Ολυμπιακος Βολου

σαν δεν ντρέπεται. ολη την χρονιά γαμήθηκε να προσπαθεί να τον σώσει ο μπεος και οταν ήρθε η ώρα τίποτα.
τι βαθμούς έδωσε, τι διαιτητή έστελνε συνέχεια, τι πόλεμο στις υπόλοιπες…

http://www.goalpost.gr/index.php/podosfairo/super-league/olympiakos-volou/item/1851-kleidose-h-football-league-gia-olympiako

http://www.goalpost.gr/index.php/goalpost/apopseis/portiero-blog/item/1825-football-legue-tyfla-na-xei-to-protathlima-super-league

Για κατι τετοια ζω !!!

http://www.goalpost.gr/index.php/goalpost/apopseis/assos-blog/item/1881-μελετημένο-το-σχέδιο-πιλάβιου-για-τον-ολυμπιακό-β

Παντως εγω πρωτη αγωνιστικη θελω Λαρισα μεσα στο Ε.Α.Κ.
2-0 απο τωρα!!!

Και τριτη αγωνιστικη διπλο στο Πανθεσσαλικο με το συνοικισμο,που θα κανει χρηση του γηπεδου!!!
Ε,ρε τελικα η αναμονη καλη ηταν
Καθε Κυριακη ντερμπυ θα εχουμε!!!
Θα καει η Θεσσαλια!!!
Κλασσικα θα τρωγομαι εγω με τον Langgg(που μονιμως τον τρωει ο κωλος),θα μπαινει ο Crimson πυροσβεστης,μετα θα εχω κοντρα με Moon και MyNameIsMud για την Νικαρα(#-o) και θα μας ‘‘σβηνει’’ o Savealekos.
Μιλαμε ωραια πραγματα!!!

Δεν με τρώει ο κώλος. Απλά δεν σας βλέπουμε [B]ντιπ[/B].

κατσε ρε ερχεται η τσαριτσανη :stuck_out_tongue:

εγω ξαναλεω οτι με ολες αυτές τις ομάδες η αελ δυστυχώς θα παλέψει για την σωτηρία της.
και δεν ξέρω αν το εχει βάλει στο μυαλό του ο κόσμος.
κατά τα άλλα, ναι. θα είναι ωραία. σε κάθε αγωνιστική θα εχει τουλάχιστον ενα μεγάλο ματς

εδω θα είμαστε να μαλώνουμε :stuck_out_tongue:
*langgg κανε κρατει για τους αγώνες :stuck_out_tongue:

[B][U]κατσε ρε ερχεται η τσαριτσανη[/U][/B]

[SPOILER]

[/SPOILER]

Σταμάτα και εσύ ρε να είσαι απαισιόδοξος. ολους θα τους γαμήσουμε.

Πέρα από την πλάκα πραγματικά πιστεύεις οτι θα είμαστε οι χειρότεροι όλων? Και να το θες δε γίνεται. θα υπάρχουν πολλοί χειορότεροι από μας. Αποβολές απο το πρωτάθλημα και τέτοια. Θα δούμε υπέροχα πράγματα πάλι φέτος.

Να στηθουμε απο τωρα?:stuck_out_tongue:

[SPOILER]εργοτελης ειναι σίγουρα σοβαρή ομάδα.
οι 2 βολοι εχουν άκρες και οχι χρέη(οχι όσα τα δικά μας τους 18 μήνες τώρα. η νικη δηλαδη).
Παναχαϊκή , μπορεί να έχει τον περίεργο αλλά μπορεί να πρωταγωνιστήσει.
Παναιτωλικός λογικά θα ειναι σε ενα κάποιο καλό επίπεδο.
η δοξα κράτησε τα χρήματα της σουπερ λιγκ και θα τα διαθέσει φέτος.
ηρακλης και καβαλα κλασικές ομάδες. αν δεν ξέρω τι παίζει με ηρακλη και χρήματα.
Πιερικός, καλή φετινή ομάδα. σε σημεία έπαιζε καλό ποδόσφαιρο. αν και νομιζω θα αλλάξει πολύ.
Απόλλων Σμύρνης , ιστορική ομάδα που δεν ξέρεις πως θα εμφανιστεί.
βαλε και ακόμη μια κλασική έκπληξη β εθνικης και έχεις ενα πολύ δύσκολο πρωτάθλημα.

οκ, αν ήμασταν χωρίς χρέη και με φουλ μπατζετ, θα έλεγα άλλα.αλλά αυτό τώρα βλέπεις οτι δεν θα τραβήξει και πολύ.μακάρι βέβαια. εμείς γήπεδο θα πηγαίνουμε ετσι και αλλιώς. αλλά καλά θα ήταν να το προσπαθήσει για να μην χάνει με τον καιρό οπαδούς η ομάδα

[/SPOILER]

http://www.goalpost.gr/index.php/podosfairo/super-league/olympiakos-volou/item/1932-η-παε-ολυμπιακός-β-συγχαίρει-τη-νίκη

Προεδρε,με ολο το σεβασμο,αντε και …
Ειδες ποτε ρε Μποτσιβαλη τον Π.Α.Ο.Κ. να στελνει συγχαρητηρια στον Αρη,η τον Π.Α.Ο στον Ο.Σ.Φ.Π???
Δηλαδη το επομενο βημα ειναι να στειλεις συγχαρητηρια στη Λαρισα που καταφερε να παραμεινει στο δυσκολο και ανταγωνιστικο πρωταθλημα της Β Εθνικης???
Μποτσιβαλη και λοιποι που θελετε και καλα το καλο της πολης,ουτε να σκεφτεστε συγχωνευση.
ΠΟΤΕ!!!

http://www.goalpost.gr/index.php/goalpost/paraskinio/item/1904-epistrofes-paikton-olympiakos-volou
Τετοια να ακουμε…

χαμπάρι δεν εχεις πάρει τι γινεται…
και φυσικά θέλει καλές σχέσεις με νικη πλέον. αλλιώς δεν γινεται τίποτα. η νικη ειναι ο νεος ολυμπιακός. ο πατσης κάνει αυτό που πήγε να κάνει στη λαρισα.σχέσεις και αγιος ο θεος.

