Τί ομάδα είστε;

ρε παιδια να πω κατι?
αφου δεν θες κουρου να υπαρχει μπλε (για λογους που εσυ ξες αλλα κ που θα ητανε καλο να ξερουμε) γιατι να υπαρχει αυτη η επιλογη οταν ποσταρουμε?

(E, μωρέ, το μπλε ζαλίζει όσο να’ναι. Εξάλλου η επιλογή δίνεται για έμφαση, μην το κάνουμε σύστημα, όμως. )

Εγώ ψήφισα άλλο (βλέπε Άρης) για προσωπικούς λόγους, αν και μόνο το βόλεϋ μ’ αρέσει… :roll:

οσο γκασμας και αν ειναι ο ανατολακης καλυτερα να το βλεπω στην αμυνα μας απο το να εχω τον μορις.το οτι εμεις μπορει να μην εχουμε καλυτερο του δε σημαινει οτι ο μορις ειναι καλος παιχτης.τουλαχιστον ο ανατολ προσπαθει(εστω και αν δε μπορει) να τιμαει τη φανελα του και δεν την πεταει κατω.

τον τουρε φιλε ο 3ενος τυπος τον εβλαλε 3 ανερχομενο παιχτη πισω απο μεσι και βιντις(?).προσε3ε ο 3ενος τυπος και οχι ο πρωταθλητης.οσο παι3αμε ευρωπη ο τουρε επαι3ε γαματα,εμενα απο με νοιαζει οχι αν τρεχει με τον ατρομητο.

αν δεν ειμαστε εμεις νουμερο ενα τοτε ποιος ειναι?
στους τυφλους ο μονοφθαλμος βασιλευει.

Tέρμα λοιπόν το μπλε κατόπιν απαγόρευσης [ ; ] και συνεχίζω…

  1. Ας μας πουν λίγο οι βάζελοι αν μετά απ’ αυτό που έκανε ο Μoρις έπρεπε να ξαναπαίξει μπάλα για πέρυσι.

  2. Αν το έκανε αυτό ο Ανατόλ τί θα είχε γίνει;

  3. Ο βάζελος δεν έπρεπε να πέσει κατηγορία όταν ο πρόεδρός του χτύπησε το διαιτητή στη Λεωφόρο;

Αν και γαύρος, θα απαντήσω εγώ:

  1. Ναι, έπρεπε να ξαναπαίξει μπάλα. Αυτό που έκανε ήταν εν βρασμώ ψυχής, τελείως αυθόρμητο και το γουστάρω πολύ περισσότερο από κάτι γραφικότητες που κάνουν κάτι φραγκοφονιάδες (φίλημα φανέλας, τάχα δεν πανηγυρίζουν το γκολ, κτλ). Εμένα μου έφερε στο μυαλό το ποδόσφαιρο της αλάνας, που άκουγα όλους τους παλιούς να λένε. Καλά έκανε και τιμωρήθηκε, αλλά όχι και να του κόψουνε τη μπάλλα γιατί φέρθηκε όπως ένιωθε…

  2. Πρώτον, ο Ανατόλ δε θα το έκανε. Παίζει στον Ολυμπιακό, έχει σηκώσει 9 στα 10 πρωταθλήματα και δε το έκανε στις μεγάλες ευρωπαϊκές του ζεμπεκιές. Άσε που ο Ανατόλ είναι κατ’ εμέ ο μόνος αμυντικός του Ελληνικού πρωταθλήματος που δε φοβάται το ενδεχόμενο να εκτεθεί. Και πάλι όμως, αν το έκανε, θα έτρωγε την ίδια ποινή και οι βάζελοι θα ζήταγαν αδίκως ότι ζήτησες εσύ στο πρώτο σου ερώτημα…

  3. Αν έπεφτε κατηγορία, δε θα έτρωγε την επομένη χρονιά την τριάρα στη Ριζούπουλη. Πρόσεχε τι ζητάς!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Gigatron sorry που θα στο πω αλλα ωρες ωρες νομιζω γινεσαι εριστικος. Δηλαδη αν επρεπε να υποβιβαστει ο ΠΑΟ επειδη ο “προεδρος του” (ποιος? Ο Φιλιππιδης? χαχαχα) χτυπησε εναν διαιτητη με εντεταλμενη υπηρεσια ο οποιος οπως εχει γινει πλεον γνωστο σε ολους εβριζε (!!!) καθ’ ολη τη διαρκεια του συγκεκριμενου αγωνα τους παικτες του ΠΑΟ τοτε η ομαδα σου σε πια κατηγορια θα επρεπε να παιζει?

