Φωνές που δεν αντέχουμε

Ξυδι…:roll:

Ακόμα ένα ουσιώδες ποστ.Μπράβο.Πάνε να ποστάρεις στα παιχνίδια γιατί από μουσική είσαι τελείως άμπαλος.

Ειπε αυτος που του αρεσει η “φωνη” της Anneke!

Μήπως μπερδεύεις την Anneke με την Anette…? :stuck_out_tongue:

[SPOILER]http://www.youtube.com/watch?v=hKLJolIZ6Pg&feature=related[/SPOILER]

Καλη ορεξη,midnight g…:stuck_out_tongue:

Στα δικα μου αυτια και οι δυο στα ιδια κυβικα ειναι… Απλα θεμα γουστου…

Ντάξει, νομίζω πως μετά από αυτή τη δήλωση, πραγματικά είσαι άμπαλος όπως είπε και ο Νίκος πιο πάνω. Είναι μια έκφραση που δε χρησιμοποιώ αλλά με εντυπωσίασες… Η ΦΩΝΗ!!! της Anneke είναι απλά αγγελική!!

Ρε παιδιά, συγγνώμη, αλλά γιατί δεν αποδέχεστε ότι είναι θέμα γούστου; Αν όλοι είχαμε τα ίδια γούστα, θρεντς σαν κι αυτό δεν θα είχαν λόγο ύπαρξης. Ο σκοπός δεν είναι να κράξουμε εδώ μέσα στην τελική.

Εμένα το ποδόσφαιρο της Μπαρτσελόνα μου φαίνεται ίδιο με του Λεβαδειακού.
Γούστα είναι αυτά παιδιά.

Συγνώμη,ξέχασα να σας ρωτήσω ποιές φωνές να μου αρέσουν και ποιές όχι…Άλλη φορά θα φοντίζω να διαμορφώνω το προσωπικό μου γούστο σύμφωνα με το δικό σας.Όσο για το σπρώξιμο,οι δύο τελευταές σελίδες έχουν στηρίξει τόσο καλά αυτό που είπα,που δεν χρεάζεται να χρησιμοποιήσω κάποιο επιχείρημα.Thanks for the help.:slight_smile:

Στο Hammer μόνο ένας συντάκτης αν δεν κάνω λάθος το έχει στη λίστα του το άλμπουμ!#-o

H Anna Planeta έχει μπάντα που δεν κλάνει μία μπροστά στους Universe.
Είμαι σίγουρος.

Εντάξει, ας σταματήσει τώρα αυτή η βλακεία. Παρ’όλο που τους γουστάρω σα συγκρότημα -αμφιβάλλω αν το πρόσεξε κανείς, που το έγραψα σε προηγούμενο ποστ- δε μπορώ να υποχρεώσω κάποιον να του αρέσουν. Το ίδιο ισχύει και για τον βιτριολ και ας μου αρέσει τρελά η Anneke. Τώρα αν στην Άννα ακούγονται κάπως έτσι, δικαίωμα της είναι. Άλλωστε στο αρχικό ποστ είπε ότι κάποιοι θα διαφωνήσουν και ζήτησε συγγνώμη εκ των προτέρων.

Α, και εντωμεταξύ, έκανα μια ερώτηση και ακόμα περιμένω απάντηση. Ντάξει, δεν πειράζει, αλλά άμα σας κάνουν τα ίδια ή σας τρολλάρουν μην έχετε παράπονο. Όσους σας πέρνουν στα σοβαρά τους γράφετε… [-X

Νομίζω δεν εννοούσαν πως σώνει και καλά θα έκαναν επιτυχία Silent…Απλά αν ενδιαφέρονταν μόνο για αυτό θα ακολουθούσαν άλλο δρόμο,ή κάτι τέτοιο.

Trolling level: rocking.gr

Σοβαρευτείτε και μην βγαίνετε εκτός θέματος σε ένα τόσο σοβαρό θέμα… 8)

Και για να βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου:

Η φωνή του Halford είναι ό,τι πιο σπασαρχιδικό έχει υπάρξει! Εντάξει, υπάρχουν και χειρότερα φυσικά, αλλά δεν ασχολούμαστε με άσημους κλπ.

Επίσης, είδα κάτι ιερόσυλους να χαλιούνται με τη φωνή του Mercury. Να πάνε σε Ω.Ρ.Λ.

Τέλος, όποιος τόλμησε να αναφερθεί αρνητικά στη φωνή του Hetfield, πρέπει άμεσα να αυτοδιαγραφεί από το φόρουμ.

. & -

[SPOILER]Τόσο καιρό δεν είχα προσέξει αυτό το θέμα-διαμάντι. Πάμε και για ντράμερ κλπ που δεν αντέχουμε, όπως ήδη προαναφέρθηκε :lol:[/SPOILER]

Κλασσική παράνοια με τα “γούστα” να πετιούνται απο δω και από κει για να δικαιολογήσουν ότι μαλακία μπορεί να χωρέσει το κεφάλι του καθενός. ο Kiske είναι ο “πούστης που τσιρίζει σα να του χώσανε καρεκλοπόδαρο στον κώλο”, ο Stainthorpe είναι ο “καντηλανάφτης που κλαίει για τις χαμένες αγάπες”, ο Ηλίας των Sun Of Nothing το “γουρούνι που το σφάζουν” και ο Tardy η “Αρκούδα με φαρυγγίτιδα”. Το να παίζεις τον παπά με τους χαρακτηρισμούς και όποιος κάτσει σε κάνει κουφό. Επίσης η δουλειά των ξεπουλημένων είναι να σπρώχνουν πράγμα όχι να θάβουν απαραίτητα ότι είναι καλό σιγά το σπρώξιμο γίνανε και Nightwish άμα λάχει. Καλός δίσκος = δίσκος με καθόλου ή αρνητική αναφορά στο Hammer, ok χαρείτε και λίγο με τις μαλακίες που σπρώχνουν και τις δισκάρες που θάβονται και μην ξανακούσετε ποτέ σας Moonspell, My Dying Bride, Opeth(καλά αυτούς δεν τους ακούμε ούτως ή άλλως αλλά λέμε τώρα), Primordial, Nevermore κτλ. και ακούστε το τελευταίο μνημείο των Morbid Angel που το φάγαν τα κυκλώματα

ναι ρε, morbid πρωτοπορία. Δεν θέλουμε χαμαιρικά αναμασήματα

\:D/\:D/\:D/\:D/

Ο Tardy η αρκουδα με φαρυγγιτιδα :lol2::lol2::lol2: