Σε απόγνωση, ποιόν δίσκο θα διανέματε σ' όλο τον κόσμο?

εδώ κάπου είναι που λέω για τους Hovercraft ακόμα μία φορά και θα ξεκινήσω σιγά σιγά να γίνομαι γραφική. μπάντα από τις λίγες, που όμως δεν εκτιμάει κανείς όσο πρέπει. σε σημείο που εκνευρίζομαι. ξεπήδησαν το '93 από το Seattle, αλλά η μόνη σχέση με το grunge είναι αυτή της μπασίστριας με τον Vedder. πειραματίζονται και μας ταξιδεύουν 8) δύο δισκάρες έχουν. βρίσκομαι σε τέτοια απόγνωση που διανέμω τυχαία το

Experiment Below

αλλά θα μπορούσα κάλλιστα να μοιράσω το Akathisia.

ορίστε


Nτάξει γενικά το ρομαντικ έχει κάποια προβλήματα κατανόησης των θεμάτων.

απλα ρομαντικος…

ontopic

λυγμ,νιωστε…

Φίλε επειδή ακούς και ψαγμένα και μας πουλάς μούρη με Metro Decay έχω να προτείνω και άλλη μια ΔΙΣΚΑΡΑ που θα την χάριζα παντού σε όλο τον κόσμο διότι απλά είναι ο καλύτερος Ελληνικός δίσκος απο Ελληνική μπάντα και δίδαξε τι σημαίνει garage rock

Παναγιώτη ελπίζω να τον γουστάρεις το δίσκο…

απλα ρομαντικος II

[SIZE=“4”]Glassjaw - Worship And Tribute[/SIZE]

Πραγματικά ένα post-hardcore διαμάντι από μία πραγματικά αδικημένη μπάντα.

Στο top-20 μου της δεκαετίας και από τα καλύτερα live που’ χω ζήσει.

Κάνω κόπιες τώρα. Δηλαδή ψάξτε το! Είναι φανταστικός

Aγαπητέ όσοι ακούν Last Drive συνήθως βάζουν η το underworld shakedown ή το heavy liquid…
Εγώ απλά προτείνω το heatwave

Ευχαριστώ που συντηρεί στο κόσμο την κόντρα μας…
Να σαι καλά :lol::lol::lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ, εισαι πσαγμενος:)
(των οποιων btw εμενα μαρεσει το blood nirvana, το οποιο με την παραπανω λογικη με κανει ΕΞΙΣΟΥ πσαγμενο8O )

κατα τ’αλλα ευχαριστω, αλλα προσπαθησε πιο πολυ, δεν γελασα ακομα:(

Λούπεν μην ασχολείσαι και χαλάμε το θρεντ! Σε νιώθω αλλά προσπάθησε:wink:

Silversun Pickups - Carnavas

για ερλη σμασιν παμκιν φανζ, σε σουγκεηζ διαθεσεις, εκπληκτικο αλμπουμ πραγματικα. φιλοτιμη μπαντα. Χαρη μας κανουν που υπαρχουν

μλκ λουπιν θα σε χωρισω

μονο με εμενα ειπαμε θα τσακωνεσαι !!! :stuck_out_tongue:

on topic

οσο κ αν ειναι (πασι)γνωστος , νου φαινεται αδιανοητο να μην αγαπαει [SIZE=“3”]ολος [/SIZE]ο πλανητης εναν δισκο σαν το abbey road

γιατι το λεω αυτο ?

κυτταγα σημερα τις desert island discs κ το ειδα μονο σε 1 λιστα…wtf guys ???

Θα πω το Ανιμαλ των Πινκ Φλοιντ γιατι ρε γαμωτo ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ PC ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ WALLPAPPER.+ το γεγονος οτι πολλοι δεν ξερουν οτι υπαρχει δισκος των πινκ φλοιντ με τετοιο ονομα!!

:hippy:

σωστος ο παιχτης, ιξκιουσμ’(στα βλαχικα)

οντοπι λοιπον

τιτανοτεραστιος ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ prog δισκαρος μιας αγνωστης πια μπανταρας απο τη Γερμανια, τις χρυσες εποχες του 1970…χαθηκε μεσα στο χρονο, ξεχαστηκε, αλλα αυτος ο δισκος θα επρεπε να λατρευτε απο ολους τους φανς των ELOY και των Wishbone Ash…

για του λογου το αληθες
http://www.youtube.com/watch?v=obz2KNnYaVA

οπωτε ακουω αυτη τη δισκαρα, παντα λεω γιατι ρε πουστη μου, μονο εναν δισκο και τοση αφανεια, γιατι…βεβαια αμα βαλεις κατω την γερμανικη προγκ σκηνη, ουσιαστικα απο τετοιες μπανταρες αποτελειτε, οι οποιες εκτιμουντε μονο απο αυτους που θα κατσουν να λιωσουν το κινημα δυστυχως και δεν προβαλονται καθολου προς τα εξω…

+1000000000000000

αυτο που λες παιζει κ με την παρακατω υπεραφισαρα (με τρελο τιτλο-κλεισιμο στο ματι στον καμμενο floyd οπαδο ‘back katalogue’ :wink: )

οσοι τη βλεπουν κ καταλαβαινουν οτι

‘‘οχι δεν ειναι απλα 5 γκομενες με βαμμενες πλατες!!!’’

εχουν απειρα πινκς :smiley:

Πάντως awake, mech-cannibal μην είστε και αχάριστοι. Μια χαρά αποθέωση/αναγνώριση έχουν ζήσει οι δίσκοι που ποστάρατε. Οι δικοί μας έχουν φάει κατάρα :stuck_out_tongue:

+επισης οτι εγω βλεπω κατι κωλαρες με ζωγραφιες στη πλατη τους…

εισαι μεγαλη φατσα :lol::lol::lol:

και λουπιν , ποιον δισκο θα…‘ελιωνες’ ? :p8):roll:

:lol:

Dark Side Of The Moon

Eυκολα

Απλά. Warlord- Deliver Us. Ανεξαρτητως γουστων ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΥΤΙΑ! Η απογνωση ηταν αυτη, ειμαι εντελως ον τοπικ ετσι.

το Deliver Us χωράει ΠΑΝΤΟΥ.!