Με τοσους προεδρους απατεωνες καταδικασθεντες για κακουργηματα δεν θα επρεπε να ειχε πεσει τουλαχιστον στη Δ’ αν οχι να διαλυθει τελειως? Δηλαδη στην Ιταλια η Γιουβε δεν καταδικαστηκε για ενεργειες των αφεντικων της? Και δεν μιλαμε για στησιμο 1-2 αγωνων. Ουτε για στησιμο πρωταθληματων που ετσι και αλλιως δεν προκειται να το παραδεκτεις ποτε και ουτε με νοιαζει αλλωστε… Μιλαμε για καταδυναστευση δημοσιας περιουσιας, για πρακτορες της Σταζι και για χαρισμα χρεων εκατομμυριων απο τα λεφτα του ελληνικου λαου. Αυτα αποκλειεται να εχουν γινει πουθενα αλλου στον κοσμο, ιδιαιτερα σε “ανεπτυγμενη” χωρα. Φανταζεσαι τι θα ειχε γινει στην Ιταλια αν τα ειχαν κανει αυτα παραγοντες της Γιουβε? Αλλα ξεχασα, εδω ειναι Ελλαδα και την καταβρισκουμε με τους απατεωνες. Καλα να παθουμε αλλα τουλαχιστον να μην εθελοτυφλουμε…

Ο Ολυμπιακός πλήρωσε το 1/3 των χρεών του και όχι το 5%.
Άσχετα με το τι λένε κάποιοι ο Ολυμπιακός πλήρωσε μόνος του το γήπεδο του και μοναδική ένσταση που θα μπορούσε να έχει κάποιος σε αυτό και θα έχει δίκιο είναι ότι το εκμεταλεύεται η Θρύλος Α.Ε. και όχι ο ερασιτέχνης.
Επίσης ο Κόκκαλης ποτέ δεν έβγαλε πιστόλι κατά τη διάρκεια ενός αγώνα, όπως κάποιοι άλλοι πρόεδροι…
Για να μη θυμίσω την απόλυτη ξεφτίλα με τους κοριούς…
Όσο για το αν είμαι εριστικός, δε μπορώ να καταλάβω κάποιους που δεν αποδέχονται την εμφανή ανωτερώτητα του Θρύλου στην Ελλάδα και ακούω μόνο : ο Κόκκαλης αυτό, ο Κόκκαλης το άλλο, λες και οι άλλοι είναι άγιοι και άμοιροι ευθυνών…

Καταρχην φιλε μου εγω δεν ειπα οτι ο Βαρδινογιαννης ειναι αθωος. Σαν φιλος του ΠΑΟ ντρεπομαι για παρτη του και δεν εχεις ιδεα ποσο τον απεχθανομαι. Μονο που οι οπαδοι του ΟΣΦΠ ειναι οι μονοι που λιετουργουν σαν στρατος στηριξης του εκαστοτε προεδρου τους στην Ελλαδα.
Αλλωστε εγω δεν εννουσα μονο τον Κοκκαλη αλλα ολη την περιοδο Νταϊφα - Κοσκωτα - Σαλιαρελη - Κοκκαλη. Γιαυτα τα πραγματα ελεγα πως δεν εχουν προηγουμενο. Και αν οπως λες ο Ολυμπιακος πληρωσε το 1/3 των χρεων του τα υπολοιπα γιατι να τα πληρωσουν οι ελληνες φορολογουμενοι? Γιατι να διαγραφουν τα χρεη της εποχης Κοσκωτα απο την τοτε κυβερνηση? Και βεβαια αυτο ισχυει για καθε ομαδα που της χαριζονται χρεη και οχι μονο για το ΟΣΦΠ…

Στην τελικη οταν εχουν προηγηθει εκβιασμοι, κλεισιματα εκπομπων ακομα και εξαγορα δικαστηκων αποφασεων (!!) το να βγαλει καποιος οπλο κατα τη διαρκεια αγωνα, αν και καταδικαστεο, φανταζει ασημαντη λεπτομερεια. Με 2 λογια ηθελα να πω οτι ειναι καπως παραλογο να ζητας τον υποβιβασμο 1 ομαδας για τον ξυλοδαρμο ενος διαιτητη απο καποιον που ουσιαστικα ηταν υπαλληλος της (και οχι προεδρος) οταν εχουν προηγηθει 10ετιες με απατες που ισως και να μην αποκαλυφθουν ποτε στο συνολο τους.

