Μου τη σπάει

ναι ρε και μενα μου την δινουν…καθεσαι το πρωι να πουμε στην μαζωξη για προσευχη στο σχολειο,κ μονο προσευχη δεν κανουμε,και ερχεται ο καθηγητης κορακι και σε σπρωχνει να πας πιο μπροστα,κατσε ρε φιλε μη σε βιδωσω γιατι ειμαι και παοκ…

Το έχω ξανα γράψει κάπου εδω, αλλά, ναι έχεις δίκιο ! Κι εμένα μου τη σπάνε αφάνταστα οι αγενείς, άντρες και γυναίκες. Υπάρχουν άνθρωποί που νομίζουν οτι να είσαι αγενής ή να μη λές καλήμερα, είναι μαγκιά.

Τόσο γκασμάδες είναι μερικοι !

εχουμε κατι βλαμμενα στο γυμνασιο,καθε πρωι στο λεωφορειο μπροστα σε κοπελες που υποτιθεται οτι γουσταρουν τραβανε κατι πορδους και ρεψιματα…και νομιζουν οτι ειναι μαγκες…κοντευει να τελειωσει το οξυγονο καθε πρωι…αλλα εκδικουμαι και γω λιγο πριν κατεβω…αθορυβα και υπουλα…

Μήπως είναι μεταλάδες αυτοι που κλάνουν ;

:lol:
Τα ίδια παπαρδελάκι μου…τα ίδια παπαρδελί μου:lol:

παπαρδελακι?αυτο ειναι γκεη…προτιμο το Παπαρδελορ “ο γητευτης της φωτιας”

#-o
κατά το “τα ίδια παντελάκη μου…τα ίδια παντελή μου”…

Moυ τη σπαει ο κοινοτικος προυπολογισμος και ο περιγεγραμμενος κυκλος!

Που τα γαμηδια τα εισιτηρια για Wembley δεν εχουν ερθει ακομα…ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΤΙΚΕΤΜΑΣΤΕΡ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Δεν τους λες καλου κακου να στα κρατησουν στο box office και να τα παρεις τοτε?

Αν περασει κι αυτη η βδομαδα και δεν ερθουν αυτο θα κανω…

που υπάρχουν τόσο στερημένοι άνθρώποι!

και δεν λες ποτε σε μια γκομένα όταν θες να γινεί κατι σε φαντάζομαι γυμνή,… την τρέλα μου με τον καθέ κάγκουρα:!:

Η επιδρομή των κουνουπιών στο χέρι μου. Πίσω κουφάλες!:lightsabre:


συμπάσχω:(

Μα, ελβετία? Αν δεν είσαι τραπεζίτης (όχι το δόντι ε) δεν έχεις δουλειά εκεί.

Μου τη σπάει που ακυρώθηκε η McKennitt

  • επίσης το κλείσιμο στο σπίτι που υφίσταμαι λόγω εξεταστικής [-X

που αυρίο δίνω και πρώτη φορά σήμερα τα διαβασα, τι διάβασα δηλαδή τη μισή μέρα ακουγα μουσική και κοίταζα το φόρουμ…πφφφ δεν θέλω να μείνω:roll:

Μου την σπαει που εχω πληγη στη φτερνα και στα 2 ποδια και δεν μπορω να περπατησω

fucking socks

Πρεπει να εψαχνες απογνωσμενα λογους για να μη διαβασεις για να αλλαξες αβαταρ.