Θρετν ΕΥΘΥΝΗΣ και ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗΣ των μοντερέητορς

Ουφ, και πάνω που είδα ότι σβήστηκε και φοβήθηκα ότι χάθηκε για πάντα.

Ωραίος ο Αλέξης. :smiley:

Οριακα το προλαβα ε !
Οταν πηγα να το κανω quote για να το κανω copy/paste, ειχε ηδη σβηστει, αλλα ετυχε εκεινη τη στιγμη να το κουοταρει ο shaman για να ποσταρει καρδουλες, οποτε το πηρα απο το δικο του ποστ, δευτερολεπτα πριν χαθει οριστικα !
Και η τυχη δουλευει για μας !

το κράτησα κι εγώ σε screenshot μωρέ, όλα κουλ.

Λοιπόν, ειλικρινά ΜΗΝ κάνει κάνα αστείο κάνας mod κ μπανάρει τον anisixo.

Είναι ιδιαίτερα σοβαρός λόγος για ν’αποσυρθώ κ εγώ οριστικά κ αμετάκλητα. [-X

( Some will follow…)

12345

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3:

Δε μπορεί ρε φίλε!!! Πόσο απίστευτος!!!

Χθες που το διέγραψα δε το πολυμελέτησα, τώρα όμως μπορώ με σιγουριά να πω. Κάθε λογαρισμός (μπαναρισμένων ή μποτ) που διαγράφαμε αν έκανε τέτοια ποστ, το φόρουμ θα ήταν πολύ ομορφότερο.

Δυστυχώς οι περισσότεροι απλά γράφουν μπούρδες. :frowning:

Δεν έχω δει την ταινία αλλά 'νταξ:lol::lol::lol::lol::lol:

Να ρωτήσω κάτι; Από την στιγμή που ο Epitaph έχει φάει το ban, πως γίνεται να ποστάρει; Δεν είναι με IP η όλη φάση; (όχι ότι με χάλασε το ποστ) απλά σκάλωσα τώρα! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όπως έχουν πει κι άλλοι χρήστες, το φόρουμ το έχουμε για να περνάμε όμορφα. Γιατί να κλειδώσουμε την ip? Δε θα έκανε το φόρουμ πιο ευχάριστο. Ίσα-ίσα πιο βαρετό θα το έκανε.

Ο Έπιταφ, έχει μείνει στην ιστορία αυτού του φόρουμ και δικαίως. Είμαι τόσα χρόνια mod και τέτοια διάθεση για καβλάντισμα δεν έχω δει ξανά! Ο worst enemy νομίζει πως ειρωνεύομαι, αλλά δεν ειρωνεύομαι. Αρχικά πίστευα πως θα βαρεθεί, όπως άλλοι κι άλλοι. Πλέον μόνο :respect:

Βασικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι μπανάρετε τα accounts του από συνήθεια, από αντανακλαστικό αν θέλεις, όταν βλέπετε την ip του Epitaph, ενώ αν καθόσασταν να το σκεφτείτε… θα το ξανασκεφτόσασταν.

static ip έχει ο epitaph?

Αν έχουν οι μοντς αντανακλαστικό, τι να πούμε για τον ίδιο τον φίλο μας που κάνει λογαριασμούς πιο γρήγορα και απο τη σκιά του!

O Epitaph δε θα ήταν αυτός που έγινε στο φόρουμ αν δεν είχε μπαναριστεί… Γιατί να του χαλάσουμε το όνομα στην τελική και να μην διαιωνίσουμε αντίθετα τον θρύλο του? Δε θα χε το ίδιο γέλιο ρε παιδί μου, την ίδια αίσθηση αγώνα, ανατροπής, ποστ που σβήστηκαν και ποστάρονται λαθραία, νέοι λογαριασμοί, κλπ, ξέρετε τώρα. 8)

για να μαθαίνετε

Εγώ θέλω να τονίσω τη λεπτομέρεια που κάνει τη διαφορά στο παραπάνω τόπικ και γιατί προσκυνώ Epitaph. Δεν είναι που κάθισε και έφτιαξε όλο το διάλογο με τη ταινία, δεν είναι που έφτιαξε 2 λογαριασμούς ταυτόχρονα που τους έκανε και “φίλους” μεταξύ τους. Δεν είναι που έβαλε ημερομηνίες που ταιριάζουνε με τις ημερομηνίες γέννησης των ηρώων (υποθέτω). Είναι πως οι 2 λογαριασμοί είναι από διαφορετικές ip, για να μπορούν να ποσταριστούν ταυτόχρονα και μάλιστα η μία είναι από κόμβο στην Πάτρας και η άλλη από Εύβοια!!! :lol:

Από χθες το βράδυ που το έζησα live, γελάω!!! :lol:
έντιτ: Το “χέζω κεφάλια” δε το ανέφερα γιατί μου θύμισε τον “κρετίνο με λοστό”. Αυτό εμένα μου φάνηκε καλούτσικο.

