Περί σειρών γενικά

It’s like 5000 times better than the first season (season 3 spoiler)! :stuck_out_tongue:

Έχω την αίσθηση ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα του Terra Nova βρίσκεται στο καστ.
Οκ, δεν είναι ούτε εξαιρετικό και ότι κολλάς μαζί του, ούτε μπορείς να πεις ότι δε βλέπεται. Είναι ανυπόφορα μέτριο. Παρά τα κλισέ του όμως, μετά από 1,5 ώρα κάποιον ήρωα θα έπρεπε να συμπαθήσω, κάτι. Τελικά απλά παρακολουθούσα την εξέλιξη από κάποια απόσταση, και σε αυτό δε φταίνε απαραίτητα οι χαρακτήρες, αλλά κυρίως το ποιοι τους υποδύονται.
Θα το συνεχίσω βέβαια, νωρίς είναι ακόμα. Απλά ό,τι και να αλλάξει, το καστ θα παραμείνει το ίδιο.

Eιδα μολις καιι το πρωτο επεισοδιο του Falling Skies…φ
Σαν και το Terra Nova survival σειρα με εξωγιηνους και εναν Σσπιλμπεργκ να βαζει το ονομα του (παλι) σαν executive producer σε μια σειρα τερμα corny και κλισε…
Τεσπα, οπως λεει κ ο horror θα συνεχισω να τα βλεπω και τα δυο, μεχρι να γινουν τελειως cheesy κ προβλεψιμα και να τα παρατησω…

Η σκηνή με το Kaboom στο γραφείο του Ρον (επεισόδιο 6 σεζόν 2) στο Parks And Recreation διδάσκει χιούμορ.

επειδη βαρεθηκα γενικα υπερπαραγωγες σε σειρες… και προκατ κωμωδιες…
εβλεπα το καλοκαιρι σβετλανα…σκουπιδε σεναριο με ρωσιδα τσατσα σει μπουρδελο…ψιλομπορατιαζει αλλα μου αρεσε…+οτι παιζει και η irina voronina

H περιγραφη σου ειναι τελεια .

terra fail

ξεκίνησα σήμερα να βλέπω heroes season 1

Και σε αυτην να μεινεις. Μην δεις καμια απο τις επομενες.

Το χιροουζ το παρατησα καπου στην δευτερη σεζον οταν αρχισε να πηδιεται το πραμα με [SPOILER]τα κειθε δωθε με τα ταξιδια στον χρονο[/SPOILER]

α έτσι είναι??? νομίζω υπήρχε άλλη μία σειρά με πολύ πέρα δώθε στο χρόνο το fast forward ή flash forward ή κάπως έτσι… είχα ζαλιστεί με αυτό το time travelling!!!και βέβαια γυρίστηκε μόνο μία περίοδος…

Ξεκινησε κι η τριτη σεζον του Bored To Death, ηταν καλουτσικο, αγαπαω παντα Γαλιφιανακη.

[SPOILER][/SPOILER]

γαλιφιανάκης = νέος μπλακ???

Καμία σχέση, πολύ καλύτερος

δε ξέρω, δε μπορώ να είμαι αντικειμενικός και να είναι καλύτερος. είμαι φανμπόυς του μπλακ :stuck_out_tongue:

Και οι 2 γαμανε, απλα ο Μπλακ ειναι στ’αληθεια παλαβος. Τελειως.

απλά το θέμα με τον μπλακ είναι δε χρειάζεται καν να μιλήσει ή να κάνει κάτι. τον βλέπω και δακρύζω =’)

Δεν με ξετρελανε το Bored to Death.

Skins βλεπει κανεις αλλος εδω μεσα?

οχι[COLOR=“White”]…[/COLOR]

σκασε