Τί ομάδα είστε;

Πότε έγινε αυτό; Τα αθλητικά site δε λένε τπτ…[/quote]

το ειδα σε πρωινη εκπομπη που διαβαζαν εφημεριδες[/quote]

Ίσως να ανέφεραν ότι σκέφτεται να αποχωρήσει, γιατί αυτό δε μπορώ να το εξακριβώσω από πουθενά.

Εισαι αρρωστια παντοτινη
Ο,τι εχω σ’αυτη τη ζωη
Διακρισεις Ταξιδια πολλα
Χαραγμενα βαθια στην Καρδια

+1 για ΠΑΝΑΘΑ.

Τώρα που θα ρθει και ο Σαβιόλα να δείτε τι θα γίνει μαζί με Ρομέρο…

Ο μπαρμπα-Γιώργος Ανατολάκης που θα συνομιλεί με τους τους νέους αφρικανούς παίκτες? Γιατί δεν νομίζω να μην τον βάλει και να μας στερήσει ο Σόλιντ το γέλιο… :lol: Αυτό ισχυεί και για Οκκά… :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να τηρήσουν οι Γαύροι την υπόσχεση που έδωσε ο ανηψιός του Κόκκαλη και να συμετέχουν στον τελικό Champions League!

Ρε βαζελάκι δε σου φτάνουν όσα τραβάς 10 χρόνια τώρα, βγάζεις και γλώσσα;

pseeeema!!! 8O 8O

giati re???
mporei na mhn eimai kitrinomaurh alla phgaina thn omada mono gia ton Kwfidh. :?

νομιζεις η united θα δυσκολευονταν να σας βαλει 10 τοτε?

Trustno1 μπορει να εχουμε ανατολακη οκκα αλλα εσεις εχετε:
1.γκεκα
2.κωτσιο
3.μορις
4.βυντρα
5.βοουτερ
6.νιλσον
7.δαρλα
γαμω δηλαδη!δε νομιζω να σασ περνει να συγκρινεται εμψυχα δυναμικα

Toν ΠΑΟΚ καλύτερα να τον βγάλετε από το δημοψήφισμα παιδιά. Το λέει ένας πολλά χρόνια άρρωστος ΠΑΟΚτσής. Οι περισσότερο παοκτσήδες έχουν βάλει επιτέλους μυαλό και αδιαφορούν για την ομάδα. Δεν πηγαίνουν στο γήπεδο δεν την παρακολουθούν γενικά. Κάτι ελάχιστα τσογλανάκια που κάνουν επεισόδια είναι τόσοι λίγοι που μακάρι να τους μπουζουριάσουν όλους και να γλυτώσουμε από δ’ άυτους. Κανείς δεν έχει νόημα να ασχολείται με τον ΠΑΟΚ πια. Το 90% του κόσμου το έχει έστω και αργά καταλάβει. Και γιατί να ασχολείσαι με μια ομάδα που έτσι πως είναι το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα δεν πρόκειται ποτέ να σου ανταποδώσει έστω μια χαρά; Και γιατί να χάνεις τον πολύτιμο χρόνο και χρήμα σου με κάτι που πάντα θα είναι τέταρτο; Και γιατί να χάνεις χρόνο από την οικογένεια σου ή από τις διάφορες πιο επικοδομητικές και ενδιαφέρουσες ασχολίες σου; Εγώ γιατί να μην ανοίγω το wikipedia και να μαθαίνω πράγματα , γιατί να μην διαβάζω ένα βιβλίο , γιατί να μην ασχολούμε περισσότερο με τη δουλειά μου γιατί να μην παίζω με τα drums μου, να μην βγαίνω περισσότερο με τους φίλους μου και την κοπέλα μου. Γιατί να μην πηγαίνω εγώ στα 5χ5 και να κάνω και την γυμναστική μου αλλά να πηγαίνω στο γήπεδο να πληρώνω για να βλέπω τον επαγγελματία ο οποίος πληρώνεται και ουσιαστικά αδιαφορεί για την ομάδα; Βλέπετε χρόνο για να ασχολούμε με τον ΠΑΟΚ; Και άντε να το δεχτώ για τους γάβρους και τους βάζελους που βγάζουν και κάποια γούστα (αν και περισσότερα θα βγάζανε αν ασχολιόντουσαν με άλλα πράγματα όπως αυτά που ανέφερα) αλλά τους ελάχιστους παοκτσήδες που έμειναν δεν μπορω να τους καταλάβω με τίποτα. Μόνο με μαζοχιστές μπορώ να τους παρομοιάσω. Τέλος ειλικρινά θα ήθελα πολύ ο ΠΑΟΚ να πέσει στην Δ εθνική ή ακόμα καλύτερα να διαλυθεί τελείως (βασικά θα το ήθελα αυτό γενικά για το ελληνικό ποδόσφαιρο) γιατί δεν γουστάρω να πληρώνω από την τσέπη μου για να σώζονται πεθαμένες ομάδες (δεν μιλάω μόνο για τον ΠΑΟΚ αυτό στο παρελθόν έγινε και με ΟΣΦΠ,ΑΕΚ κτλ κτλ) ούτε να πληρώνω τις μετεγγραφές που θα κάνει ο γαύρος και ο βάζελος μέσω της κρατικής τηλεόρασης. Ρε σεις έχετε πάρει χαμπάρι πως αυτές τις μετεγγραφές τις πληρώνουμε όλοι μας;

