Μου τη σπάει

ρε παρτε το χαμπαρι, αμα η μοδα (sic)προσταξει να κυκλοφορουν ολοι με ενα δονητη στον κωλο, τα σεξ σοπ θα καουνε χρυσες δουλειες… ελεος πια με την καθε νεα μοδα… προβατα…

εμενα μου τη σπαει ομως, που μπηκα στο site της relapse και δε μπορω να βρω t-shirt απο Pig Destroyer στο μεγεθος μου…


Listening to: Radiohead - How to Disappear Completely
via FoxyTunes

Το δοκίμασες και δεν?

Μαλακία, αλλά δεν άντεχα να μη τη πω:lol:

Με εξοργιζει…
Που ο ΟΤΕ μου εστειλε λογαριασμο 75 Ευρω ισχυριζομενος οτι εχω οφειλη απο προηγουμενο λογαριασμο τον οποιο εχω πληρωσει κανονικα και μεσα στο περοιθωριο ληξης και εχω μαλιστα και το αποκομα.
Θα παω και θα τους την τριψω στη μουρη την αποδειξη, θα κανω φασαρια λιμπα χαμος θα γινει (:p)
Μα καλα αν ηταν κανας απροσεχτος και δεν το εβλεπε τι θα πληρωνε 70 ευρω ΟΤΕ? Πανε καλα? Ακουμπαμε λεφτα και πανε να μας τη φερνουν με τετοιο τροπο?? Ε αι στα διαλα…:evil::blow::blow:

…που δε βρηκα εισιτηρια για να δω το"Περιμενοντας τον Γκοντο" με τον Ιαν Μακ Κελλεν και τον Πατρικ Στιουαρτ,οπως επισης και το “Ολιβερ!” με τον Rowan Atkinson…γαμω τους θεατροφιλους Αγγλους…σιχτιρ…

Επισης που βρηκα εισιτηριο για Neil Young αλλα δεν πηγα ο μαλακας και βγηκε και ο ΜακΚαρτνει ως γκεστ…αυτομουτζα…

Τελος μου την εσπασε να βλεπω τις ορδες των οπαδων του Springsteen να βγαινουν απ το Hyde Park και γω να περιμενω με τις βαλιτσες για να φυγω…σταδιαλα…

Κι εμένα βασικά έχει 3 μήνες να έρθει λογαριασμός… λές να μου φορτώσουν τίποτα???:-k
Λες να πάω να τσεκάρω τι παίζει??? πωωωω και βαριέμαι τέτοιες διαδικασίεεεεεεεεες…#-o

που ξέχασα τον φουρνο ανοιχτο. Ξέφυγαν και οι εβραιοι…

:lol::lol::lol:

Μου την εσπασε πολυ χτες γιατι mastodon μπλουζακια ειχε μονο ενα κοκκινο με ενα σχεδιο σαν καρδουλα και ετσι αναγκαστηκα (ημουν λουτσα στον ιδρωτα και ΕΠΡΕΠΕ να αλλαξω) να παρω Slipknot γιατι down φορουσα ηδη…

κι επειδη ΕΠΡΕΠΕ να αλλαξεις…πηρες SLIPKNOT?

[-X

ειναι οπως το βλεπει ο καθενας…εγω θα προτιμουσα την καρδουλα!:stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχα…εφυγε ατακες!

Εχω το ίδιο πρόβλημα με την Τελλάς, πρέπει να είναι 4 μήνες τώρα, που δεν έχω λάβει λογαριασμό…

Εμενα εχει κανα 5μηνο να μου ερθει το νερο… Εδω που ειμαι το νερο παιζει και το ρολο του πετρελαιου και αυτο λεγεται τηλεθερμανση. Καις νερο αντι για πετρελαιο και ο λαγαριασμος του νερου ερχεται καθε 2μηνο κανονικα νομιζω. Πρεπει να αρχισω να ανυσηχω η απλα να το απολαυσω??

…οι τύποιί που βγάζουν τις μπλούζες τους στις συναυλίες μόνο και μόνο για να φανούν τα tattoo τους,
έλεος!

Εγω το κάνω για να φανούν και τα μπράτσα μου

…βάλε φανελάκι…τραβάει και τον ιδρώτα :smiley:

Μου τη σπαει που εδω που ειμαι καθομαι σε καρεκλα, ενω στο σπιτι μου βαζω ολο τον καναπε κ αραζω στο πισι (με παιρνουν οι ωρες ετσι βεβαια αλλα δεν πειραζει…)

:lol::lol::lol:
έχεις ξεφύγει ε!
μου τη σπάει που πρέπει κάθε λίγο να χαπακώνομαι…και δε με πιάνει κιόλας!-.-

εγω πηρα 3 ντεπον στην μαλακασα (και αλλα 3 χτες γιατι ποναω παντου) . οχι γιατι ειχα πονοκεφαλο αλλα για να μην νιωθω στο πιτ…:stuck_out_tongue:
το τελευταιο το πηρα μολις ειπε ο Corey “Here comes the pain”:stuck_out_tongue:

8O
αχαχαχαχαχα!και έπιασε αλήθεια? απλή περιέργεια…

εγγυηση! δεν καταλαβαινα χριστο! ειναι τεραστιο το επιτευγμα (αμα δεις το σωμα μ) το οτι δεν ενιωθα στο πιτ…

που ισως να πρεπει να παω κατακαλοκαιρο να βγαλω τις γαμο-αμυγδαλες :x