*γιατι να μην μας στείλει ρε?!! μιλαμε για κατόρθωμα. 3+ μήνες προετοιμασία, 2,5 μήνες μπάλα με μερικά προβληματάκια αλλά κοντά σε θεσεις προβιβασμού και μετά φυγή του μισού ροστερ, τραυματισμόυς τον υπολοίπων 4 βασικών και εντεκαδες με 7 λαρισαιους.!! αν δεν είναι αυτό κατόρθωμα δεν ξέρω ποιο είναι!!! (δεν ξερω αν το λεω σοβαρά ή αστεία)

Crimson,ο λαος του Ολυμπιακου Βολου ομως δεβ θελει καλες σχεσεις και δεν θελει πανω απ’ολα ΣΥΓΧΩΝΕΥΣΗ με αυτο το πραμα,που λεγεται Νικη.
Καταλαβαινω το δημοσιοσχετιστικο της υποθεσης,απλα εγω και πολλοι ακομη χαλιομαστε!
Τες πα,θα δουμε!!!

εσυ τι λες. να ήθελε να την βγάλει την ανακοίνωση?
ας είχε μπει στην αελ ο πατσης και θα έβλεπες ανακοινώσεις και για την αελ.

*ποιοι ειναι στο ποδόσφαιρο. θα τρελαθώ.

*τελικα πότε θα ξέρουμε σίγουρα που θα παίζετε?

Κοιτα εχει’‘βρωμισει’’ ο τοπος οτι θα παιξουμε Β Εθνικη,απ’οτι εχω καταλαβει,αλλα η Ε.Π.Ο θα συνεδριασει στις 15 Ιουλιου για να αποφασισει.
Μου φαινεται οτι απλα να ανακοινωθει περιμενουμε και να επιβεβαιωθει για Β Εθνικη.

α οκ. αν ειναι μέσα σε μια βδομάδα μια χαρά. αν το ξέρουν, θα έχουν κάνει και προεργασιες για να στηθεί η ομάδα. γιατι αλλιώς πως να κάνεις καλή ομάδα αν την αρχίσεις τελος αυγουστου

Aρχισαν τα οργανα.Α ρε Crimson,παλι θα επιβεβαιωθεις …
Παιδια,δεν θα αντεξω να δω στη ζωη μου να γινεται μια ομαδα στο Βολο.
Αρνουμαι…
Δυστυχως ακουγεται πολυ τελευταια αυτο και με ανησυχει.

Γι αυτο δεν θα γινετε ποτε μεγαλη ομαδα,κομπλεξικοι!!!

Το καλύτερο είναι εκεί που λέει ο Μπρέσκα: Ο πρόεδρός της είναι σοβαρός :lol:

στις 19-05-2011 μετα απο ενα σχόλιο στις 15-02-2011 σου ειχα στιλει ενα Pm Και σου τα ελεγα για τον μπρεσκα. ας μην αρχίζουμε πάλι. χίλιες φορές μακριά απο τον ολυμπιακό αυτός ο άνθρωπος(και αυτός που τον έφερε μαζί). (σου ειπα οτι η νικη πλέον ειναι ο νεος ολυμπιακός. σαν να γυρνάει σπιτι του ειναι. )
μια χαρά παίχτες θα βρει ο ολυμπιακός. δεν τον χρειάζεται. ενα χρόνο πριν ηταν mvp του πρωταθλήματος και ειχε μισή πρόταση απο τον αστερα και τίποτα άλλο . . .

επίσης δεν καταλαβαίνω πως το βγάζεις το συμπέρασμα για μια ομάδα? δεν νομίζω να γίνει. εκτός να πάνε να φουντάρουν την μια. βρε λες??

*το «μπήκαν τα γίδια στο μαντρί» το ειχε παίξει και ο υπεύθυνος στο πανθεσσαλικο, στον αγώνα ολυμπιακος-αελ αν δεν κάνω λάθος. ετσι η αξιοποίηση των ολυμπιακών ακίνητων.(και με ποιου την εντολή)
**ο προεδρος ειναι σοβαρός λεει ο άλλος. ποιος απο τους 3 προέδρους, 3 ιδιοκτήτες, και 4 διοικήσεις σε 8μιση μήνες εννοεί? εδω δεν ξέρουν οι οπαδοί ποιος είναι τι.!

*ρε με τι ασχολούμαστε

Δεν εχεις αδικο σε αυτα που λες,αλλα θα δουμε.

Παντως ο κοσμος της μεγαλης ομαδας του Νομου,τα εχει παρει με την ανανκοινωση του Μποτσιβαλη και πλεον αυτη δεν υπαρχει στο site ης ομαδας.

…υπηρξε ομως χθες.
http://www.goalpost.gr/index.php/podosfairo/super-league/olympiakos-volou/item/1932-o-olympiakos-sygxairei-ti-niki
Nτροπη,ενα εχω να πω!!!
Ο καθε περαστικος να ντροπιαζει τον κοσμο της ομαδας.

με σκωτοσε το ο κοσμος της μεγαλης ομαδας του Νομου :lol: μεγαλη αγαπη η νικη :smiley:

*καλα ο αμανατιδης ήταν προπονητής στην νικη?

με αγαπη για την νικη
1.58