Ραδιοφωνικοί σταθμοί

και ειπε να την συνεχίσει για ενα τέταρτο του αιώνα!!
παμε μωρεεεεεεεεεεε

αντε και ιαπωνικη φολκ σε λίγο!!

:lol::lol::lol:

Δίνει ρέστα το κουνέλι σήμερα!!

5 ώρες και 5 λεπτά…

ευχαριστώ δημοσίως το φονικό κουνέλι …για την πιο υπερεπος εκπομπή εβερ και για ενα θεϊκό βράδυ.
που δεν μας αφησε να ρίξουμε εναν κανονικό ύπνο.
που πρόσθεσε ακόμη 2 κομμάτια, και ακόμη 2 κομμάτια, και ακόμη 2 κομμάτια, και ακόμη 2 κομμάτια, και ακόμη 3+4 κομμάτια.
που χορέψαμε πάνω σε κρεβάτια.
που ακούσαμε τις πιο άκυρες αλλαγές εβερ.
που κόντεψε να έρθει η αστυνομία…
που θεράπευσες μεχρι και αρρώστιες:!:(πόσες μέρες έπαιζες?!:lol:)

αν και λένε lets do that again, αυτά είναι μια στο εκατομμύριο.δεν χρειάζεται

ζητω στο πιο φεύγα chat εβερ:lol:

*για να καταλάβει κανείς τι έγινε, υπήρχε αργοπορημένη που κανονικά δεν θα ειχε προλάβει ουτε κομμάτι, και άκουσε 2 ωρες εκπομπή :lol2:

kill the wabbit , no more!!

ΓΡΑΚΧΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ :!:

Υπήρξαν κάτι θεματάκια αυτή την πέμπτη και χάσατε το πλούσιο υπερθέαμα. Αν γίνει κάποια σπόντα εκπομπή θα είστε ο πρώτος που θα το μάθετε :stuck_out_tongue:
Αλλιώς την άλλη πέμπτη μαζί σας και πάλι μόνο με χιτάρες όπως πάντα 8)

[FONT=“Times New Roman”][U][SIZE=“3”]…Η Επόμενη Μέρα[/SIZE][/U][/FONT]

Καταρχάς κοιμήθηκα γύρω στις 6.30. Σπίτι επέστρεψα κατά τις 4.30.

To χθεσινό ήταν πραγματικά κάτι απροσδόκητο… Σαν ένα όμορφο ατύχημα θα λεγε κανείς, μια που η εκπομπή παρατάθηκε επειδή [I]έτυχε[/I] να υπάρξει κενό μετά από μένα, και είπα, άντε, ας βάλω [B]2-3 τραγούδια ακόμα[/B], εκτός προγράμματος, αυθόρμητα ρε παιδί μου… Κυρίως για να χωρέσω κάποια που δεν πρόλαβα να βάλω κατά την κανονική διάρκεια της εκπομπής.

Να ξέρετε, όσοι βρισκόσασταν στο chat εκείνη την ώρα είστε συνένοχοι στο έγκλημα!!!

Crimson, εγώ ευχαριστώ εσένα και τα άλλα παιδιά για το γεγονός πως γίνατε μέτοχοι στην τρέλα που φαινόταν να με έχει καταλάβει και με παρακινούσατε να συνεχίσω, με παραγγελιές κλπ, σχεδόν μαζοχιστικά θα λεγε κανείς (μια που όλοι είχαμε ψοφήσει από ένα σημείο και έπειτα!). Επίσης χαίρομαι πολύ που διαπίστωσα πως έχω ιαματικές ικανότητες.

Χθες λοιπόν, μετά τη μία, ακούσαμε από flamenco σε soul, και από grindcore σε disco. Και άλλα αληθινά πράγματα.

Ευτυχώς που έτυχε επίσης να μην έχει εκπομπή ο Deckard πριν, το 5ωρο θα γινόταν… 7ωρο?? Την επόμενη βδομάδα όμως επιστρέφουμε στα κανονικά μας ωράρια… :stuck_out_tongue:

Α, να και το playlist της κανονικής εκπομπής. Τα υπόλοιπα… μπορούμε απλά να τα θυμόμαστε χαχα.