Φίλε crabsody προφανώς είσαι σε σύγχυση τώρα με αυτά που συμβαίνουν στην ομάδα σου, όμως και μέσα από την πικρία σου διακρίνω ουσιαστική αγάπη για την ομάδα σου και το ποδόσφαιρο γενικά (εύχομαι να γίνει ξανά κάποτε ερασιτεχνικό).
Κατά τη γνώμη μου αν δε δυναμώσει ο ΠΑΟΚ το ελληνικό πρωτάθλημα (Super League…τρομάρα μας) θα φυτοζωεί. Δεν ξεχνώ άλλωστε μια κουβέντα που μου είχε πει παλιά ο πατέρας μου “Όταν πήγαινε ομάδα του ΠΟΚ στην Τούμπα ήξερε ότι θα έφευγε σίγουρα με -2 βαθμούς όσο καλή μπάλα και να παίξει. Τώρα ξέρει ότι αν παίξει καλή μπάλα θα τον νικήσει”.
Και βέβαια πρέπει να φτιαχτούν γήπεδα ανάλογων συνθηκών του εξωτερικού, ακόμα και στην τελευταία ομάδα της Γ’ Εθνικής.
Όσο για την κρατική που λες τείνει να ιδιωτικοποιηθεί και αυτή, ακόμα κι έτσι όμως προτιμώ να έχει μπάλα παρά διάφορες άλλες μαλακίες που τις χρυσοπληρώνουμε κι αυτές.

Καλα μονο εγω ειμαι AΡΗΣ εδω μεσα??
Vamos Αριαναρα εοε οε!
Ευρωλιγκα ρεεε!
:smiley: :smiley:

(Καλα για ποδοσφαιρο δεν μιλαω,απο του χρονου αυτα… :-- :-- )

Απ’ ότι βλέπω ο Θρύλος πήρε τα πάνω στην ψηφοφορία… 8)

Βρε Gigatron προς τι αυτή η αγάπη με τη μπλε γραμματοσειρά; Καταδέξου και το μαυρούλι 8)

Therion, κι εγώ σκώληκας θεωρούμε, αν και πλέον υποστηρίζω την Πανθρακικάρα που ανέβηκε και Β’. O:) O:) O:) O:) O:)

Άτσα μπαλίτσα ο Θρύλος σήμερα!!! Πάμε ρε ομάδα!!! :smiley:

[quote=“kourou”]Βρε Gigatron προς τι αυτή η αγάπη με τη μπλε γραμματοσειρά; Καταδέξου και το μαυρούλι 8)

[color=blue]Δεν είναι τπτ απλά γουστάρω από μικρός το κυανό! :slight_smile:

Όσο για το Θρύλο καλά δεν έπαιξε σήμερα;
(Πάλι καλά που έλειπε ο Frings…) :roll: [/color]

Προσπάθησα να σου πω ευγενικά να το αποφεύγεις το μπλεδάκι 8)

Μην ανησυχείς δύο είμαστε.Και αντιτιθεμαι στο γεγονός οτι Αρης και Ηρακλής μπάινουν στο άλλη ομάδα σε αυτό το δημοψήφισμα.

Ίσως στο μέλλον να γίνει και αυτό, μην τ’ αποκλείεις.
Πάντως απ’ ότι βλέπω τα μνμ σου, τα χώνεις σε όλους, δεν κωλώνεις!
Ωραίοοος! 8)

Ίσως στο μέλλον να γίνει και αυτό, μην τ’ αποκλείεις.
Πάντως απ’ ότι βλέπω τα μνμ σου, τα χώνεις σε όλους, δεν κωλώνεις!
Ωραίοοος! 8)[/quote]
Δεν το αποκλείω αλλά είναι κακό να παίζεις με την υπομονή κάποιου. Σου λέω ευγενικά να τα αποφύγεις και βλέπω ότι συνεχίζεις στις υπόλοιπες κατηγορίες

Ρε Ironboy καλά να μας την λες για τον Γκέκα και για τον Κώτσιο αλλά τι έγραψες και τον Μορίς?

Έχετε καλύτερο? Αν έκανα την ιδανικότερη ομάδα του Πρωταθλήματος στην άμυνα ο Μορίς θα ταν σταντέ.

Αν το πάμε έτσι τότε ο Γιάγια τι έκανε για τόσο ντόρο που γίνετε. Νομίζεις ότι όλη αυτή η βαβούρα για το όνομα του ήταν δικαιολογημένη. Στο γηπεδο για να δεις τον Τουρε να τρέχει πρέπει να σταματήσουν όλοι οι άλλοι.

Να πάρετε άλλα 20 πρωταθλήματα ακόμα, σας εύχομαι, αν αυτό σας ευχαριστεί και σας κάνει να νομίζετε ότι ο νούμερο 1 είναι πάντα ο καλύτερος…

Ίσως στο μέλλον να γίνει και αυτό, μην τ’ αποκλείεις.
Πάντως απ’ ότι βλέπω τα μνμ σου, τα χώνεις σε όλους, δεν κωλώνεις!
Ωραίοοος! 8)[/quote]
Δεν το αποκλείω αλλά είναι κακό να παίζεις με την υπομονή κάποιου. Σου λέω ευγενικά να τα αποφύγεις και βλέπω ότι συνεχίζεις στις υπόλοιπες κατηγορίες[/quote]

Τι σου τη σπάει ακριβώς;
Το βρίσκω λίγο χαζό που συζητάμε κιόλας γι’ αυτή τη μαλακία…
Anyway, ξέρει κανείς πως ποστάρω φωτό εδώ;

Αντί να σου πω να το κόψεις εξαρχής το ζαλίζουμε εδώ και πόσην ώρα επειδή δε μπορείς να καταλάβεις ότι από τη στιγμή που σου ζητάνε κάτι με όλη την ευγένεια είναι λάθος να το παίζεις αντιδραστικός.
Αφού δε γίνεται αλλιώς, παρ’ το ως εξής: Αν συνεχίσεις με μπλε, έφυγες.