. Η αν είναι ψηλές να ναι και πιο γεμάτες, όχι όσα παίρνει ο άνεμος. :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα…επιμενει…:stuck_out_tongue: ε που να φτασει αν ειναι τοσο ψιλη

Γυρισα πολυ αργα χτες και κοιμηθηκα με τα ρουχα ολοτελα,οπωτε δεν μπορεσα να πω κατι…λοιπον,μν το ανοιξουν ανηλικοι:
[SIZE=“2”]ΧΧΧ[/SIZE]

[SPOILER][SPOILER][SPOILER]

Καταρχας,το να πετυχεις ΨΗΛΗ,με αναλογιες κυριλε,ειναι δυσκολο…κοντουλες με καλες αναλογιες ειναι κ@υλα και πολυ πιο ευκολο να βρεις(ελεος πια,ενα καιρο εβλεπα συνεχεια κατι τυππισες σε καφε,επικο σωμα,στηθος κτλ,και μολις σηκωνοντουσαν,μια λεκανη σαν αυτη της τουαλετας μου…δυσαναλογα πραματα)…επισης,υποκειμενικο αυτο,αλλα πιο πολυ μου βγαζουν κατι τετοιες το ‘‘σκισε με’’ Feeling παρα καμια ψηλη αγγουρω!!
Ρε σεις,στο σαικς ειδικα,γυναικες απο 1.80 και πανω,πρεπει να ειναι καταρχας μπαλαρινες ή ενοργανιστριες για να γινουν ολα σωστα…βαλε την αλογα να ανεβει πανω σου…εκει να δεις…θα ειναι σαν να κινητε πανω στον αξονα σου ενας ουρανοξυστης,οπου ειναι στο τσακ να γυρει,οπως η πιζα,και εσυ θα πρεπει να κρατας,να κουμανταρεις,να κανεις,να δειχνεις…ενω οι κοντουλες…
Καλα,τουλαχιστον σε αυτη τη σταση,κυριαρχουν…αραζεις,ουτε να κουμανταρεις ουτε τπτ,χαμηλο κεντρο βαρους,πιανεις και βυζγια αμα λαχει ανετα,μιας και ειναι χαμηλα και οκ,τι αλλο θες,μπυρα και τσουλου απεναντι???
Επισης,σε κατι doggy,δεν υπαρχει συγκριση,καμια σχεση,ουτε να τεντωνεσαι να τραβας μαλλια αμα εισαι και λιγο κινκις,ουτε τιποτις…απλα τιμια και προπαντως ανετα πραματα…(και προφανως δεν μιλαμε για γυναικες 1.50,εκει υπαρχει προβλημα αμα εισαι 1.90ξερω γω,αλλα για νορμαλ αναλογιες κοντουλας)…
Την κολλας στο τοιχο και τα βλεπεις ολα μετα,περφεξιον!!!καρεκλατο,ολα μα ολα,οι κοντες μετρανε απειρα…

Ολες τις στασεις να βαλεις κατω,το μεγαλο ατου μου δινει την πρωτεια ανετα στις μικροκαμωμενες,ειναι ο ελεγχος!!!τις ελεγχεις,κουμανταρεις οπως θες εσυ…πιο ελαφριες,με καλυτερο κεντρο βαρους,τις σηκωνεις,τις πετας σtο τοιχο,τις γερνεις απο το κρεβατι,καναπεδενξερωγω χωρις να φοβασαι μην σου πεσουν,κανεις οτι αεροπλανικο γουσταρεις,τα παντα ολα…ασε δε,που για one night stand,δεν συζηταω,αμα εισαι σε πεΡιεργο μερος,μπορεις να κανεις οτι θες…αντε στα ορθια τωρα,κολλημενη στο τοιχο,να εχεις ολοκληρο θηριο να κρεμεται πανω σου και εσυ να κοιτας να μην πεσετε και οχι αυτο που πρεπει…

Αμαξια(καλα,το μαρακανα τους ετσι??),καναπεδες,ξαπλωστρες,κουζινες,πανω σε πλυντηρια,ντουλαπες,χωρανε παντου,ανετα και μετρανε απειρα …
Ακομα και σε κλασσικη σταση,θα σου πει ο αλλος’‘γ@μ@ς και κοιτας μαξιλαρι??’’…οχι,διοτι λιγο να γυρεις το λαιμο σου ειστε φατσα φορα αμα ειναι να σκασεις κανα φιλακι και αμα κοιτας μπροστα,η αλλη ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΑ,μπορει να σε αρχισει σε φιλια σε λαιμους και λοιπα γλωσσοειδη κολπα…
Τα μοναδικα σημεια που χανουν,ειναι ολα τα Doggystαλοειδη στο ορθιο και 69…εκει ειναι ζορικο αμα εισαι και συ αισθητα πιο ψηλος…αλλα παλευετε με λιγη υπομονη και ευλιγισια…αλλα γτ μια μονο υποκατηγορια στασεων να χαλασει ολο το πακετο??ΚΟΝΤΕΣ FTW!!

Kαι επειδη δεν ειμαστε καφροι,μετα το σαικς,που πεφτει υπνος,φιλακια κτλ,δεν υπαρχει καλυτερη φαση απο το να κοιμασε με κοντουλα…μια αγκαλια την εχεις,αμα εισαι και πιο ψηλος δλδ:wink:,την πιανεις εκει και την τυλιγεις πανω σου,χαιρεται και αυτη και ολα ομορφα,κοιμαστε σαν πουλακια…ουτε χωρο κρεβατιου πιανει και αμα παει και στην αλλη ακρη,εσυ εχεις σχεδον ολο το κρεβατι να τεντωθεις και να κοιμηθεις ανετα…ενω με τις ψηλες,ακομα και σε διπλο ολο και καποιο χερι,καποιο μαλλι θα φας στη μαπα ολο το βραδυ,στη γωνιτσα που θα σου εχει αφησει να κοιμηθεις…

Για να κλεισει λιγο καφρικα το σποιλερ,οι κοντουλες,τραστ δις,εχουν σωστη επιγνωση του μεγενθους τους και εχοντας την εντυπωση πως οι ψηλες ειναι μοντελες κτλ,μπορουν να κανουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ και πολυ πιο ΑΝΕΤΑ απο τις ψηλες,λογω και παλι ανατομιας…
[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Για να μην μας πουν ομως και καφρους εγκεν,ξαναδηλωνω,πως επειδη ειμαι και γουτσου και αγαπουλης και ολα αυτα σου βγαινουν απειρα πιο πολυ με μικροκαμωμενες…ειναι More cute,ζουζουνιαρες και τσαχπινιζουν ομορφα…αυτα…:slight_smile: