Φημες για συναυλιες #2

γιατι ρε συ εκτός απο Linkin Park ποια άλλα σε χαλάνε?:-k

οτι εχει η αφισα απο τη γραμμη που ειναι οι apocalyptica και κατω… :stuck_out_tongue:

οκ +φωνω αλλά τα ονόματα και οι 2 πρώτες γραμμές είναι τέλεια για μένα…8O

αυτο ακριβως ρε συ…πολυ ομορφα στη γειτονικη χωρα. μου λειπουν βεβαια απο παντου godsmack :D:D:D

8O8O8O8O8O
τι είπες τώρα ρε μεγάλε???

μαζί σου με χίλια τσάκαλε…
Είναι όνειρο ζωής μου να τους δω…
BEST BAND EVER!!!

οτι εχει η αφισα απο τη γραμμη που ειναι οι apocalyptica και κατω…

www.order2com.com

puma

Ε ας μην υπερβάλλουμε κιόλας.

Καμία υπερβολή. Τα μισά βέβαια πάνε σε φορολογίες και τέτοια, έτσι;

Godsmack ευρώπη δεν θα τους δούμε αν δεν παίξει θαύμα… πάντως αν φέρνανε την “τρίτη γραμμή” της Ιταλίας (Alter Bridge, Apocalyptica και ξέρω γω) και τίποτα Volbeat, που παίζουν Αγγλια-Γαλλία, θα πάγαινα γι’ αυτοκτονία μετά. Ανεξαρτήτως headliner. :b

Bασικά απ’ότι ξέρω στη Φινλανδία δεν υπάρχει νόμος για βασικό μισθό και καθορίζονται και με βάση τον τομέα εργασίας.

Αν και από κάτι μέσους όρους που έχω δει πρέπει να είναι κάπου 1000-1300 ευρώ οι κατώτεροι μισθοί. Μετά τις φορολογίες.

Ντάξει όχι ότι έχει και μεγάλη σχέση με το topic :stuck_out_tongue:

Πολυ συγκεκριμενος κ αυτος :roll:

τι very close να πουμε εδω περιμεναμε ονοματα απο την προηγουμενη εβδομαδα και τωρα μας λενε για approval και οτι να ναι…καταλαβα σε κανα χρονο θα ειναι ετοιμα…πω ρε που μπλεξαμε…

Από inside info. Ανακοίνωση μέσα στην εβδομάδα! Περιμέναν αυτό το υλικό και έγκριση από κεντρικό sonisphere για να ανακοινώσουν.

we must be getting close… very close…

Ναι σιγά μην τρακάρετε κιόλας μαλάκες…
Σε όλα τελευταίοι ρε γαμώτο μια ζωή…:x

εγω παντως δεν βιαζομαι να μαθω καθολου…γιατι ξερω πως μετα θα αρχισει η γκρινια:γιατι αυτους ρεεε,και γιατι τοσα λεφτα κλπ κλπ :p:p:p:p

τελος παντων ελπιζω να μην περιμενουμε για πολυ ομως…

Εγώ περιμένω πιο πολύ της Βουλγαρίας!
Τελευταίους βλέπω να μας αφήνουν!!!

Μόνο εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό το thread έχει φτάσει στις 43 σελίδες και στα 340 posts? :? :?

Γιατί το θρεντ είναι οι ‘Sonisphere ευσεβείς πόθοι του κλασσικού Έλληνα’

Άντε να ανοίξει και ένα thread “QOTSA european tour” να έχουμε κ τπτ σοβαρό να λέμε:lol: