Περί σειρών γενικά

τοχω stand by για το σκ το terror, τα καλύτερα ακούω παντού και με έχει ψήσει άρρωστα

Εχω ακουσει οτι το la casa de papel ειναι πολυ καλο ισχυει??

1 Like

To είχα γράψει και παραπάνω αλλα μάλλον δε το έδωσε κανένας σημασία.

ΓΑΜΑΕΙ.

2 Likes

καλο ηταν το terror, το περιμενα βεβαια ακομη καλυτερο αλλα και παλι…

κορυφαια στιγμη για μενα το κλεισιμο του 8ου επ

1 Like

ειμαι σε περιοδο που βαριεμαι και σταματαω τις περισσοτερες σειρες που βλεπω αλλα αυτο δεν γινοταν να συμβει και με το The Handmaid’s Tale. Επεστρεψε με δυο επεισοδια και έκλαψα βλεποντας τα previously

1 Like

Ειδα το Wild Wild Country, ντοκιμαντερ σε εξι μερη για τον Οσσο και τους ακολουθους του.
Πολυ καλο, ηταν μεγαλη αλεπου ο Μπαγκουαν, ειδε τους αμερικανους και τους ευρωπαιους λεφταδες στην Ινδια και σου λεει εχει ψωμι η φαση. Του πηραν 30 ρολς ροις να εχει αλλη καθε μερα, ο στοχος ηταν 365 αλλα δεν προλαβαν, κριμα. Γενικα καναν πολλα κουφα πραματα και απο την αλλοι οι συντηρητικοι αμερικανοι που τους πολεμουσαν ισως ηταν ακομα χειροτεροι

molis teliosa ta 10 episodes tis 1 season tou Cobra Kai and it kicks ass. gia tous latreis tou karate kid (the original one oxi tin vlakeia me ton karagiozi gio tou will smith) fernei polla palia alla kai polla new stuff in the game. poli kaloftiagmeno kai dustixos prepei apla na doume pote (kai an) 8a vgei i season 2. to protino anepifilakta.

κάτσε ρε φίλε μισό. Μικρό παιδί ήταν τότε , τι καραγκιόζης ;; Δε διαφωνώ ότι ήταν μέτρια ταινία αλλά σοβαρά, τι μπορεί να κάνει ένα παιδάκι για να φανεί καραγκιόζης στα 12-13 πόσο ήταν τέλος πάντων ;;

1 Like

1st of all den einai kalos actor. the only reason pou exei kariera einai cause tou patera tou. 2nd o xaraktirismos karagiozis erxete logo ton ili8iotiton pou ekane me ton filo tou ton Shia LaBeouf (allos karagiozis apo kei).

what you say βρε παιδι μου

4 Likes

i speak the truth

1 Like

He speaks the truth οτι το cobra kai gamai.
Βρηκανε τη φορμουλα και μας πετανε 80’ς νοσταλγια στα μουτρα και δε χορταινουμε (και λεμε κ ευχαριστω), 2 επ μου μενουν, τα ειδα σχεδον καπακι ολα.
Επιπλεον βαρανε μουσικαρες (ratt :heartpulse:)

Δεν παιζει να μην εχει κι αλλες σεζον γιατι ειναι μισαωρο και μονο δεκα επ. Δεν κουραζει, θα παει τρενο

2 Likes

ratt eixe kai poison kai an 8umamai kala REO Speedwagon (ekei pou paei gia test drive o Johnny me ton Daniel). na doume gia season 2 re man pados sto net exei ginei xamos oloi gia to season 2 spaxnoun info.

1 Like

Το Rain το δε κανεις? Το πρωτο επεισοδιο μου φανηκε σχετικα υποσχομενο

δειτε το λεμε

Βλέπω το Lost In Space αυτόν τον καιρό, δεν τρελαίνομαι αλλά τι να κάνω που στο κορίτσι αρέσουν αυτά τα Sci Fi, ούτε καλές γκόμενες δεν έχει να περνάει ευχάριστα η ώρα

2 Likes

Για οποιον βλεπει Barry τι επεισοδιαρα ηταν αυτη χτες

ξεκινησα και εγω la casa de papel.το πρωτο ξεκινησε δυνατα

Φοβερή σειρά.Την προηγούμενη βδομαδα την είδα.Αξιζει

1 Like