Αγαπάμε # 5

ε νταξει τρολλαρισμα τυπου οι μανογουορ ειναι γουνινοι καραγκιοζηδες,και μετα τρομπαρισμα σε χρηστες,και στο τελος ενα πολυ “αντρικιο” βρισιμο στον φρηντομοφροκ που απλα του εσβησε τις μαλακιες που εγραφε.

κουραστικος ηταν,δε χασατε και τιποτα.

ρε συ η φαση ηταν οτι πεταγε 3 μπαρουφες για manowar VS bathory, και στο τελος ελεγε “οκ, στα σοβαρα τωρα…” και πεταγε και αλλη μια :stuck_out_tongue:

Eγω τα προλαβα, μεχρι τις 5 το πρωι. Οκ, μια στιγμη ενδιαφεροντος μεσα στη βαρεμαρα. Τιποτα περισσοτερο

εγω προλαβα και πριντσκριν

[SPOILER][/SPOILER]

λογικα θα το σβησουν οι μπατσοι του φορουμ

Μαλιστα.Η ολη φαση σταματαει να ειναι αστεια απο την στιγμη που ο τυπος αρχιζει και βριζει μανες

ελα μωρε, κυβερνο-νταής ειναι, η φαση δεν σταματαει ποτε να ειναι αστεια :stuck_out_tongue:

γενικά μωρέ η όλη φάση με τσαμπουκάδες, βρισίδια, τσακωμούς κτλ στο ιντερνετ είναι αστεία, όσο “χοντρή” και να γίνει. Δλδ δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος που θα παρεξηγηθεί σοβαρά από κάποιον που πουλάει τρέλα εδώ :wink:

εμένα μου φάνηκε αρκετά αντρίκιο πάντως.

Καλά σας έχωσε ο γκαδερινγκγουαιλντ γατάκια.

Απο το PC μου ειμαι οτι θελω λεω.

Ασε μας μωρη τσιριδα

με τον αστάλδο βριζόταν?? :lol:

Άσε μας μωρή τσιρίδα

Κανονικα επρεπε να τελειωσει εκει που ανοιξε καπς κι εγραψε αυτο για τον Μιτς(πρωτη σελιδα ακομα)αλλα καπου κει πεταχτηκαν Ασταλδοι,απαντησαν με σοβαρο attitude κι εγινε ροιδο.Ε και μετα το κουρασαμε ολοι μαζι ειν’η αληθεια.Εκλεψε εκκλησια παντως.

ε ρε πούστη έχασα το πανηγύρι [-X

θα σας ζητουσα να στειλετε και εδω τπτ,αλλα οταν το κανα με γραψατε στα παπαργια σας ελεεινοι μεταλαδες.ΤΡΟΓΛΟΙ:D

Θεούλης hecktor έχει πάριες με τη σειρά τα thread :stuck_out_tongue:
μου θυμίζει επικές στιγμές angus όταν γύριζε από διακοπές :smiley:

Αυτό ερχόμουνα να γράψω κι εγώ. Έχει γαμηθεί να ξεθάβει. Γαμάει σύμπαντα! :lol:

Με την τεραστια διαφορα οτι ο hecktor ξεθαβει και γαμω τις μπαντες και τα θρεντ για να πει τη γνωμη του.
Για αυτο το λογο δεν υπαρχει αλλωστε το φορουμ ??

Ο ανγκους απλα ποσταρε [U]το Κενο το ιδιο[/U] στα 5-10 γνωστα συγκροτηματα…