Μου τη σπάει

Χα, κι εγω τοσο καιρο ελεγα οτι θα ηθελα να ειχα γεννηθει το 1950…:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Εμενα και 10 χρονακια δεν με χαλαγανε!

Εμένα μου αρέσει όπως είμαι τώρα…:lol: :lol: 8)

Που απο χτες εχω τρομερο πονοδοντο με πρηξιμο και ειμαι σαν τον ποπαι και δεν μπορω να μιλησω.

Ουζακι.

Μου τη σπαει ενας μ@λακ@ς γειτονας.

Μου την σπατε ολοι!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Κι εμείς έχουμε μλκες γείτονες.
Οι πρώτοι μιλάνε στο μπαλκόνι στο τηλέφωνο πάααααααααρα πολύ δυνατά. Τσιρίζουν βασικά :stuck_out_tongue: και αν από εμάς ακουστεί το παραμικρό μας βρίζουν! [-X
Και όταν καλοκαιριάζει και τα παράθυρα μένουν ανοιχτά, ακούγονται κάτι άλλοι από την απέναντι πολυκατοικία… :lol: :lol: :lol: no comments

Vivid productions μήπως???:lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

να φερω διπατο marshall μια les paul κ το overdrive του zakk wylde?

λογικα θα μετοκομισει…:lol:

Φερτα μαν και θα τα στησουμε εξω απ την πορτα του,να του κανουμε"κανταδα"του μ@λ@κα.:smiley:

Ενα παληκαρι διπλα απ’το σπιτι μου εχει μια TAMA σπιτι… Και διπλα του μενει μια γιαγια… Το τι ακουει καθημερινα δε λεγεται…

Αυτήν τη στιγμή μου τη σπάνε τα πάντα!!!

μου την σπαει οταν την πεφτουν 20 ατομα σε εναν :blow:

Tις εφαγες???

μεγαλη ιστορια. οχι αλλα θα τις ετρωγα αν δεν ημουν σε μια καφετερια. ειχαν μαζευτει 20 βλακες και μου την ειχαν στημενη. καποια φαση μπηκαν μεσα 6 απο αυτους και αρχισαν να μου την μπαινουν και μου’ λεγαν να παω εξω αλλα κατι σερβιτορες που με βοηθησαν πολυ τους εβγαλαν εξω. γενικα ομως εχουν γινει πολλα ακομα. και υποψην αυτοι ειναι ΟΛΟΙ ενα χρονο μεγαλυτεροι μου. emo, ποζερια κι ετσι

Οι εμο κανουν και τσαμπουκαδες???ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Ντροπή τους!!! Αφού θα αυτοκτονήσουν που θα αυτοκτονήσουν, τι τους νοιάζει να δίνουν και ξύλο!!
Νυσάφι πια!!! :stuck_out_tongue:

Δεν το ενωουσα ετσι…Ειναι σαν να μου λες οτι σου την επεσαν 20 γκομενακια για το ποια θα σου παρει πρωτη το εσωρουχο

βασικα οι εμο δεν ηταν και πολλοι. πιο πολυ ποζερια ηταν