Μου τη σπάει

Παίζει να το έχω δει σε όνειρο πολύ παλιά!!!:lol: :lol: :lol:

Eνα μπου να τους εκανες θα επεφταν κατω να ουμ! Καλα γιατι στην επεσαν ρε? :-k

ωχχχ, αυτοί είναι οι χειρότεροι!! Δεν τους αρκεί να βαράνε, κάνουν και τις ποζεριές του στυλ όταν είσαι πεσμένος στο πάτωμα να βαζουν το ένα πόδι πάνω σου και να έχουν το ένα χέρι υψωμένο στο σήμα της νίκης!!:lol:

ελπίζω να μην είσαι ακόμα νευριασμένος από πριν και τα πάρεις μαζί μου!Καμιά μλκια λέω να περάσει η ώρα!!:slight_smile: Peace :hippy:

που εχει 2 μηνες ακομα για metallica

που ο καιρος ειναι οτι νανε κ ποναει το κεφαλι μου! :?

Που βγηκε ο Σαρκοζι…:x :x :x :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Δεν μπορω να τους καταλαβω τους Γαλλους, ξερουν τι ψηφισαν???:-s

Gms ta. Emena shmera moy thn espase poy ema8a oti oson afora th sympa8eia ws pros arxhgoys kommatwn sth voreia ellada to 41 % epele3e Karatzaferh. Arxizw na ntrepomai poy menw sthn xanthi.

Λογικο ειναι… Στην επαρχια κυριαρχει περισσοτερο ο εθνικισμος/πατριωτισμος, απ’οτι στις πρωτευουσες… Δυστυχως…:frowning:

Γιατί?επειδή είναι δεξιός?

Mπορεις να καταλαβεις του ελληνες που παρολα τα οργια της κυβερνησης στα γκαλοπ συνεχιζουν να δηλωνουν οτι ο “τζουφιος” ειναι καταλλλος για πρωθυπουργος?

Μου τη σπαει που ο Λιακοπουλος μεσα σε μια βδομαδα εχει αλλαξει 4 φορες τηλεφωνικο αριθμο :lol:

Που ειμαι πτωμα και δεν μπορει να με παρει ο υπνος!:x

να πουμε κ τον nihilst να κανει φωνητικα!:lol: :lol:

Oχι, επειδη ειναι φασιστας…

Ακόμα να καταλάβετε ότι είτε βγει δεξιά είτε αριστερά το 99,9% των πολιτικών αποφάσεων είναι οι ίδιες?#-o

Σιγά ρε. Αν ήταν έτσι οι φασίστες…

+ενα εκατομυριο.:wink:

ακριβώς…τα υπόλοιπα είναι για φοιτητές και ρομαντικούς…(και λέω φοιτητές,γιατί αν έχεις να βγάλεις άκρη με το πως θα ζήσεις,πως θα επιβιώσεις,αν τρως αγγούρια από παντού,δεν σε νοιάζει τόσο.όταν ο έλληνας φοιτητής κάνει διακοπές στην επαρχία με τα λεφτά του μπαμπά,γίνεται και αριστερός…τέσπα,μεγάλη κουβέντα ανοίγει)

Μου τη σπαει που διωξαμε τον Παπαλουκα!!!

Δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα. Εξαρταται κατα κυριο λογο απο το συστημα οικονομιας που θα επιλεξει να εφαρμοσει η εκαστοτε κυβερνηση. Αν επιλεξει τον καπιταλισμο ο δεξιος και τον κομμουνισμος ο αριστερος, εχει πολυ μεγαλη διαφορα. Τωρα για τη Γαλλια, οκ, ο Σαρκοζυ ειναι η αντιστοιχη ΝΔ και η Ρουαγιαλ λιγο πιο αριστερη απο το ΠΑΣΟΚ. Δεδομενου οτι ΠΑΣΟΚ και ΝΔ εχουν κοινη πολιτικη, δε νομιζω να αλλαζαν παρα πολλα στη Γαλλια αν ηταν διαφορετικο το σημερινο αποτελεσμα.
Επισης ο Σαρκοζυ βγηκε και για αλλο λογο. Οι Γαλλοι εχουν τεραστιο προβλημα με τους μεταναστες και οι αποψεις του Σαρκοζυ τους δινουν ελπιδες.

Παιδες, αν ειναι να ανοιξει κουβεντα για εκλογες στη Γαλλια, πολιτικες, κομματα, αριστερα, δεξια κτλ μεσα ειμαι, αλλα ας ανοιξουμε νεο thread στο off-topic καλυτερα…