Cheers!!! \:D/

:lol::lol::lol:

και εγω αυτο σκεφτόμουν πριν. λεω θα βάλει το Playlist απο την κανονική εκπομπή.τα άλλα θα τα θυμόμαστε και απο την μια θα χορεύουμε, και απο την άλλη θα κοπανιόμαστε.

πάντα τέτοια…(καλά τέτοια δεν γίνονται, αλλά λέμε τώρα)

Χαχα, το “πάντα τέτοια” τρόπος του λέγειν. :lol:

καλα, ναι. θα μας μείνει κανένας στα χέρια πανω στο τσακίρ κέφι :lol:

Ετυχε να υπαρξει κενο…Ννννναι. Ας το πιστεψω…

To χθεσινό ήταν μια αλληλουχία από σατανικές συμπτώσεις… :PP

Διαβόλια, τριβόλια, στονέρια, ντουμίλες, μενίρ, σε 5’ στο www.radiowar.gr

Στη σημερινή εκπομπή θα υπάρχει μια ελαφριά διαφοροποίηση ύφους! Καλεσμένοι στους Αναλώσιμους θα είναι οι Αναχάπαρα, μια ελληνική ροκ μπάντα απο τη Θεσσαλονίκη!
Για σήμερα αφήνουμε τα τα σπαθιά και τα τσεκουριά και φοράμε το ροκ κουστούμι μας 8)
Συντονιστείτε όλοι στις 17.00 στο ΙΟΝΙΟ FM, θα υπάρξει και η ανακοίνωση των τυχερών για τα cd & t-shirt των War Dance!

http://ionionfm.gr/program-intro.php?Mid=6&sub1=1

Αύριο μετά από μία βδομάδα απουσίας επιστρέφει στους ιντερνετικούς σας δέκτες η εκπομπή [B]Do androids dream of electic sheep?[/B] στις 8 το απόγευμα στο [U]voodooradio.net[/U].

Σας λείψαμε καθόλου? :stuck_out_tongue:

http://voodooradio.net/en/voodoo-live-shows/87-do-androids-dream-of-electric-sheep

"Full METAL Junkie" ON AIR NOW @ www.radiowar.gr !!!

Εκλεκτό πράμα από heavy/epic/power/doom/thrash 8)

Απόψε βράδυ στις 22.00 και ως τη μία (ως τη μία λέμε) μια εκπομπή για όλη την οικογένεια. Για εκείνες τις στιγμές που ο μπαμπάς, η μαμά, ο παππούς, η γιαγιά, τα παιδιά και ο σκύλος σας συναθροίζονται μπροστά από το τζάκι, και αφήνονται να ταξιδέψουν σε ατελείωτες ραδιο-φονικές στιγμές τέρψης και αγαλλίασης. Στιγμές που ο μικρός Γιαννάκης και η μικρή Αννούλα θα θυμούνται πολλά χρόνια μετά και θα αφηγούνται στα παιδιά τους.

Με το τρίτο και τελευταίο μέρος του metal αφιερώματος μας στα 90s, που θα πιαστεί με τα έτη 1996-99. Και το τελευταίο μέρος του (εδώ και 6 εκπομπές) αφιερώματος μου στα nineties γενικά.

Σας περιμένω στην χρονομηχανή μας για άλλη μια φορά λοιπόν. Χωρίς πίεση, χωρίς εξαναγκασμό - αρκεί η ανεπιτήδευτη συμμετοχή σας.

http://www.creatures.gr/gr/community/cr_radio

εδω σε θελω κάβουρα να περπατάς στα κάρβουνα.
να παω να δω ταινια που την εχω κατεβασμένη, ή να ακούσω κωστα(που ετσι και αλλιως τον προλαβαίνω) και κουνέλι μονο και μόνο για την προηγούμενη εκπομπή (+παναθηναικος ρεαλ σε τv)…??ε??

Κοίτα και δεν βάλεις Nevermore.

:lol::lol::lol:

βασικά θελω να την κάνω 100 κομμάτια να μπορώ να ακούω τα πάντα

[SPOILER]*ακόμη και αυτό μου αρέσει. ρε δεν υπάρχει ελπίδα λεμε…μυρίζει καμένο παντού :lol:[/SPOILER]