Πανελληνιες

τα φετινα θεματα δεν ηταν ευκολα…ειχαν πολλα τρικακια και παγιδουλες και μπορουσες ευκολα να κανεις λαθος η να κολλησεις στο θεμα…

δηλαδη,αυτο με το γ2 το οποιο η το λυνεις η δε το λυνεις ειναι κριμα ρε γμτ…πανε 7 μοναδες(7 δεν επιανε?)

Βγαίνει και με παράγωγο. Η f ’ (x) μπορεί να αποδειχθεί ότι είναι θετική…

φίλε άραξε λίγο. Υπερβάλλεις και πολύ μάλιστα. Δεν πιάνονται έτσι οι 10-15 μονάδες. Θα’ χαμε μπει όλοι μετσόβιο έτσι.

Καλή επιτυχία παρ’ όλ’ αυτά.

Για να σου λεω οτι μπορουσα να κλεψω αλλες 3 μοναδες, παει να πει οτι το πιστευω, δεν ηταν δυσκολα τα ολοκληρωματα που μπηκαν αρκει να τα ειχες διαβασει λιγο, εγω ας πουμε πριν λιγο καιρο τα ηξερα αρκετα καλα λογω του οτι τα καναμε στο φροντιστηριο, απλα ειχα να τα κανω επαναληψη ποσες μερες και αν τα ξαναβλεπα μια χθες, θα εγραφα. Και δεν υπερβαλλω οταν πραγματικα απο το χθεσινοβραδινο διαβασμα κερδισα ουτε λιγο, ουτε πολυ 30 μορια. Αυτο.

Kάποιοι να χαλαρώσουν το κορμάκι τους που στα Μαθηματικά μιλάνε για χαλαρά 20 και ότι άμα έγραφες κάτω από 15 ήσουν…εντάξει.Μαγκιά τους που το καταφέρανε αλλά είπαμε δεν χρειάζεται πουλάμε και μούρη.Υπάρχουν και μαθητές που μπορεί να μην τα πιάνουν τόσο καλά όσο εσείς ρε μάγκες!
Τέλος πάντων εγώ Θεωρητική,σήμερα όλλλααααααα καλά

:lol:

είσαι θεά.

Γαμώτο μη μου κόψουν μόριο το θεό τους :stuck_out_tongue:
Άμα περάσει η παρασκευή ευχάριστα, πράγμα που παίζεται αν έχω το ίδιο άγχος με σήμερα, τότε κομπλε. Αύριο ελπίζω να χω όρεξη για μια γερή επανάληψη βιολογία και ο θεός βοηθός

Καλά τον δικό μου βαθμό στα μαθηματικά αν τον είχες σε εκατοστά στο πουλί πάλι θα ντρεπόσουν.

Γαμώ την καταδίκη μου…

Οεεεεεεεεεεε γαμω την ΑΟΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
Χτες κωλοβαρεσα και εβγαλα μονο το τριτο κεφαλαιο(ολες κι ολες βγαινουν 7-8 σελιδες :p) και σημερα εκανα το πρωτο. Οσο σκεφτομαι οτι εχω ακομα το απαισιο σιχαμενο δευτερο τρελαινομαι.
Κανα sos παιζει; :stuck_out_tongue: Ειχα διαβασει για το κομματι με τους cyert-march, την οργανωση στο management και τις μεθοδους/τεχνικες παρακινησης. Αυτο μακαρι να πεσει γιατι ειναι 10 μαλακιτσες ολες κι ολες και το βιβλιο σου τα κανει σχεδιαγραμμα απο μονο του.

Μοριοφοβία.
μία ασθένεια που ενδημεί στο νεανικό πληθυσμό της ελλαδικής χώρας.

Είναι ηλίθιο αλλά πρακτικό. Εγώ τώρα ξύπνησα, πώς θα βγάλω όλη τη βιολογία δεν ξέρω!! Ελπίζω να τη θυμάμαι τέλεια

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΒΙΟΛΟΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Ρε πούστη γιατί να την έχω βαρύτητας την γαμημένη και γιατί να μου βαλε 19 η καριόλα στο 1ο τετράμηνο. ΓΙΑΤΙΙΙΙ

θετικη εισαι συ?

Vadder μια είναι η λύση! Σταματάς , στρώνεσαι και όσο βγάλεις…

Καλά τι όσο βγάλω 10 φορές την έχω βγάλει την ύλη :b
Απλά είχα ένα άγχος ότι τα χω ξεχάσει αλλά την άνοιξα τελικά και καλά πάμε :b

Άμα περάσει αυτό το μαρτύριο οι πανελλήνιες για μένα σχεδόν τελειώσανε

Έχεις 6 ώρες μέχρι τις 10.Πάρτο χαλαρά και όλα καλά:p

Ολοι το παπαγαλε μας μαθημα δινουμε αυριο, καληφασ :stuck_out_tongue:

Idd… K θα είναι 100άρι, τέλος. (:

γαμω το αοδε…καταντια της παιδειας…

οσο εχω διαβασει σε δυο μερες ιστορια δεν διαβαζω σε κανονικο τεμπο σε μια βδομαδα

μαλακες, τα χω παιξει