Μου τη σπάει

Ούτε σε σένα θα κάνω τη χάρη! Χεχ!

Αυτοι θα μας την κανουν ομως ελπιζω!

παραηταν στρωμενη ατακα ξερωγω, δεν κανει να απανταμε στις παραστρωμενες ατακες.

το οτι αρχισαν τα σμσ των υποψηφιων βουλευταδων για να τους ψηφισουμε…

Γ(Κ)ΑΜΩ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΣΑΣ δεν σας εχω δωσει ποτε τον αριθμο μου,μη μου στελνετε,δεν σας ψηφιζω.Ζωα.

Αν μου ρθει ΣΜΣ υποψήφιου, δηλώνω ότι θα του βάλω γκαζάκια στο γραφείο και το αυτοκίνητό του.

ανώφελο.
Μόλις τα κάψεις θα σου’ρθει κι άλλο σμσ. :stuck_out_tongue:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

παει ατακες

που μέσα σε όλα χάλασα και μια σορτσάκι μου.

Οι αναπαντητες με αποκρυψη.

Χτες το βραδι ειδικα μου τα πρηξανε.

Μου τη σπαει που ενω παιζαμε καλυτερα, χασαμε προς το τελος του αγωνα απο τους κωλοελβετους και επισης μου τη δινει που εφτιαξα μια ζεστη σοκολατα για να παρηγορηθω και καηκε η γλωσσα μου :?

αστα,πικρα…

ποσο εληξε?:lol:

2-0 :frowning:

Θελω ποστ απο Καρβου. :lol:

που το ενα ασανσερ στο Παιδων ειναι ψιλοχαλασμενο εδω και κατι μερες, αλλα σημερα που το φτιαξανε το χαλασα παλι εγω…#-o

Πρεπει να δικαιολογησεις και το nick σου…τι σοι Destroyer θα ησουν…

Αφόρητη ζέστη σήμερα.Πραγματικά δεν παλεύεται…:frowning:

που δεν θα ξαναδούμε ποτέ ξανά τους Burst… :(:(:frowning:

Ελα νταξει, οταν φανει περισσοτερο μαρουλι στον οριζοντα θα παρουν παλι μπρος. Και καλα κανουν, αν ειναι να βγαζουν τετοια πραματα και να τους κλανει η Relapse, ε 0. Δε ντελειωσε το κεφαλαιο μανα μου και δε νομιζω να αργησει να παρει μπρος παλι.

Με Cursed ειναι το θεμα. Αυτοι πρεπει οπως και δηποτε να κανουν reunion. On topic, μου τη σπαει τωρα που εχασα εκεινο το λαιβ τους. Φτου.

Οτι το σαββατο εδωσα 10 γιουρια να μου ξεβρωμισει το αυτοκινητο ο πακιστανος και εχτες εβρεχε με το τουλουμι :(:frowning:

Mου την σπάει το ΠΑ.ΣΟΚ και ο Γιωργάκης

Μου την σπάει να ακούω hip hop γαλλικό

Mου την σπάει η Πίτα να είναι με τζατζίκι

Μου την σπάει να διαβάζω βλακείες σε blogs

Μου την σπάει που ο Κόκκαλης πάει να διαλύσει τον Ολυμπιακό

Μου την σπάει αυτός που βιτρίνες σπάει…