Πανελληνιες

Τόσο ήταν. Έγραψες όμως ομοιόμορφη κατανομή ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΛΑΣΗ ε; :stuck_out_tongue:

Μάλλον.Προσπαθείς να με αγχώσεις?:stuck_out_tongue:

Καλη επιτυχια για αυριο παιδες! Αν δειτε κανα παλουκι να θυμηθειτε πως ο,τι ειναι δυσκολο για σας ειναι δυσκολο και για αλλους.

10 νταν στο υπεπθ.

Αυτό το τοπικ έχει συσσωρευμένα τα άγχη τόσων γενεών :stuck_out_tongue:

Α, ακουστε τι επαθαν τα 2 απο τα 6 ατομα του φροντιστηριακου μου τμηματος…
Στα σωστο-λαθος γραψανε Σ,Λ και οχι ολοκληρες λεξεις και περσι τα ειχαν παρει λαθος αυτα…
Τωρα φετος αν βαθμολογησουν με μεγαλυτερη επιεικια μπορει και να μην τα παρουν λαθος… Θα δειξει

:lol: Εγω σε ολα τα μαθηματα ετσι τα εγραφα!!!

Παιδιά ηρεμία και συγκέντρωση και τα θέματα θα βγουν. Και να ξέρετε ότι οι πανελλήνιες δεν καθορίζουν το τι άτομα είστε και η μαμά σας και ο μπαμπάς σας θα σας αγαπάνε όπως και να χει!

Γιατί λες τα ίδια σε όλους?:stuck_out_tongue:

Γιατί άμα πω διαφορετικά μπορεί να αποδειχθούν πιο αποτελεσματικά μερικά από αυτά και κατά συνέπεια να χω αδικήσει κάποια παιδιά!

Ετσι,γιατι ο Cynic δινει παντα οσο λιγοτερα στοιχεια γινεται:lol::stuck_out_tongue:

Vedder φροντίδα και προδερμ…:roll::roll:
Ήδη μύρισε μανούλα!

Καλή επιτυχία και αύριο!Άντε να δούμε τι κείμενο θα πέσει σε εμάς τους θεωρητικούς…

ελάτε τώρα να σκεφτούμε κάτι καλό.Τι σκέφτεστε να κάνετε μόλις τελειώσετε?

His Bobness…
Αμέσως το Σάββατο.
Και μετά θα βάλω για soundtrack το I’m Only Sleeping από το Revolver

28 του μηνα ε; Το βραδυ sex and the city 2 (:oops:) και μετα κρασομπυρομελα. :smiley:

Γκόμενες και έτσι ε?:p.Καλη φάση,εγώ θα πάω για μπανιο και το βράδυ δεν ξέρω,σκέφτομαι να το κάψω με ποτό.Δεν ξέρω,πιστεύω θα δω τότε τι θα κάνω:p

Θα ειναι ενα συνεχομενο τριημερο (διημερο, τετραημερο, ο,τι θες) ξεσαλωματος, οποτε θα προλαβεις και πιοτο και παραλιες. Το θεμα γκομενες το προσπερναω, ολοι βλεπουν sex and the city και δεν το παραδεχονται :Ρ
Θα γιομισουν οι δρομοι απο απελπισμενα 18χρονα :bounce:

Όλοι στην τρίτη λυκείου βλέπουμε μαλακίες.Εγώ βλέπω τη ζωή της άλλης.Το καλό είναι ότι νιώθω λίγο ντροπή,αλλά ρε έπεφτε στις 6,την ώρα που κάθε μέρα έκανα διάλλειμα.Ε και μετά μπηκα στο νόημα:p

Παιδια μην αναφερετε τις ημερομηνιες που θα ξεσαλωνετε, υπαρχει και το ΑΟΘ ε. :frowning:

btw εγω στην αρχη της χρονιας εβλεπα λοβ μπαητς επειδη ηταν στις 7 και στις 8 ειχα φροντιστηριο. Τη μια ωρα πριν το μαθημα εκανα παντα διαλειμμα και το πετυχαινα :oops:
Και σεξ εντ δε σιτυ οποτε ειχε το βραδυ που κουρασμενη ανοιγα την τηβη εβλεπα. Μεχρι τελικης πτωσης.

Δευτέρες μόνες μέρες που δεν είχα φροντ την ώρα του House σαββατοκύριακα κλασικά φιλαράκια και μεσημέρια Κωνσταντίνου και Ελένης. Κάποια περίοδο και ράδιο αρβύλα. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙ.

Οχι και μαλακια το sex and the city… :lightsabre: :stuck_out_tongue:
λολζ κατα τ’ αλλα κι εγω καπως ετσι το ξεκινησα.

Ρε μη στεναχωριεσαι με το ΑΟΘ. Πιστευω πως οι φιλοι σου θα δεχθουν να βγειτε αλλο ενα τριημερο για να ξεσκασεις κι εσυ :Ρ Εγω παντως θα κανω τη θυσια για μια φιλη που δινει :Ρ

Με την Ρανια υπεραναλυουμε το sex and the city για καποιο λογο, μαθετε το λοιπον.