Αλίμονο…

Στην αρχή μπορούσε να μπει ο καθένας μέσα στο φόρουμ να γραφτεί και να φτιάξει ΘΡΕΝΤ ή ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙ.
Μετά το επαναλαμβανόμενο σπάμινγκ ντε λα γαμισιέντε που σας καναμε εγώ καΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ , αποφασίσατε εκτός από τα μπαν που θα κάνατε στους λογαριασμούς , να δημιουργήσετε έναν πιο αυστηρό ελεγκτικό μηχανισμό για τα accounts και , αφού γραφτεί ο κάθε χρήστης και πατήσει στο λινκ που θα του στείλετε για το e-mail, μετά να χρειάζεται επιβεβαίωση από τους ADMINS. ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ αν θυμάμαι καλά.
Κάποια accounts που ήταν φανερά (λόγω ονόματος) πως ήταν προορισμένα για flame, ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΝ. ΚΑΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΤΥΧΕΡΑ ΣΠΛΑΧΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ.
Και τότε ήταν που αποφασίσατε να κάνετε ban την IP. Ένα πρόβλημα όμως ήταν πως δεν έχω ακριβώς static IP ούτε όμως dynamic IP.
τα 6 πρώτα ψηφία παραμένουν ίδια πάντα και τα υπόλοιπα μετά αλλάζουν. 150.140.***.***. Όμως ακριβώς γι’ αυτόν το λόγο με το δικό μου μπαν, είχατε αποκλείσει κι άλλους χρήστες που είχαν γραφτεί ή θέλαν να γραφτούν και άνηκαν στο δίκτυο που ανήκω και γω. Μετά από ένα διάστημα αποφασίσατε να κάνετε άρση του ban. ΣΟΦΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Ρε μπαγάσηδες όμως, πείτε μου αυτό. Χρησιμοποίησα προγραμματάκι που σου αλλάζει την IP και σου την κάνει να φαίνεται από άλλη χώρα (π.χ. Αυστραλία , Γεωργία , Αγγλία κ.λ.π.). Πως καταλάβατε ότι αυτά τα account ήταν fake?.

Τώρα πήρα χαμπάρι τα spambots και κατάλαβα ότι δεν χρειάζεται να επιβεβαιώνετε πάλι τους λογαριασμούς. ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ ΟΜΩΣ

Να ξέρετε δεν πρόκειται να ξαναεπιστρέψω για να ποστάρω μέσα με φέηκ (αυτό μπορεί να αποτελέσει αφορμή, ώστε να αυτοπαγιδευτώ σε περίπτωση που ποστάρω και κάποιοι να ΦΩΝΑΞΟΥΝ ξεπούλημα). Κάθε φορά όμως που θέλω να κάνω search στο φόρουμ , θα φτιάχνω ένα account.

Θέλω να πω τόσα πολλά. Αλλά δε μου φτάνει ο χρόνος. Βέβαια και 300 χρόνια να χα στη διάθεση μου , πάλι δε θα ήταν αρκετά.

Κλείνω με δύο στίχους :

Ηe’s out of touch, out of reach, not one of us - Ηe is free, so Ηe has to be punished by all of us
The father kills the son, the father kills hιμ - Not because of hιμ, but because of you
Because of all of you, who refuse to do even the smallest thing for your next!
The time and clock is ticking for you my child - Because they won’t, they don’t care about you!
Soon I will have your blood on my hands. I’ll be thrown in jail - They will point their fingers at me
They will judge me, as they have, judged you - As they will be judged, by you, and God!

και ένα τραγουδάκι :

:!: γιατί το σβήσατε ρε. :!:

Αφού επιβίωσε, ας μείνει. Τίμιο ποστ. Δεν έχω κάτι άλλο να πω.

Limited Edition δικέ μου, όποιος πρόλαβε πρόλαβε :!:

Βρε μαλάκα έπιταφ, άσε και μια υπόνοια ότι και καλά ένα account σου πέρασε όλα τα security levels και ποστάρει κονικά στο φόρουμ, να ψάχνουν όλοι σα βλάκες να βρουν ποιο είναι.