Παιχνίδια Παίζουμε;

Ελα ρε, υπαρχουν ακομα ατομα που παιζουν AoC?
Ειχα ξεκινησει οταν ειχε πρωτοβγει αλλα στην πορεια εφαγα τρελο ξενερωμα με τα bugs και με καποια classes που ηταν καπως imbalanced. (ειχα Dark Templar και με πηδαγανε σχεδον ολοι στα level μου)
Απ’οτι μου ειπαν ειχε μεινει πολυ λιγος κοσμος στους σερβερς.
Κι εγω εχω κοψει τα mmorpg. Τελειωσε η καρτα στο WoW και δεν ξανα αγορασα αλλη. Kαιρος να αποτοξινοθω λιγακι :stuck_out_tongue:

Αυτο το παιχνιδι με την καφετερια γινεται μανια. Στο ιντερνετ καφε βλεπω πολυ κοσμο να το παιζει

κοιτα εγω το πηρα μολις βγηκε εκει ειχε πολλα Bugs οταν ημουν εγκυος μετα στο 2ο που καθομουν επαιξα παλι δηλαδη μετα απο κανα 8μηνο απο τοτε που αρχισε ηταν μια χαρα αλλα μετα ηρθε ο Conan ο βαρβαρος σπιτι μου(ο 2ος μου γιος) και τελος τα Mmorpg δεν γινοταν να συμμετεχω στα raids κτλ. Wow επαιζα κι εγω πορωμενα αλλα χαρισα το χαρακτηρα μου σε εναν φιλο μας οταν γεννησα το πρωτο παιδι. Εμενα παιζει και ο αντρας μου οποτε δεν ειχα προβλημα ξερεις “α με γραφεις για το wow” oποτε ζουσαμε το υπερ-καψιμο.Τωρα αυτος μπηκε στο CoD στο μεταξυ εχω τελειωσει κατι fp τυπου F.E.A.R κτλ και οτι προλαβαινω σε xbox κτλ.Ενα αλλο που μου αρεσει ειναι τα παιχνιδια στις κονσολες τυπου gutar hero

Xαχα κοπελα gamer = priceless :stuck_out_tongue:
Και εμενα οι guild leaders μου στο wow ηταν παντρεμενο ζευγαρι και ελιωναν κυριολεκτικα.
Guitar Hero και rock band και το αλλο με τα drums δεν εχω δοκιμασει ποτε ρε γαμωτο αλλα πρεπει να εχουν τρελη φαση και ψηνομουν να παρω κονσολα μονο και μονο για αυτα. Επισης μ’αρεσουν και κατι παιχνιδια στο wii (ξιφασκιες και τετοια) οποτε ελεγα να παω να το τσιμπησω και να τα συνδυασω.

το wii εμενα μου αρεσει παρα πολυ σαν παιχνιδομηχανη παντως εχω παρει και κατι σαν οπλο και παιζουμε κατι παιχνιδια ενταξει κοιτα ειναι καλο γιατι μετα οταν μεγαλωσουν τα παιδια θα παιζουμε ολοι μαζι κτλ μετα εχω παρει και το wii fit υποτιθεται για να κανω γυμναστικη (εδω γελαμε)

ξερεις τι βγηκε και θελω σαν τρελη να παρω? σανιδα και παιζεις τα tony hawk

τα εχω ολα αυτα τα μουσικα παιχνιδια και ντραμς και απο ολα…τα πηρα και τωρα τα ξεσκονιζω παει εκει και κρεμιεται το μεγαλο, δεν προλαβαινω αλλα ξερω πως σε λιγο καιρο θα ξαναπαιξω.

Το diablo ποτε θα βγει?αν βγει αυτο τελειωσε…θα μου παρει τα παιδια η προνοια

Χαχαχα και εγω αυτο λεω. Βεβαια δεν εχω παιδια, αλλα θα λιωσω και εγω να παιζω. Αν και δεν ημουν ποτε μεγαλος fan του Diablo (δεν εχω παιξει καν το 2) εχω δει σκηνες απο το 3 και το περιμενω πως και πως.

