Παιχνίδια Παίζουμε;

α οκ τοτε :p…ρε παιδες ειμαι ο μονος που δεν μου αρεσε το prototype?ισως επειδη επαιξα infamous πρωτα

Ουτε εγω τρελαθηκα.Και δεν ειχα παιξει αλλο παιχνιδι πριν.:smiley:

δε καταλαβαινω γιατι δε γινετε να σαρεσουν και τα 2?

Εννοεις οτι μοιαζουν?

ναι ρε το gameplay εχει πολλα κοινα σημεια…αλλα αυτο που με εκανε να μου αρεσει πιο πολυ το infamous ειναι το οτι μπορεις να εισαι ο πιο καλος στη πολη,δηλαδη να σωζεις κοσμο κλπ,και τοτε ολοι θα σε αγαπουν και θα σε βγαζουν φωτογραφιες θα σου μιλανε,η αλλιως διαλεγεις να εισαι ο πιο κακος στη πολη,και ολοι θα σε χεζονται,θα σου πετανε πετρες θα σε βριζουν κλπ…δεν ξερω γιατι δεν μου αρεσαν και τα δυο…:-s

ρε παιδες ακουω προτοταιπ και προτοταιπ,ειπα και εγω να το ξανανοικιασω παλι απο το βιντεο κλαμπ,ενταξει μωρε καλο ειναι αλλα δεν τρελαθηκα κιολλας!:p(μαλλον δεν μου πολυαρεσε επειδη το ειχα παιξει 5 λεπτα) οχι οτι τωρα μου αρεσει και πολυ αλλα τεσπα…εφερε και το batman arkham asylum!!!8O του ειπα μολις ξενοικιαστει να μου το κρατησει :stuck_out_tongue:

Quake Arena Μια ζωη :smiley:

Call Of Duty : Modern Warfare Multi για μια ζωή :smiley:

Εγω σημερα τερματισα το guitar hero-aerosmith(x-box 360).Να παιζεις το dream on σε ‘‘συναυλια στην Ρωσια’’ και να το εχεις στο τερμα.Μεγαλες στιγμες :stuck_out_tongue:

pac-man… standar πραματα!!!

Διαχρονικες αξιες…:stuck_out_tongue:

Άρχισα το GTA4 και το Risen . Τρελό gameplay το GTA , αλλα θεωρώ το prototype κάπως καλύτερο. Στο GTA περίμενεις τι θα δείς, ενώ to Prototype είναι το σουρεαλιστικό παιχνίδι μαζικής καταστροφής. Alex Mercer ρε!:stuck_out_tongue:

Λοιπον … σημερα ηρθε…για xbox360 … Τα μυαλα στο μπλεντερ και Denver Nuggets…

Το απολυτο basketball simulator!!!

Tο θεμα ειναι να βγει ενα σοβαρο manager για μπασκετακι.

εχει βγει basketball manager αλλα δεν ξερω τι αξιζει

μολις νοικιασα το καινουργιο smackdown vs raw και το pro 10 8)

τΟ φιφα 10 εχει ελληνικο πρωταθλημα?

Το

δυστυχως oxi…
p.s το δευτερο Το δεν το επιασα :s

Το “Το” συμβολιζει τη σοφια και τη γνωση,η οποια ηταν ετοιμη να διοχετευτει σ εοποιον μου ελεγε ναι,το οποιο ομως δεν εγινε,δημιουργωντας μια αντιδραση στρεφοντας ενα κυμα χαζομαρας προς το μερος σου.:stuck_out_tongue:

ναι ναι…εχεις δικιο…:-s