Αγαπάμε #3

Ο Τραβολτα ηταν στο #2, στο οποιο ειχε νικησει κιολας.

Ψήφος σε Cradleofmaiden, άνετα, με δισκοκριτικές-ανθολογίες.
Επικών διαστάσεων ποστς.

Στον wrong έχω μία αδυναμία πάντως, δεν ξέρω γιατί :-k :smiley:

μεγαλη πουστια παιχτηκε στο προηγουμενο…ημουν πρωτος για το μεγαλυτερο διαστημα και ξαφνικα καποιοι καναν φεικ ακαουντς και ψηφισαν τραβολτα…:frowning:

ΥΓ:αν και να πω την αμαρτια μου και εγω αυτον θα ψηφιζα:lol:

ΥΓ2: ο Wrong στο πολλ εχει καμια σχεση με τον Wrong=Μπινες???γιατι αμα εχει παιρνει ψηφο δαγκωτη

τωρα απο που εσυ υπεθεσες κατι για πεδιλο ειναι μια αλλη ιστορια
μπορω να ψηφισω εμενα? ειμαι το απολυτο cult icon εδω μεσα:blues:

Iron Aris για να γουστάρεις…

o ανθρωπος που εγραψε αυτο( ενα πραγματικα απλο δειγμα):

σιγουρα φανταζει απο τα φαβορι…+ η επικη φυγη του απο το φορουμ πανω που ΕΠΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ποσταρε review στο νεο maiden και μας ειχε στη τσιτα, κανοντας το ενα τσιγαρο μετα το αλλο απο την αναμονη, αξιζει μονο αγαπη
<3

δεν ξερω, δεν ψηφιζω ακομα, ειναι πολυ δυσκολο…ελλειψεις υπαρχουν παντως, οπως πχ του angus7pl και του -δανειζομενη φραση εκλεκτου συμφορουμητη- ‘‘ποσταρισματος του απολυτου τιποτα’’ που εχει αναγαγει σε τεχνη…

απο το πολλ παντως θα εβγαζα iron aris, τον αγαπαμε αλλα με αλλο τροπο\m/
(not a homosexual reference)

χαιρομαι που αναγνωριστηκε και η αξια καποιων κρυφων χαρτιων που στα αθλητικα διαπρεπουν, οπως του DrLove και της μεγαλης αγαπης Αioniou…

επισης ρε μακ, οκ, τραβολτα ειναι σχεδον θρυλος-συντροφος τζον βλα και συν των αλλων κερδιζει σχεδον τους παντες για πλακα, αλλα οπως και ναχει, με αυτα
http://rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=18011
νομιζω πως η θεση του στο πολλ πρεπει να μπαινει εστω και ως φορος τιμης πλεον…

Όπου κ να γίνει δημοψήφισμα που περιέχει travolta, θα ψηφίσω travolta!

Επειδή εκτός των άλλων έχω γνωρίσει travolta face-to-face. :smiley:

Προφανώς για να γνωρίζεις travolta ψηφίζεις κ travolta, δε νομίζω να έχει κανείς αντίρρηση… Εδώ τον ψηφίζαμε ούτως ή άλλως… :wink:

Ε ναι !!! Τον διαβαζεις και λες ‘‘δεν ειναι δυνατον, δεν ειναι δυνατον τοση πλυση εγκεφαλου’’… :lol2:

[B][SIZE=“3”]wrong[/SIZE] διχως 2η σκεψη[/B]

λατρεια μεγαλη (ειδικα μετα το σημερινο ποστ στο μου την σπαει το σαββατοκυριακο)

iron aris
dr love

νομιζω αοσμες επιλογες

ηθελα horror που τσιτωνει το μισο φορουμ 8)

Ηορρορ οπωσδηποτε μέσα.

Κατα τ’ άλλα ψηφιζω κουλτούρα (wrong)

Εννοείται Epitaph/White Zombie/Whatever…

ΣΑΣΧΥΝΩΣΤΗΜΟΥΡΗ

μονο ο χορρορ μπορει να κοντραρει τον ρονγκ

αλλιως ειναι ματς κερδισμενο απο το 5΄ 8)

[B]γενικα ρονγκ = μορφη που ηρθε για να μεινει διχως να κανει χαριτωμενεις κ το βασικοτερο διχως να τον νοιαζει να ειναι αρεστος.Βγαλμενος απο παλιες καλες εποχες διχως ιχνος δημαγωγιας[/B]

μεγαλη μορφη κ Τιμια με Τ καρακεφαλαιο

ο χορρορ ειναι λιγο ροκ σταρ-μουνακιας - attention whore αλλα διπλα στον ρονγκ θα ιδρωσει κ θα ισιωσει :stuck_out_tongue:

O Epitaph δεν έχει θέση εδώ. Έχει ήδη μπει στο πάνθεον των τρολλς.

κραντλ και ρονγκ δυνατά φαβορί.
Χόρρορ αξίζει νομίζω μια θέση. Ο άνθρωπος που μπορεί να βάλει φλέημ ακόμα και σε θρεντ για πλέξιμο.

κρατήστε μια θέση για την αντουανέτπωστηλένε είναι το μεγάλο μου πουλέν [/σκάουτερ]

Aυτό ακριβώς πήγα να πω. Δε χρειάζεται καν την ψήφο μας. είναι στις καρδιές μας

ΧΥΝΩ_ΜΠΑΜΙΕΣ

:lol::lol::lol::lol:

κατι ξερω κ σε πηρα στο νησι με την χιονατη την ολμαιτυ

θα γινοταν της αγιας ακρατειας απο τα γελια που θα ριχναμε :lol::lol:

αυτος πως μας ξεφυγε ? ειναι δυνατο ταλεντο , η ατακα ειναι μεγαλου μπαλαδορου !!!

Ας βαλει καποιος μοντ Horror!

μοντς κλειδωστε το να ανοιξουμε το [B] 3.1[/B]

δεν ειναι πολλ ανταξιο της ιστοριας του φορουμ μας αυτο !!!

θελουμε χορρορ !!! 8)8)8)

Μπα, η Μίτσι με την επική απάντησή της την έστειλε για σπίρτα.

Κάθε αγαπάμε έχει και λιγότερο επικές συμμετοχές όμως, πέφτει το επίπεδο, πάνε τα παλιά καλά χρόνια…

Α μπράβο κι αυτή ισχυρό ταλέντο, τότε που τσακωνόντουσαν τις παρακολουθούσα κι ένιωθα σαν προπονητής σε τσικό πυγμαχίας (Κλιντ Ήστγουντ κι έτσι) :blues:

Πρωτοδισκάκιας μεταλλοπατέρας και στο αγαπάμε λοιπόν. [-X

Ούτε καν πρωτοδισκάκιας φίλε, μόνο το θρυλικό demo του user led zeppelin για τον πιο άξιο συνεχιστή του τζον βλά αξίζει. Μετά ξεπουλήθηκε το πράμα.