Φημες για συναυλιες #2

ισχύει, αλλά νομίζω είναι στο Fuzz

Εδώ το είδα: http://www.stevewynn.net/tour.php#a1416

κάπου έπαιξε μια σύγχυση στο fb νομίζω. ο χώρος δεν έχει σημασία έτσι και αλλιώς

καλοδεχούμενος όπου και να έρθει

Σημασία έχει να έχει 1+1 :wink:!

Έχω θέλω samael να δω κάποτε . Αν έρθουν θα πάω .

οκ για FF στο Ηρώδειο τα καλά νέα. Τα κακά …μόνο προσκλήσεις

Για να δούμε πώς θα τρουπώσουμε…

1 Like

Τρυπωστε να δειτε το λαιβ με τη ριτσα που δουλευει στο δημαρχειο και τον τακη που εγλυφε το σαμαρα(η παπανδρεου η τσιπρα) για μια θεσουλα στο υπουργειο τουρισμου και τους αλλους βολεμενους. Σκατα στα μουτρα τους

Αφου θα ερθει μεχρι εδω η μπαντα γιατι δεν δινουν και ενα κανονικο live, αυτη η φαση μαλακια μου φαινεται…

Είναι αυτό που λέμε “ροκ για νοικοκυρές”…

Ειναι αυτο που λεμε, “ροκ του facebook και του instagram…”, θα εχει πλακα να αρχισουμε να βλεπουμε παντου κοσμο με μπλουζακια Foo Fighters ξαφνικα…

Εγώ θα σας πως αυτό που βλέπω είναι ένα τεράστιο ενδιαφέρον από τον κόσμο. Λαμβάνοντας αυτό κατά νου έχω την εντύπωση πως με ένα σχετικά φτηνό εισιτήριο (κανά 50αρι δλδ) θα πήγαινε πολύς κόσμος σε ένα κανονικό live. Από την άλλη βέβαια, μπορώ να διακρίνω και ένα hype το οποίο να πω την αλήθεια δεν καταλαβαίνω από που πηγάζει. Οι FF είναι τεράστιο όνομα εδώ και χρόνια, τώρα τον πήρε ο πόνος τον Έλλην ροκά/ροκοποπά για τον Grohl και την παρέα του; Τεσπα να χαμε να λέγαμε και το έχουμε αναλύσει ένα εκατομμύριο φορές. Τέτοια live ξεχάστε τα στην Ελλάδα της κρίσης και των capital controls.

Τυχερός όποιος τρουπώσει…

2 Likes

Εκπληκτικό live συγκρότημα. Είναι κρίμα να δώσει μια συναυλία για λίγους.

1 Like

Παλι δηλαδη θα ψαχνουμε μπας κ βρουμε κανενα βυσμα, εε καμια ακρη εννοω, για να γινει δουλεια …

Φιλέ ξέρεις πως θα γίνει κάποιοι θα βρούνε “πολλές” και θα μπούν σε πλειστηριασμούς κτλ κτλ :stuck_out_tongue:

Θα πληρωνει ο κοσμος 200ρια σε βολεμενους που τα πηραν τζαμπα…

Οποιος το κανει αυτο, αξιος της μοιρας του…

1 Like

Όποιος το κάνει αυτό (να πουλάει προσκλήσεις), βρωμόξυλο να φάει.

1 Like

Ahem, γιατί θα το κάνουν νομίζεις “φορα παρτίδα” ? Απλά αστείο. Και κανονικά να ήταν, θα ήταν “μαυρή αγορά” απαξ και ήταν σολντη αούτ. Καλό θα ήταν να γίνει ενα παράπονο στο γκρούπ, ώστε να δώσει πιθανά το ίδιο ΣΕ ΦΑΝΣ, τα εισητήρια με διασπορά και διαγωνισμό και όχι σε βολεψάκηδες. Απλά η απορία μου είναι αυτή. Είναι Ιουνιός. ΠΟΤΕ σκοπεύουν να το οργανώσουν όλο αυτό ? Γιατι θέλει ενα prep. Καλο Αυγουστο ?

Egrapses FF kai xarika nomiza ennoouses Fear Factory pou gamane