Πάμε πακέτο

ή αγάπα με να σε αγαπώ . ή το ένα χέρι νίβει τ’αλλο …

είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα …

ποστάρετε ζευγάρια/τριάδες χρηστών/στριών που γνωρίζετε πως “αλληλογουστάρονται” .

πχ. από το τι ακούτε τώρα …

[quote="“diskovolos,post:11221,topic:12558”]

εσένα σ έχω πει πόσο σε πάω ? :D[/QUOTE]

δηλαδή χρήστες που ταιριάζουν τόσο πολύ στα μουσικά ή κ άλλα θέματα π με το που γίνεται ποστ του ενός , εντός δευτερολέπτων έρχεται κ επιβραβευτική απάντηση του άλλου .

πχ . NOVITSKI - awake στο θρεντ με τις όμορφες ηθοποιούς … :wink:

τι λέτε ?

Godsmack - Shaman/Nomisteraki

ειναι η ιδεα μου η πας να ψησεις σκηνικα τριολε-οργιων εδω μεσα με εμμεσο κ πολυ υπογειο τροπο ?

:stuck_out_tongue:

[B]
(απτον τιτλο παντως εγω νομιζα οτι θα βρισκεις χαμενους δισκους που τους δανεισαμε σε μια γκομενα το 1993 κ δεν τον ξαναδαμε ποτε)[/B]

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5080

[I]Ιtalic[/I] : Σσσσσσσ , έχω τους σκοπούς μου … :stuck_out_tongue:

[B]Bold[/B] : Αν τολμούσε να κάνει καμία τπτ τέτοιο στα βινυλιάκια μ κ εγώ δν ξέρω τι θα είχε γίνει … ούτε πακέτα θα την έσωζαν ούτε τπτ …

και σε κάθε περίπτωση …

[SPOILER][SIZE=“5”][B]ΠΡΟΛΑΒΑ ![/B][/SIZE][/SPOILER]

bleeding-horror

almighty-με διαφορους

awake-ad1stt (ΟΡΓΙΑ)

deaster - alex1992

απαντω σ’ αυτο και μονο, οποια κι αν είναι η σημασία:

[I] “ποστάρετε ζευγάρια/τριάδες χρηστών/στριών που γνωρίζετε πως “αλληλογουστάρονται””[/I]

Παρεππιπτόντως έχω κλάψει στο πάμε πακέτο

να αναφέρω ένα ακόμη ζευγαράκι !

[B]Yojimbo - awake[/B]

παίζει να μην διαβάζει κανένας άλλος τα ποστ του πρώτου εκτός από τον awake , ο οποίος πάντα θα πιάσει την κουβέντα για το τι είναι αυτό , πόσο γαμάει κλπ . :roll:

δν ξεχνώ …

[B]prosatanic - scaphism[/B]

αυτο δεν ειναι και πολυ κοσμιο.

ChrisP-Crimson Idol

δε θυμαμαι πραγματικα ΠΟΣΕΣ φορες εχει κανει quote στον Κρισπ απλα και μονο για να συμφωνησει μαζι του η να κανει +1,η για να επαυξησει αυτα που λεει…το χω παρατηρησει εδω και καιρο…

μου φαινεται τελικα το ειδωλο του κριμσον-οπως λεει και το ονομα του-πρεπει να ναι ο κρισπ:lol::lol:

ΥΓ:θα ψαξω αργοτερα να βρω μερικα posts αν δε βαριεμαι…

:lol::lol::lol: [B][I]μου φαινεται τελικα το ειδωλο του κριμσον-οπως λεει και το ονομα του-πρεπει να ναι ο κρισπ[/I][/B]

θεός ο [B]Paoktsis[/B] :smiley:

είναι αλήθεια πως συμφωνώ πολλές φόρες με τον [B]ChrisP[/B] καθώς είναι ενας απο τους χρήστες που βουτάει “τα δάχτυλα του” στο μυαλό πριν πληκτρολογήσει να πει κάτι… και συνήθως ειναι σωστό… άσχετα που τρομάζει τα μικρά παιδάκια και αν δεν τον καταλάβεις μπορεί να ανεβεί το αίμα στο κεφάλι σου… (το έσωσα στο τέλος μην σας μπουν ιδέες…:p)

αλλά το ίδιο συμβαινει με karvou , mule, και κανα δυο άλλους που μιλάνε ενώ έχουν κάτι να πουν που δεν ειναι ανάπτυξή ιδεών του στυλ “λολα να ένα μήλο” ή “me tarzan, you jane”(γιατί φορουμιτες υπάρχουν παντού:p)

*[B]Paoktsis[/B] θα το σταματήσω…θα quote σε εσένα και θα λέω πόσο άδικο έχεις…

Κατ’αρχήν βλέποντας τον τίτλο του τόπικ το μυαλό μου πήγε στην τηλεοπτική εκπομπή και λέω wtf τι έγινε!

Anyway,

Προσωπικά αν “επιβράβευα” το ΚΑΘΕΤΙ που μου αρέσει και ακούει κάποιος άλλος θα με διώχνατε με τις κλωτσιές απ’το φόρουμ λόγω σπαμ :stuck_out_tongue:

+1

:p:p:p

:lol::lol::lol::lol::lol:
Είμαι μία μουσική και διαλεκτική πόρνη!

χαχαχαχ

Ελπίζω να μη παρεξήγησες έτσι:p

Τώρα τελευταία σε βλέπω με awake πολύ. Να προσεχεις τον ad1stt

Ο ad1att είναι προς το παρόν μακριά, γι αυτό κι έχει αποτραπεί το catfight για τα μάτια του awake.
Προς το παρόν, ε.
Αλλά δεν φοβάμαι, τον “έχω”.

[SPOILER]Δεν παρεξηγώ ρε no worries :lol:[/SPOILER]

οπως ειπε κ ο chrisp , στους 2 χωραει κ τριτος :stuck_out_tongue:

besides , οι μεγαλες αγαπες μου εδω μεσα ειναι bleeding / lupin

εσυ κ ο αdistt ειστε απλα τα πουτανακια μου 8)

(μλκ ειμαστε τελειως ασοβαροι λεμε :stuck_out_tongue: )

Ρε αλλάξτε τον τίτλο του θρεντ!! θα μας την πέσουν τίποτα μπάτσοι!!

Tα λεγα εγώ ότι με αυτά που γράφει, προκαλεί.

Χαίρομαι να σας ανοίγω νέους ορίζοντες.