Οσο για την ανωτεροτητα του ΟΣΦΠ, σιγουρα την τελευταια 10ετια εχετε συνολικα την καλυτερη ομαδα αλλα μην το γενικευουμε… Τα μισα πρωταθληματα τα πηρατε ειτε επειδη ησασταν οντως καλυτεροι ειτε επειδη ΑΕΚ και ΠΑΟ (και δυστυχως και οι ομαδες της Θεσσαλονικης) ηταν ανυπαρκτοι. Ομως για τα αλλα μισα διατηρω της επιφυλαξεις μου…

Αυτα, και να’σαι καλα.

Πατήστε χειρόφρενο, μουσικό forum είναι, όχι ποδοσφαιρικό…

Μία παρατήρηση να κάνω μόνο:

Οι περισσότεροι από εμάς, θα περάσουμε μία ολόκληρη ζωή δουλεύοντας σα σκυλιά, δίνοντας γιγαντιαία ποσοστά των εσόδων μας σε επιχειρηματίες που έχουν κάνει τον κρατικό προϋπολογισμό προσωπικό τους πορτοφόλι, έχοντας κατά μέσο όρο 4 ώρες την ημέρα ελεύθερο χρόνο (και θα σπαταλάμε τον μισό στο να βλέπουμε μπάλα) και εσείς κάθεστε και τσακώνεστε ποιανής ανώνυμης εταιρείας (ΠΑΕ Ολυμπιακός και ΠΑΕ Παναθηναϊκός) ο ιδιοκτήτης είναι λιγότερο παράνομος??? Η μήπως πρέπει να είναι περηφάνεια και καμάρι κάποιου, επειδή η ομάδα του δεν έχει γαμ#$ει το κοινωνικό σύνολο περισσότερο από ότι έχουν κάνει οι αντιπάλοι της?

Και αν κάποιος επιχειρηματίας-ιδιοκτήτης ομάδας έχει κάνει κάτι παράνομο και δεν έχει αποδοθεί δικαιοσύνη, τότε αυτό θα έπρεπε να θεωρείται ντροπιαστικό για όλους τους πολίτες (ως μέλη της κοινωνίας) και όχι οι οπαδοί της μίας ομάδας να κάνουν τα στραβά μάτια και οι οπαδοί των υπόλοιπων ομάδων να βρίσκουν αφορμή για να δικαιολογήσουν παρόμοιες ενέργειες από τις δικές τους ομάδες…

Όπως έλεγε και η γριά Μήτσαινα:

Παράάάλογοοοοοο;;;; Δεν απαντά…

Κατ’ εμέ, ένα άτομο που βλέπει φανατικά ποδόσφαρο και υποστηρίζει τον Ολυμπιακό από τα δύο του, το ποδόσφαιρο είναι ο σύγχρονος ιππόδρομος. Οι πολίτες ξεχνάνε τα προβλήματα της καθημερινότητας και δεν ασχολούνται με αυτούς που πραγματικά ευθύνονται για αυτά τα προβλήματα… Λίγο ακόμα και η ΦΙΦΑ θα γίνει το νέο Βατικανό…

Συγγνώμη που πετάχτηκα δίχως να με φωνάξει κανείς, αλλά φοβήθηκα ότι η κατάσταση μπορούσε να παρεκτραπεί και είναι κρίμα καλοκαιριάτικα…

