Παιχνίδια Παίζουμε;

Βρήκα σε μια προσφορά το Splinter Cell Blacklist και το πήρα. Λάτρης της σειράς και αφού έφαγα αρκετες ώρες με τα προηγούμενα…εκτος του Double agent που δεν μου πολυάρεσε είπα να αγοράσω το τελευταίο. Πολύ καλό και εμπλουτισμένο με νέα κόλπα!!!

Έπαιξε κανείς το Thief? Οι κριτικές δεν είναι πολύ καλές, αλλά ο κόσμος έχει αρκετά καλή γνώμη.

warhammer 40k soul storm !!!και ολη η σειρα του warhammer 40k

επαιξα καμια ωρα,δεν μπορω να εχω αντικειμενικη αποψη ακομα αλλα καλο μου φανηκε…

ενα γαματο αρθρο που διαβασα λεει να μετονομασουν το Thief σε Kleptomaniac

στο παλιο το Thief εκλεβες ρουμπινια,χρυσαφικα αντε ακριβα κηροπηγεια,στο καινουριο λεει ανοιγεις ντουλαπες συρταρια,μονο τις καρεκλες δε κλεβεις

Και αλλο beta test για Elder Scrolls OL , οποιος θελει key να στειλει pm.

batman arkham knight trailer

Καλή φάση φαίνεται. Δεν έχω παίξει κανένα από τα Arkham και σκεφτομουν να πάρω το Asylum. Λέει τίποτα αυτό;

Το Batman franchise σκιζει. Ξεκινησε τα σιγουρα.
Η σειρα ειναι Asylum, City, Origins και το φιναλε θα ειναι το Knight.

σήμερα ειπα να κατεβάσω το Southpark Stick of Truth στο pc να δω αν το σηκώνει και ευτυχώς τρέχει κομπλέ!!

λοιπον δε το εχω παίξει πολυ αλλα οποίος εβλεπε/βλεπει (ακομα) south park πρεπει να το παιξει!!!
παρα πολυ καλη δουλειά… και μου θύμισε τις παλιες καλες εποχες του… :’)

To είχα preorder sto στημ, και το ξεκίνησα μόλις ξεκλειδώθηκε. Πρέπει να πλησιάζω στο τέλος του κιόλας. Το παιχνίδι είναι εξαιρετικό, έχει απίστευτο γέλιο και είναι όπως ακριβώς θα το ήθελα. Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από συνεργασία Obsidian και Parker/Stone. Μακάρι να βγάλουν και άλλα.

Θα κάνω όσα πλέιθρου μπορώ μέχρι τις 25 Απρίλη που χάνεται ο κόσμος βεβαίως βεβαίως, όταν και θα βγει το έπος του Dark Souls 2.

τι 25/4 ? 14 ή 17 έρχεται η collectors για το xbox… \m/ μετα θα κανω πολυυυυ καιρο να πιάσω αλλο παιχνίδι και δυστυχώς εχω στα pending metro last light, bioshock, splinter cell που το ξεκίνησα λιγο και Thief!! :confused:

Nαι, εντάξει, εγώ για το πισί μιλάω, 25/4 κυκλοφορία. 1080p, 60fps, mods, steam achievements (αν και δεν είμαι achievement whore :stuck_out_tongue: αυτό εννοείται το πάω 100%) και δεν συμμαζεύεται…
Αντίο κόσμε λέμε…

:’)
ολα τα review ειναι διθυραμβικά!!!

οσοι δε παίξατε το πρωτο εχετε ακομα το περιθώριο για εξιλέωση…

παρτε και ενα τρειλερ με Jethro Tull

Σήμερα μου ήρθε αυτό και κρατιέμαι να μη βάλω τα κλάματα.

πότε πέρασαν 10 χρόνια γαμώ. :frowning:

αυτο και το witcher 3 ειναι τα 2 pre-order που εκανα φετος

i need to clean my shorts

Έρχεται την Παρασκευή το Metal Gear Solid V: Ground Zeroes!!! Το σκέφτομαι να πάω να τα καταθέσω!!! Έχουν ακουστεί πολλά θετικά!

Ναι, ότι μπορείς να το τερματίσεις σε 12 λεπτά :lol:

αυτό,η φάση είναι ίντρο για το επόμενο που θα βγει,εγώ σκέφτομαι να το δω αυτό σε walkthrough,και να τσιμπήσω το phantom pain…