Αγαπάμε # 5

Σπαμαρει και τρολλαρει πιο γρηγορα και απ την σκια του

Το γαμημένο πρόβλημά σου μπορείς να μου εξηγήσεις ποιο είναι?

Τις υπόλοιπες μαλακίες δεν τις σχολιάζω είναι φανερό ότι έχει πιαστεί ο καρπός σου…

Ντεκ οι χοντροκώλες μεταλλούδες δεν μ’ αρέσουν. Και δεν ακούνε και Jag Panzer.

Καταρχας περα απο το οτι εκανα κοβερ απ τους στιχους του Stargazer που τους ειχα τατου κι οτι πλεον δε μπορω να ακουσω το Ra Pariah, δεν εχω κανενα θεμα μαζι σου.Και κατσε ρε συ,ποιο προβλημα, σοβαρα μιλας τωρα;Παιζει να’μαι κι ο μεγαλυτερος fan σου στο φορουμ.Το αντιθετο της αγαπης δεν ειναι το μισος, αλλα η αδιαφορια.Κι ενα ωριμο και συνειδητοποιημενο ατομο που απο τα 17 κιολας εχει παρει πρεφα οτι η ζωη ειναι πουτανα, εμενα Πανο δε με αφηνει αδιαφορο.O καρπος ειναι κομπλε, με τη παλαμη βαραω facepalm.

Αργείς και να ξεχαρμανιάσεις αυτό είναι το θέμα…

:’’’)

:’) :’)

:lol::lol::lol: τι μαλακας ειμαι #-o

Ο Tsakalias είναι πια ο ζεν μάστερ του φόρουμ… Δεν υπάρχει μέλλον χωρίς αυτόν, σαν να ήταν γραφτό να είναι εδώ :’)

Είδες τι κάνει το ΠΑΣΟΚ? \m/

…Δεν πρέπει κάποια στιγμή να ανοιχτεί καινούριο θρεντ? Υπάρχουν tsakalias, bubbleguy, nikos malk, έγκυρος user, akisb-ratos83, helenrose-marduk, πανούλης stargazer :stuck_out_tongue: και φαντάζομαι και άλλοι…

Ένας λείπει ή όχι;

O tsakalias ανήκει στις υποψηφιότητες; Ή μήπως είναι καλύτερα να του αναθέσουμε να ανοίξει ένα αγαπάμε μόνος του;

Να μπει και ο στεφ, αν και παλιό μέλος (νομίζω είχε μπει σε προηγούμενο, αλλά δεν είμαι σίγουρη),ε;

Αυτο.

Tsakalia το επόμενο αγαπάμε το ανοίγεις εσύ. Είπαμε τις υποψηφιότητες. Καθοδήγα μας αρχηγάρα

ανοιξτε ενα politics of melancholy σαμπφορουμ και αφηστε τον να ζωγραφισει

Αγαπάμε με λίντερ tsakalia, πράσινο κίνημα λέμε :!:

TSAKALIA ΠΡΟΧΩΡΑ

Ωπ…έχουμε πασόκο στην παρέα;

Καλώ τον γράκχο να επέμβει!

Ναι, γιατί τόσα χρόνια το φόρουμ ήτανε μες στον μπολσεβικισμό ας πούμε.