Κοίτα σίγουρα δε μου το βγάζει κανείς απ’ το μυαλό ότι από τότε που εφευρέθη το στοίχημα, τα περισσότερα παιχνίδια (αν όχι όλα) στήνονται.
Αλλά αυτό είναι καθαρά προσωπική άποψη.
Εγώ μίλησα πριν για πράγματα που έχουν γίνει φανερά και όχι υπόγεια.
Υπάρχει κανονισμός ή καλύτερα νόμος που γράφει ρητά σε ποιες περιπτώσεις υποβιβάζεται μια ομάδα.
Μία από αυτές είναι αυτή που ανέφερα.
Όσο για την εξαγορά δικαστηρίου, δεν ξέρω τι εννοείς.
Πάντως ο Ολυμπιακός για 9 χρόνια υπέστη διασυρμούς, το κύρος του συλλόγου πλήχθηκε ανελέητα.
Όσο για την ανυπαρξία των άλλων που λες συμφωνώ και εμείς οι ολυμπιακοί θέλουμε πρώτοι να πάρουν καλούς παίκτες όλοι για να αναβαθμιστεί το ελ. πρωτάθλημα.
Αλλά η ιστορία γράφει μόνο τους τίτλους…

να πω καποιες αποψεις ,προσωπικα εχω οπαδικες αποψεις ,και εχω 'σιχαθει ’ το
ποδοσφαιρο , χρονια τωρα .Οι αποψεις αυτες αφορουν τον Οσφπ κυριως ,γιατι
αναφερονατι σε καποιες αποψεις που ειδα στο forum

  1. μυθος /θρυλος , η ονομασια θρυλος δοθηκε περιπου στην δεκαετια του 50 απο
    τους δικους του δημοσιογραφους ,και τον ακολουθει μεχρι σημερα .Ο Οσφπ
    τα τελευταια δεκα χρονια ‘ξεφυγε’ στα πρωταθληματα , για να δικαιολογηθει
    κατι τετοιο, πριν την εποχη αυτη , υπαρχει καποιο εξαιρετικο επιτευγμα που να
    δικαιολογει αυτον τον ‘υπερβολικο’ χαρακτηρισμο ? Μην ξεχναμε οτι πληθος
    τιτλων Οσφπ προερχεται απο την εποχη των ‘ομιλων’ , πραγμα που σημαινε
    οτι ΑΕΚ,ΠΑΟ ηταν στον ιδιο ομιλο και ‘σφαζοντουσαν΄’ για να προχωρησουν
    την ιδια ωρα που ο Οσφπ ,ειχε καπαρωμενη την θεση στον τελικο . Ο νομος των
    πιθανοτητων δηλαδη ηταν υπερ του παντα .Αν παντως ο Οσφπ ειναι θρυλος ,
    τοτε Liverpool,Manchester,Real ,Barcelona ,Milan … και τουλαχιστον αλλοι
    30 ευρωπαικοι συλλογοι τι ειναι ‘υπερθρυλοι’ ? ‘θεοι’ ?

  2. οι φιλοι και μεσα του Οσφπ εχουν καλιεργησει την αποψη οτι ‘τους πολεμανε’
    τα κατεστημενα .Μα αφου οπως ισχυσριζονται το 50+% του ελλ.λαου ειναι
    Οσφπ ,αρα σε ολα τα στρωματα και κατηγοριες θα εχουν το ποσοστο αυτο .
    Δηλαδη το 50% των δημοσιογραφων,πολιτικων,λαμογιων, κτλ κτλ .ειναι Οσφπ
    αρα αναλογικα το μεγαλυτερο ‘αβανταρισμα’ εχει ο Οσφπ .

  3. παραρτηματα
    το πιο ευκολο πραγμα για Παο , θα ηταν το παραρτημα να μην ειχε φανει ποτε .Μονο κακο του εκανε ,την ιδια ωρα που την τελευταια δεκαετια ο Οσφπ
    κανει περιοδεια στις γειτονιες του Πειραια (οι οποιες κατα συμπτωση ειναι α εθνικη).
    Επισης για οσους δεν ξερουν οι ‘Ολυμπιακοι’ ολης της Ελλαδος εχουν μπει υπο
    την 'σκεπη ’ του Οσφπ , δηλαδη ειναι το πρωτο επισημο δικτυο franchise στην
    Ελλαδα . Καποια στιγμη καποιες απο τις ομαδες αυτες θα ισχυροποιηθουν ,οποτε
    καταλαβαινεται τι εχει να γινει . Αλλα ακομα και αν καποια απο αυτες εχει καποιο
    ταλαντουχο παικτη υπαρχει πιθανοτητα να δεχτει να τον πουλησει σε ΑΕΚ,ΠΑΟΚ,
    ΠΑΟ και αλλους ? Οποτε αλλαζουν οι οροι .