Το θεμα ειναι οτι στην Blizzard μαλακιζονται και εχουν καταπιαστει σχεδον αποκλειστικα με το WoW και τα expansions του (αν επαιζα ακομα wow δε θα παραπονιομουνα, αλλα τωρα που το παρατησα και περιμενω το diablo μου τη δινει), και εχουν αφησει το D3 και το Starcraft στη μοιρα τους ρε γαμωτο.

Εχω ακουσει οτι το περιμενουν γυρω στο τελος του 2010 αλλα το πιο πιθανο ειναι να παρει παραπανω :frowning:

ακριβως τα ιδια κι εγω με σενα!!!

σε νιωθω απολυτα!

γουατ ιζ δις?αι ραιτ γουιθ δις μπαι δε γουει
http://www.wegame.com/
εντ εντιτ γουθ δις

http://download.live.com/moviemaker?wa=wsignin1.0
παντως για μενα που εκανα ενα βιντεο πρωτη φορα,το windows movie maker μου φανηκε πολυ γαματο και πανευκολο στη χρηση…

Χμ, σκέφτομαι κι εγώ να ασχοληθώ για λίγο με το MW2, αφού το τίμιο MW το έχω ψιλοβαρεθεί, ιδιαίτερα μετά απο κάνα 2 ban που φαγα :stuck_out_tongue:

μην το σκέφτεσαι καν…ξεκίνα ΡΕ!!! :p:D

Οκέι, πλάκα θα χει ούτως ή άλλως.:stuck_out_tongue:
Α btw έχει κανείς σας xfire?

Λοιπον.Οταν κατεβει το left 4 dead 2,θα κανω 20 μερες να μπω στο φορουμ,μη νανυσηχησει κανεις.

you will be left for dead

Εκτζακτλυ

οπως σου ειπε και ο αλλος,ΞΕΚΙΝΑ!!!να παιζουμε μαζι να σας μαθω λιγακι

john16rammstein

και εγω θα το παρω οταν εχω λεφτα,παντως για τωρα αρκουμαι και στο left 4 dead (1) και φυσικα modern warfare 2

Ρε οταν κατεβει θα σου πω,αμα ειναι να μπαινουμε μαζι καμοια μερα.Αμα βεβαια το παιζει ο υπολογιστης μου.

εγω παλι θα σας μαθω πολυ…:stuck_out_tongue:
godsmack κανεμε ξανα add!!! :wink:

Aioooooooonnnnn

Δεν εισαι ακομα ολοκληρωμενος gamer λοιπον.Ξεκαθαρα:p

Ε δε νομιζω τετοια εταιρεια να αφηνει στο φλου τετοια πραγματα.Το πιο πιθανο ειναι να φτιαξαν απο την αρχη ενα χρονοδιαγραμμα για ολα τα releases.1)ειναι θεμα timing—>marketing το ποτε θα βγει το καθενα 2)ξοδευει και καποιο εξτρα χρονο στο τεσταρισμα και τα λοιπα.Συνηθιζει να κυκλοφορει σοβαρες και προσεγμενες δουλειες οποτε απ το να το χουμε 6 μηνες πριν και να μας πεταξει στα καπακια 85 πατσακια,ας κανουμε λιγο περισσοτερο υπομονη…

Μα το θεμα ειναι οτι ακομα και με προσοχη για bugs κλπ, κανονικα το D3 θα επρεπε να εχει ηδη βγει. Απλα το καθυστερουνε γιατι ριχνουνε το βαρος τους σε WoW και δεν δουλευουν τοσο πολυ με το D3.

Το Aion το ειχα αρχισει με κατι φιλους απο τη δουλεια, αλλα μετα απο λιγο το βαρεθηκα.
Ενω ειναι σα το Lineage με στοιχεια WoW, συνεχιζει να μοιζει αρκετα με Lineage και με ξενερωνει και με κανει να το βαριεμαι αυκολα.
Περιμενω να βγει το Guild Wars 2. Φιλοι μου που εχουνε δει beta releashes λενε οτι θα ειναι πολυ γαματο.

Θα σε addarw, εγώ έχω Axel5990.
Να τσεκάρω και σκρινσοτς αν έχεις να δω τι θα μου μάθεις :wink: