Τί ομάδα είστε;

Ένας φίλος μου Παοκτζής μου είπε ότι είναι μεγάλο λαμόγιο ο Καμπάνης και μπλεγμένος με βρωμιές χρηματιστηρίου… :roll:
Τώρα τι να σου πω, μακάρι να βρείτε το δρόμο σας…

Ο Περικλης ο Στελλας (αθλητικογραφος σε Mega-Goal News) ειπε οτι μπροστα στον Καμπανη ο Γουμενος θ’αποδειχθει Οσιος και ο Μπατατουδης Αγιος. :stuck_out_tongue: Αλλα δεν μασαω, Τσιγκας-Τοργκελε 3 τεμαχια μες στον γαυρο την Κυριακη. Χαμος θα γινει ρεεεεεε!!!

Σου υπενθυμίζω την ομάδα σου και ότι θα’χει κόσμο το Καραϊσκάκη…

Σου υπενθυμιζω οτι εχω Τσιγκα σεντερ φορ…

Νικολάκη όποτε ήρθατε με αέρα φάγατε η 4 ή παραπάνω… Οπότε κομμένες οι δηλώσεις να αποκτήσει ξανά ενδιαφέρον το πρωτάθλημα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο Καμπάνης είναι άστα να πάνε… Έχω πολλούς φίλους στο Ναυτιλιακό ρεπορτάζ…

Κοιτα, με τα χαλια μας φετος, ας φαμε 3 γκολ κι εγω θα ειμαι ευχαριστημενος. Ειλικρινα. Οσες φορες σας κλεισαμε το σπιτι ειχαμε ομαδα ή εστω προπονητη. Τωρα ρε γαμωτο δεν εχουμε τιποτα απ’τα δυο. Οι παικτες ειναι γιουχου και ο Ντουμι δεν κανει για μεγαλη ομαδα. Παιζουμε οπως η Προοδευτικη με τον Σουλη τον Παπαδοπουλο, ταμπουρωμενοι μες στο τερμα και αν βγει κανα κορνερ, οκ.

Ασχολεισαι με ρεπορταζ Τελη ή απλα τυχαινει να εχεις γνωριμιες?

To πιστεύεις αυτό που λες; :lol: :lol: :lol:

Είμαι το ίδιο το ρεπορτάζ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αύριο pm θα σου εξηγήσω

Οκ Τελης. :stuck_out_tongue:

Gigatron βλεπω μπαλα απο πολυ μικρος, εχω κανει και δυο χρονια σε ομαδα, δεν ειμαι δηλαδη τοσο ασχετος ωστε να τα εννοω αυτα που λεω. :stuck_out_tongue: Απλα το μονο που μου μενει να κανω οταν βλεπω οτι ανταλαξαμε Σαλπιγγιδη με Τσιγκα και Τοργκελε ειναι να γελαω με τα ιδια μας τα χαλια. :smiley:

Μην το λες… Ο Τσίγκας μια χαρά είναι… Βέβαια καμία σχέση με Σάλπι ο οποίος είναι εξαιρετικός ποδοσφαιριστής…

Χαλάρωσε ρε κι εγώ πλάκα κάνω… 8) 8) 8)

Ναι, ειναι ταλεντακι αλλα αν δουμε ποιανου την θεση παει να καλυψει, ειναι υπερβολικα λιγος. Ο Χριστοδουλοπουλος ειναι μια κλαση πανω αλλα ο κοουτς δεν τον θελει. Oh yeah.

Aφού δεν τον θέλει γιατί δεν τον αφήνει να πάει στη Liverpool;;; 8O

Aφού δεν τον θέλει γιατί δεν τον αφήνει να πάει στη Liverpool;;; 8O[/quote]

Περιμενεις ειλικρινα να βγαλει κανεις συμπερασμα? Γουμενος ειναι, οτι θελει κανει. Αψυχολογητος! Και του ελεγαν του παιδιου οτι δεν το υπολογιζουν εξαρχης, δεν παμε καλα μου φαινεται.

Και το καινούριο ανέκδοτο είναι η Σούπερ Λίγκα… :? :? :?
Ή για να το πω πιο σωστά Super League Ελλάδα… :roll:
Τρομάρα μας…

Gigatron, φαντάζομαι τι έχει να γίνει όταν θα παίζει ο Oλυμπιακός Champions League… :smiley: :smiley: :D[/quote]

Καλά το φαντάζεσαι…
Εγώ θα είμαι μέσα πάντως…[/quote]
Όχι, δεν με κατάλαβες, εννοούσα πώς θα κάνεις άμα χάσει ο Ολυμπιακός :wink:

Gigatron, φαντάζομαι τι έχει να γίνει όταν θα παίζει ο Oλυμπιακός Champions League… :smiley: :smiley: :D[/quote]

Καλά το φαντάζεσαι…
Εγώ θα είμαι μέσα πάντως…[/quote]
Όχι, δεν με κατάλαβες, εννοούσα πώς θα κάνεις άμα χάσει ο Ολυμπιακός :wink:[/quote]

Πληροφοριακά απλά σου λέω όταν έγινε πέρυσι το 1-1 στο 2ο ματς με τη Ρόζενμποργκ και καθόμουν στο σαλόνι έσπασα ότι βρήκα μπροστά μου και πιο μετά το μισό δωμάτιό μου…
Γύρω στα 350? ζημιά…
Η αδερφή μου είχε φοβηθεί και κλείστηκε στο δωμάτιό της, η μάνα μου δε μίλαγε, ενώ η θεία μου ήρθε από τον άλλο όροφο να δει τι συμβαίνει…
Έβριζα 1 ώρα συνεχόμενα…
Έχω κάνει κι άλλα βέβαια, όπως όταν είχα μια βαζελίνα γκόμενα που όταν τον πίναμε από τη Juve σε κάθε γκολ μου έκανε αναπ.
Την επόμενη μέρα της έβαλα ένα κωλόχερο (την έχεσα κανονικά…) και από τότε δεν την ξαναείδα…
Στα φρύδια μου…!!!
And many many more…

Προσπαθω να φανταστω τι θα εκανες οταν η Ροζενμποργκ εκανε το 1-2 μεσα στο Καραισκακη μετα απο τον εκπληκτικο συνδυασμο της αμυνας του Ολυμπιακου!!! :lol: :lol:
Κρυφτυκε το τοπι !!!

Ποια Λιβερπουλ ρε led_zeppelin? Κατι ξερει ο ΠΑΟΚ και ο Ντουμι που διωχνει τον Χριστοδουλοπουλο. Αφου ολοι στο Ανφιλντ ειναι αμπαλοι μαζι και ο Μπενιτεθ.
LOOOL. Καλα στην Ελλαδα το εχουμε χασει τελειως, εδω καποτε επαιζε στον ΟΦΗ ο Diarra και περναγε απαρατηρητος, βλεπετε που παιζει και κενταει το παλικαρι τωρα.

Είχα πάει επίσκεψη σε σπίτι οπότε αρκέστηκα στα βρισίδια…