  4. πληρωμη χρεων
    και μονο ο διακανονισμος των χρεων ειναι πραξη χαριστικη και δειγμα της
    ευνοιας της πολιτειας .Και φυσικα εννοειται το ιδιο θα γινοταν και με τις αλλες
    ομαδες ,αλλα αναλογικα .Υπαρχει κυβερνηση που θα εριχνε Οσφπ στην β
    εθνικη ? Σε οποιαδηποτε αλλη χωρα η ομαδα θα ηταν σε κατωτερη κατηγορια .

5.ανωτεροτητα
δεν διαφωνω πως τα τελευταια χρονια ο Οσφπ πηρε δικαια καποια πρωταθληματα αφου ηταν καλυτερος σε πρωταθλημα ‘παρτον ενα χτυπα τον αλλο’ . Για να γινει αυτο ομως δεχθηκε ειδικα τα πρωτα χρονια της δεκαετια
‘σπρωξιμο’ .Πραγμα που δημιουργησε και την αυτοπεποιθηση του Οσφπ .Αυτο ειχε σαν αποτελεσμα την ‘απογοητευση’ των υπολοιπων , ξεροντας οτι και το maximoum να πιανανε θα ερχοντουσαν δευτεροι .
ανταγωνιστων

  1. γηπεδο
    το γηπεδο εγινε με δανειο απο τραπεζα , και οι οποι ειναι ευνοικοτατοι ,καλως
    βεβαια γιατι οχι ,
    τωρα αν πραγματικα αυτα πληρωθηκαν, μπορει να ισχυει το πληρωνω απο την
    μια ψιχουλα ,και ειπρατω απο την αλλη περισσοτερα απο αλλες ‘παροχες’ , δεν θα
    ηθελα να επεκταθω .
    φυσικα αν εγραφα για την ομαδα μου -Παο - εχω επισης να καταλογισω παρα πολλα στραβα ,απο θεματα νοοτροπιας ,μεχρι οτι αλλο .Απλως τωρα σχολιαζω
    καποιες αποψεις ,χωρις να σημαινει οτι εγω ειμαι σωστος και οι υπολοιποι εχουν
    αδικο,ολες οι αποψεις σεβαστες. Θεωρω επισης ‘βλακωδες’ να τσακωνομαστε για
    θεματα οπως ποδοσφαιρο , που θα επρεπε να ειναι διασκεδαση και μονο.
  1. Θρύλος είναι ο ΠΑΣ, δεν είναι ο Πειραιάς!!! Τα είπαμε αυτά και προηγουμένως :stuck_out_tongue: Από αυτές που λες μόνο Real, Liverpool και Milan μπορούν να θεωρηθούν θρύλοι για τα ευρωπαϊκά δεδομένα. Για τα ελληνικά δεδομένα όμως, η μόνη ομάδα που πλησιάζει να κερδίσει τον τίτλο του “Θρύλου” είναι ο Ολυμπιακός. Σκέψου ότι πριν πάρει η τωρινή ομάδα τα 7 συνεχόμενα, το ρεκόρ ήταν 6 συνεχόμενα πρωταθλήματα και είχε συμβεί από δύο (!) διαφορετικές ομάδες του Ολυμπιακού (και σε κανονικά- επαγγελματικά πρωταθλήματα)

  2. 8O Εγώ νόμιζα ότι γίνεται το αντίθετο… Δηλαδή οι “υπόλοιποι” έβγαζαν τις μαϊμούδες, έβριζαν το Θωμά και έλεγαν τον Ολυμπιακό παράρτημα της κυβέρνησης. Απλά τώρα που άλλαξαν τα κόζια (ΠΑΣΟΚ - Ν.Δ.) η μεριά των φανατικών οπαδών (Σύνδεσμοι - φανατικά υπέρ του Ολυμπιακού ΜΜΕ, κτλ) βγάζουν το άχτι τους κάνοντας τις ίδιες γραφικότητες σε κάθε ευκαιρία. Αυτοί όμως είναι η μειοψηφία. Ηχηρή μειοψηφία μεν, μειοψηφία όμως δε…

