Ολυμπιακος Βολου

καλα σας τα λεει το fake του jiopas

Kαι αν παιξει με ΠΑΟΚ ή ΑΕΚ (δεδομενου πως και οι δυο θα παιξουν πλει οφ) το ίδιο ισχύει εκτός και αν ο αντίπαλος του, τερματίσει πεμπτος στα πλέι οφ. Εκτός και αν κάνω λάθος, αν ξερει κανεις στα σιγουρα ας μου πει.

κατα 99% αυτό ακριβώς ισχύει δηλαδή ένα εισιτήριο πάει σίγουρα στους 2 φιναλίστ του κυπέλλου με προτεραιότητα στον κυπελλούχο, και άμα εξασφαλιστεί απο το πρωτάθλημα για τον έναν απο τους 2 το παίρνει ο άλλος το μπόνους εισιτήριο που δίνεται

Ο Jiopas ειναι εδω φιλε μου.Δηλαδη απαγορευεται οποιοσδηποτε αλλος να κανει εγγραφη?
Δεν θελω ΠΑΟΚ για δικους μου λογους ,αλλα και γι αυτους που λεει ο Timeous!

Captain Hook welcome!!!
Βολαρα μια ζωη!

Ρε συ jiopa για να βλέπουν παντού φαντάσματα κάτι τους έχεις κάνει?Σ? ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Αν απαγορευεται να εκφρασω αντιθετη αποψη και να εκφραστω κατα της βιας,τοτε ναι,μαλλον κατι τους εχω κανει Rory Gallagher της Μαγνησιας!

Σακης Τσιωλης οε,οε,οε!οε,οε,οε!οε,οε,οε!
Απολαυστε τον κορυφαιο Ελληνα προπονητη στην ΝΕΤ!!!

Βάλτε όλοι αθλητική Κυριακή να ακούσετε τον αρχιτέκτονα της ομάδας μας!!! Γεια σου ρε Σάκαρε!!!

Αν δεν είναι ο Ολυμπιακός που θα πάρει το κύπελλο , η ομάδα που θα πάρει το κύπελλο πάει και Ουέφα μέσω του κυπέλλου , και μειώνεται μια θέση απ αυτές που δίνονται μέσω πρωταθλήματος … Δηλαδή ο φιναλίστ κυπέλλου δεν πάει πουθενά … Όλα τα χρόνια αυτό ίσχυε …δεν νομίζω να έχει αλλάξει …

αλεφαντος για τον ολυμπιακό βολου:

? Θα ξεκινήσω από το ματς του Σαββάτου. Ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Τσιώλης, ήταν εκπληκτικός ο π?! Έπαιξε όπως θα ήθελα ακριβώς, έπαιξε ιδανικά. Φοβερή εμφάνιση. Έφευγε στην κόντρα με 3 και 4 παίκτες, ενώ πίσω είχαν κλείσει όλους τους διαδρόμους! Του είχα δώσει άλλη μια φορά τα συγχαρητήριά μου του Τσιώλη μετά τη νίκη επί του Παναθηναϊκού και δήλωσε στο «ΦΩΣ» την ικανοποίησή του για τα καλά λόγια που του είπα αποκαλώντας με «δάσκαλο».

? Ο Ολυμπιακός Βόλου παίζει γρήγορο ποδόσφαιρο, έχει γρήγορους παίκτες, φοβερά χαφ για τα κυβικά του. Έβγαιναν στην κόντρα απ? όλες τις πλευρές! Από δεξιά, από αριστερά και από τον άξονα. Ήταν όλοι πιο γρήγοροι από την ΑΕΚ. Έγινε πάρτι! Έβγαιναν 4 παίκτες στο ανοιχτό πέλαγος! Τόσο ανοιχτή ήταν η ΑΕΚ. Αυτό είναι το ιδανικό ποδόσφαιρο που πρέπει να παίζουν οι μικρομεσαίες ομάδες, έτσι πρέπει να στήνονται πίσω και να δαγκώνουν γρήγορα στην κόντρα.

? Η ΑΕΚ έχει κάνει κάποια μεγάλα αποτελέσματα φέτος, αλλά εξουθενώθηκε, ήταν διαλυμένοι, δεν υπήρχαν στο γήπεδο. Αυτό το υλικό είναι μετριότατο, δεν έχει επιλογές ο προπονητής, ήταν ταλαιπωρημένοι. Το εκμεταλλεύτηκε αυτό ο Βόλος και τους διέσυρε. Δεν επιτρέπεται πάντως αυτή η ξευτίλα.

? Ο Μόνχε και ο Ούμπιντες πόσο κοστίζουν; Και πόσο έχει κοστίσει ο Ριέρα; Αφήστε τα?

Κοιτα που φτασαμε?
Να ειμαι αναγκασμενος να παρω στα σοβαρα τον Αλεφαντο!
Γεια σου ρε ‘‘δασκαλε’’!:bow2::bow2::bow2:

Να τον ακούς τον Νικόλα…σοφός άνθρωπος, αλλά μόνο στην θεωρία…στην πράξη, κάτι χαλάει:):!:

Σακης Τσιωλης οε,οε,οε!!!

Χαλαει και η μεγραφη του Φορναρολι.Τι θα γινει ρε συ Μπεο.Θα παρουμε κανεναν επιθετικο?

http://www.sportnet.gr/report.php?id=251292

Ετσι ηταν και ειναι πλεον τα πραγματα!Φαινεται οτι γινεται αλλαγη φρουρας!:stuck_out_tongue:

για πόσο όμως…:roll:


Αμαν ρε σεις του Βολου,παει κι αυτος και τοσο την θελαμε αυτην την παιχτουρα!

[B]jiopas[/B] ουου… αν και πέσαμε…

http://www.athleticlarissa.gr/?p=20949

Jiopas, κάντε μια καλή και νικήστε μας την Κυριακή, γιατί προβλέπω μεγάλο χαλάρωμα στον Θρύλο με το +7 και πρέπει να ξυπνήσουν ενόψει τούμπας (και ντέρμπι γενικώς).

Nαι αλλα ο Μπέος δεν θέλει να κακοκαρδιζει τον Μαρινακη…

Φίλος ΑΕΚτζής μού’πε απόψε ότι δεν μασάνε στη ρεβάνς με βάζελο, και μετά με Ολυμπιακό ή π.α.ο., στον τελίκό με Βόλο στο Ο.Α.Κ.Α. τρεις-μία τους πάει:p :slight_smile: :!:

Εγω και ολη πολη θελουμε νικη ChrisP,αλλα τον Αχιλλεα φοβαμαι!

Επισης μετα το στραβωμα με Φορναρολι…

http://www.sportnet.gr/report.php?id=251333