Προγράμματα

ρε παιδια σας παρακαλω πειτε μου πως να απεγκαταστησω το security tool…

Παιδιά…
Το Guitar pro 5.5 ξαφνικά αποφάσισε οτι δεν θέλει να κάνει playback, όπως παλιότερα είχε αποφασίσει να μην κάνει display τα “κεφαλάκια” στις νότες, ούτε τις παύσεις.
Γενικά σκέφτομαι να αναβαθμίζω σε 6…
Αξίζει τον κόπο;

υπαρχει κανενα προγραμμα που να μετατρεπει αρχεια midi σε mp3 ;;;;

Δεν έχω βρει κανένα… Ένας αποτελεσματικός τρόπος είναι να ενεργοποιήσεις την επιλογή “what you hear” αν έχεις κάρτα Creative ή “Stereo Mix” αν έχεις άλλη κάρτα γραφικών, να ανοίξεις κανένα recording program, να βάλεις το midi να παίζει και θα γίνει record σε Real time… Απλά χάνεις πολύ χρόνο έτσι.

Νομιζω οτι στο mediaconverter.org μπορεις να ανεβασεις ενα αρχειο και να διαλεξεις το output format του. Παντως με βιντεακια απο youtube μπορεις να κανεις τα παντα.
Τσεκαρε.:slight_smile:

εχω δοκιμασει πολλα προγραμματα μετατροπης και ιστοσελιδες αλλα κανενα δεν υποστηριζει midi

ευχαριστω θα το δοκιμασω και εγω εναν τετοιο εναλλακτικο τροπο εψαχνα οπως να το βαλω πρωτα σε καποιο βιντεο και μετα να κανω την μετατροπη αλλα οσα προγραμματα ειχα ηδη στον υπολογιστη για βιντεο δεν υποστηριζαν midi

χαχα, ήχου… προφανώς. :stuck_out_tongue:

Ελα μανα μου:
http://www.hamienet.com/midi2mp3

Το εχεις δοκιμασει αυτο;

ωραιο,δουλευει.ευχαριστω πολυ

Χρειάζομαι πρόγραμμα που να μετατρέπει mp3 ή flac σε wma
όποιος γνωρίζει κάποιο πμ 8)

Πιθανόν να δουλέψει το CloneDVD (κατά την αντιγραφή ενός dvd, αφαιρεί αυτόματα όλες τις ασφάλειες κλπ). Με είχε βοηθήσει κάποτε να βγάλω το region (αμερικής κλπ).

Καλό και free είναι και το dvdshrink. Απλό και αποτελεσματικό.

dvd decrypter για να το σπάσεις και μετά dvd shrink αν θες να το χωρέσεις σε dvd5.

Καντε και κανα γουγλ σερτς ρε παιδια, τζαμπα ειναι.:roll:
Αυτο εδω σου κανει λογικα. Κατεβασε το trial.

όσοι ασχολούνται με την φωτογραφία προτείνετε κανα πρόγραμμα για επεξεργασία φωτογραφιών εκτος απο το photoshop

υπαρχει κανα ευχρηστο προγραμμα για να κανει τα βιδεο απο Youtube σε mp3?χρησιμοποιουσα το onlinevideoconverter αλλα βγαζει οτι δεν μπορει να συνδεθει σε τοσο μακρυνο σερβερ τωρα…:lightsabre::evil:

dvdvideosoft

θελω ενα προγραμμα για να τραβαω βιντεο , τι κανω στο πισι

και ενα για να βαλω καμια δεκαρια προσωπα και να μου τα ενωσει
:anyone:

δεν παιζει να μη ξερει κανεις για το πρωτο

camtasia