  3. Δε ξέρω για τους διάφορους “Ολυμπιακούς” ανά τη χώρα, αλλά για τους 2 που ξέρω είναι και οι 2 ανεξάρτητη του Ολυμπιακού Πειραιώς (άσε που το όνομα Ολυμπιακός δεν είναι copyrighted…) Για τα παραρτήραματα, τσέκαρε τα αποτελέσματα του Ολυμπιακού τα τελευταία χρόνια με τις ομάδες της Αττικής και σύγκρινέ τα με αυτά των βασικών του αντιπάλων για το πρωτάθλημα κάθε χρονιά… Θα εκπλαγείς

  4. Ο διακανονισμός όταν κάποιος σου χρωστάει πολλά, είναι μονόδρομος. Γιατί ή παίρνεις τα λίγα και τον βάζεις στη μαύρη λίστα ή δεν παίρνεις τίποτα και τον εξοντώνεις μια για πάντα. Ο διακανονισμός ως κυβερνητική πράξη είναι μία σωστή πράξη.Λάθος ήταν οι ενέργειες των κυβερνήσεων που οδήγησαν επιχειρήσεις όπως ΟΣΦΠ, ΑΕΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΣ Γιαννενα, Αρη να εκβιάζουν οικονομικά το κράτος και να ζητούν διακανονισμό χρεών. Δηλαδή, θα έπρεπε να κοπούν μαχαίρι εξαρχής, οι καθυστερημένες πληρωμές των φόρων, τα μηδενικά συμβόλαια (π.χ. Βαζέχα…), οι φραγκοφονιάδες πρόεδροι, κτλ και όχι να κάνουν τα στραβά μάτια γιατί φοβόντουσαν το πολιτικό κόστος ή γιατί ήθελαν να έχουν τη συμπάθεια της πιο ηλίθιας μερίδας των οπαδών τους…

  5. Συμφωνώ ότι ο Ολυμπιακός είναι ανώτερος τα τελευταία χρόνια, αλλά για αυτό δε φταίει και μόνο ο ΟΣΦΠ. Όταν ο ΠΑΟ πήρε πρωτάθλημα, την επόμενη σεζόν την τελείωσε έχοντας μόνο 2-3 παίκτες από αυτούς που πήραν το νταμπλ. Είναι αυτή λογική διοίκησης?

  6. για το γήπεδο δε γνωρίζω, οπότε δε μιλάω…

Καλό καλοκαίρι to everybody!!!

ΑΕΚΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ…

παοκαρα μεχρι τελικης πτωσεως!!!(οχι στην Δ βεβαια!!! :smiley: )

Καλά πάει ο Θρύλος στα φιλικά, είναι ελπιδοφόρος…
Για να δούμε…

Ironboy μην κολλάς με λόγια του αέρα όπως “για την φανέλα”, οι ομάδες είναι επιχειρήσεις, οι παίκτες υπάλληλοι και κάνουν το καλύτερο για την επιχειρήση που δουλεύουν και στην τελική για την πάρτη τους. Και ο Τουρέ μόλις ήρθε Ελλάδα δήλωνε πως νιώθει ευτυχισμένος που παίζει σε τόσο μεγάλη ομάδα και πως θα δώσει το καλύτερο για τον κόσμο του Ολυμπιακού και τώρα το παίζει "των σαλονιών"΄. Κάτι παρόμοια έκανε και ο Νικοπολίδης, γουσταρε έλεγε που παίζει για τον Παο και μολίς είδε τα γκαφρά του Δον Κόκκαλη είπε πως δεν μπορούσε να παίζει πια για καραγκιόζηδες.

Τέσπα, άντε από δω και πέρα που τελείωσε το ποδόσφαιρο ας χαρούμε την μπάλα και ας συνεχίσουμε τις ίδιες κοκκορομαχίες που κάνουμε χρόνια… (Αν και έχουν πλάκα… :wink: )

AC MILAN!!!
ALESSANDRO NESTA FOREVER!!!

από τα “Πάνω” κατάγεσαι;

-Τι ομάδα είσαι Χρηστάκη;
-Μπουφόν!

Δεν είναι μόνο οι βεντούζες που ρίχνει ο Θρύλος αλλά γουστάρεις να τον παρακολουθείς κιόλας… :smiley:

ΜΠΑΟΥΓΚ ρε!